Overené práce na doma

20. aug 2021

Ahojte, neviete niekto na nejakú overenú prácu na doma, ktorá aj keby len 50€ prinesie do rodinného rozpočtu, ďakujem.

annamalaga
20. aug 2021

Čo vieš robiť ? Práca na doma: účtovníctvo , preklad do cudzích jazykov, práca na počítači ( IT, ale nato treba mať kvalifikáciu ) Keby si niečo vedela, tak sa nepýtaš na modrom konikovi. Žiaľ. Upratovanie, manuálna práca atd sa nedajú robiť z domu. A či na MLM ( predaj krémov atd zarobíš no neviem)

annamalaga
20. aug 2021

Práca na doma sa hľadá ťažko , pokial nemáš patričnú kvalifikáciu.

zafir01
20. aug 2021

no ja som chodila v podstate hned od porodu so synom upratovat dom, alebo skor teda vilku jednemu zahranicnemu panovi . vzdy v piatok na 6 hodin . a poziadal ma aj o zehlenie jeho koseli , ale to by som nestihala, tak som sa dohodla na tom, ze si ich vzdy na vikend vezmem domov, tam ozehlim, a on si vacsinou v nedelua lebo o par dni ich vyzdvihol.. aj s tym upratovanim kazdy piatok som si takto zarobila kazdy mesiac cca 200 eur . len teda som si musela vybavit strazenie pre najmladsieho na tych par hodin v tyzdni,ale opaltilo sa, najma ked som si pri " sefovi " opraspovala moju anglictinu, ovaril aj kavu, clovek bol aj inde ako len doma s detmi , a zaroven ziaden full time
tym som chcela, ze aj teraz vidim mnozstvo inzeratov, kde hladaju vypomoc v dome, na par hodin, a ze aj to je moznost , vacsinou vsak v tyzdni, malokedy chcu aby sa im cez vikend niekto motal po dome.

h2
20. aug 2021

@zafir01 No ale autorka hľadala prácu na doma. Nedá sa upratovať niekoho dom z toho svojho.

zafir01
20. aug 2021

@h2 ano, som si toho vedoma, ja som len otvorila tuto moznost . zehlenie robilo 50% mojho prijimu . upratovanie druhych .
kedze autorka asi nema potrebne znalosti na preklady, doucovania, uctovnictvo etc , a zrejme potrebuje prilepsenie k rozpoctu, tak treba sa obcas uchylit ku kompromisu .
strazenie druhych deti, zehlenie u seba doma.

zafir01
20. aug 2021

este ma napadlo, ked vidim inzeraty. mamicky skusaju pomahat s cateringom na oslavy. dnes si uz malokto chysta obcerstvenie sam ( aj v mojom okoli, a to nezijem ani v BA ani vo velkom meste )
poskytuju sluzby ako pomoct s cateringom, rozne oblozene misy, chlebicky, ci jednohubky , ci slane pecivo z listkoveho cesta na objednavku . naucit sa to je jednoduchsie ako piect kolace, a dopyt je velky

simonah73
20. aug 2021

@zafir01 no to je sice pekne, ale osobne by som si neobjednala od nikoho oblozenu misu ci chlebicky, keby to mal robit doma u seba v kuchyni. ano objednavam si, niekedy dokonca chlebicky len tak, ked mame chut, ale pani to ma normalne ako zivnost, ma na to vybudovany priestor a hlavne schvaleny hygienou, to iste je aj pecenie, to je tusim dokonca viazana zivnost, ze ju nemoze robit hocikto ale treba k tomu potrebne vzdelanie.
o hore spominanom uctovnictve ani nehovorim, predpokladam, ze keby mala autorka potrebne vzdelanie, tak uz by ho davno doma robila a nepisala sem, ze aku pracu doma robit...

zafir01
20. aug 2021

@simonah73 áno, ja tiež asi nie. Ja si rada tieto veci pripravím sama. Len píšem, čo čítam v inzerátoch na fb v našich okolitých mestských skupinách a vidím. Ze dopyt po tejto službe je 🤷‍♀️

diewcatqoo
20. aug 2021

Ja som nedavno hladala dvoch brigadnikov, ktori by mi spracovavali jednoduchu administrativu. Jednalo sa prevazne o hadzanie dat do excelu a pod, vypisovanie nejakych udajov v internom systeme a pod, casovo by si to mohli manazovat ako by chceli oni. Myslela som si, ze tuto pracu zvladne aj cvicena opica a ze najst niekoho spolahliveho bude malina.
Chcela som dat sancu maminkam na materskej, ale zistila som, ze maminky na materskej su extremne nespolahlive (samozrejme, asi nie vsetky.. ale tie, s ktorymi som mala tu cest, ano)

erika_230
20. aug 2021

@diewcatqoo predpokladam ze uz ste niekoho nasli 🙂

diewcatqoo
20. aug 2021

@erika_230 ano, mam dvoch studentov

pandusica
20. aug 2021

@diewcatqoo ak by ste niekoho este hladali,hlasim sa,ja by som si rada privyrobila na materskej.Momentalne uz jednu administrativnu pracu robim.Dakujem

ciernabrigita
20. aug 2021

@diewcatqoo verím tomu, mali sme podobný problém v účtovnej kancelárii. A to isté doma, keď som potrebovala pani na upratovanie domu. 10 ročné dievča by to zvládlo lepšie, katastrofa, a to som vyskúšala 3 ženy, taktiež mamy na materskej, nech si privyrobia. Problém s upratovaním sme ale mali aj vo firme, je až zarážajúce, aké ťažké je nájsť niekoho na jednoduché práce. a to sme platili 7-10€/hod a všetko potrebné sme zabezpečili

nikiki29
20. aug 2021

Nemám, len si prosím ťa všetko čo skúsiš dopredu over cez recenzie. Kamarátka takto hľadala a podviedli ju… pritom na prvý pohľad to vyzeralo ok, aj materiály prišli ako bolo dohodnuté a potom zrazu problém 😑
Bez vzdelania môžeš robiť z domu katalógový predaj.

nelca0510
20. aug 2021

Napis,co vies. Lebo ak nic,tak fakt len katalogovi predaj.

luccija
20. aug 2021

Žehlenie u nás v dedine letí, alebo baby pečú pagáče, štrúdle by som neverila aký je po tom dopyt

ajka0207
20. aug 2021

Veľmi záleží čo vieš robiť, momentálne veľa IT firiem ponúka aj normálny úväzok na HO a nemusis byť priamo odborník, tester sa dokaze za dva mesiace zaučiť parádne.

nela_kk
21. aug 2021

Ja som si tiež hľadala takto prácu na doma a človek by neveril, koľko podvodných inzerátov sa dá nájsť. Balenie vecí doma do obálok, vysoké vyplatné priamo na ruku a jediné co musite je kúpiť si materiál 🙈
Dokonca sa mi stalo, že som bola dohodnutá na preklad textu a teraz že mám zaplatiť zálohu 100€, ktorá mi potom bude vrátená vo výplate 🤨 A keď som sa proti tomu ohradila, tak to že aby som mala motiváciu prácu dodať čo najskôr.
Treba si hlavne dávať pozor, do čoho sa dávate, lebo sa môžete ľahko popáliť.
Ja som sa nedávno zapojila do jednej spoločnosti a konečne som našla niečo seriózne, kde sa dá aj reálne zarobiť. Tiež tam bol síce vstupný poplatok a dlho som nad tým váhala, ale keď som zistila, že tá spoločnosť robi teambuldingy a reálne vykazuje aj činnosť, tak som sa do toho dala.
Práca na doma sa nájsť dá, ale je to beh na dlhú trať.