Máte overenú prácu na doma?

26. nov 2021

Prosím Vás poznáte nejakú overenú prácu na doma? Kľudne aj za 10€-20€ mesačne buď nejaké overené výskumy/prieskumy, či pomocou aplikácií, alebo sledovať reklamy a pod. Ďakujem za každý typ

nafka0483
26. nov 2021

Poznam ale normalnu pracu za normalny plat. Nikto ti nebude platit za pozeranie reklam ani nejake klikacky -to logicky nie je praca.

jana_vaj
26. nov 2021

S takýmito skúsenosť nemám, ale viem, že sú rôzne možnosti, že administratívu z domu, niekomu pomôcť tabuľky na diaľku nahadzovať a tak.

sandramato
26. nov 2021

Ja spolupracujem s firmou ktorá má kozmetiku bez parabénov a farbív a čistiace prostriedky vegánske v BIO kvalite. Vždy som tiež škaredo pozerala na MLM, ale doteraz netuším prečo. Ja som spokojná mám kozmetiku v zľave pre seba aj kopec produktov zdarma k objednávkam aj na účet mi chodia peniaze. Klikačky som ešte neskúšala ale aj to ma lákalo, možno skúsim aj to 🙂

maria898
26. nov 2021

@nafka0483 mozes mi dat info? Ked tak aj do spravy

nafka0483
26. nov 2021

@maria898 Aka oblast moze byt, ake jazyky vies a ake mas skusenosti resp v com mas prax?

maria898
27. nov 2021

@nafka0483 jazyky viem zo skoly anglicky a nemecky a bola som par rokov v spanielsku tak aj spanielsky ale na prekladanie to nie je. Mam obchodnu akademiu ale po skole som sa uctovnictvu nevenovala. Bola som v zahranici na take tie klasicke zarobky a potom tu som pracovala ako majstrova v kablovej vyrobe. No a teraz som po materskej a navrat je tazky. Na dieta som prakticky sama, muz chodi do zahranicia

liva92
27. nov 2021

@jana_vaj skúšala som hľadať nejakú administratívnu prácu ale neúspešne..