Akú overenú prácu na doma vykonávate?

tinka1709
7. aug 2023

Dobrý deň. Má niekto overenú prácu na doma, ktorá sa oplatí?Vopred ďakujem za každé info.

klara351
7. aug 2023

@tinka1709 Ja z domu programujem. Oplati sa to.

sissy27
7. aug 2023

@tinka1709 bolo to tu uz milionkrat (asi milionkrat to tu este bude 😂 ) ale dobre platena praca z domu sa da ziskat vtedy, ked aj realne nieco vies robit (preklady z/do cudzieho jazyka, IT sektor, uctovnictvo / dane / mzdy, pravo, doucovanie…). A pozor, na nic z toho ti nestaci hodinka-dve denne “kym deti spia”…
Druha moznost je nieco vyrabat - ale to tiez musis byt sakra dobra aby ta to uzivilo, konkurencia je silna.
Za ziadne klikanie a pozeranie reklam 15min denne ta nikto nezaplati.

milanemila
7. aug 2023

@klara351 pockaj teraz pridu otazky, ci na to staci kurz Java 1,2,3 :D

mamamasama
7. aug 2023

Otvor google a hladaj. Denne na mna vyskoci 10 ponuk na pracu z domu.

klara351
7. aug 2023

@milanemila Samozrejme, mne sa velmi pacia tie reklamy, programator za 3 mesiace, rovnako na seniora potom.
@mamamasama Ak niekto hlada pracu na MK, tak asi kvalifikacia zaostava za poziadavkami. Clovek, ktory je schopny samostatne pracovat z domu, je schopny si tu pracu najst na na portaloch, ktore su na to urcene. Tu najde maximalne mlm predaj.

mamamasama
7. aug 2023

@klara351 suhlas. Pracovny portal je preplneny ponukami aj pre slovakov. Staci ovladat anglictinu a reagovat v spravny cas na správny inzerat. Smutne je to, ze maminky na MK si myslia, ze home office rovna sa výplata bez prace. To si mysli aj moja svokra.😅 Ved ty si cely den doma s detmi. Ako, ze nenavaris? 👌😅

zafir01
7. aug 2023

@tinka1709 je tu pár diskusii ,kde písali baby ,že píšu v erotic.chatoch ,alebo zoznamkach . A píšu aj ich muži z ich konta . Sú platené od počtu správ s dotyčnými ľuďmi .a nie jedna tu písala ,že má aj 500-1000€ mesačne .ine zas ,že nejakú stovku týždenne keď sa večer posnažia majú ..

Tak vždy je možnosť 😂🫣 hoci ja to považujem už cez čiaru mojej no go zone.

A áno .ja som doma pred pár rokmi napríklad po večeroch pri filme žehlila . Cca 5 rokov dozadu mi to vyšlo v hodinovke v priemere 6€. .k tomu som chodila upratovať jeden dom raz týždenne a finančne to bolo fajn .

jaga18
7. aug 2023

Napríklad stráženie / opatrovanie detí.

martinkatinka
7. aug 2023

Ja vysivam na uteraky, sijem tasky, vyrabam vianocne ozdoby.

almia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
7. aug 2023

@almia aku mas prosim ta tlaciaren?

almia
7. aug 2023

@martinkatinka napíš mi správu prosím súkromnú...

milanemila
7. aug 2023

@klara351 ani nehovor akoze tie “rekvalifikacne” kurzy niekedy fakt ludom vleju iba zbytocnu nadej. Muz mi minule hovoril, ako sa k nim hlasil chalan, co robil casnika a potom si spravil akoze nejaky kurz a zrazu chcel byt senior IT analytik 🙈 a este integracny, co fakt potrebujes technicky backround. Ja niekedy zasnem fakt.

nelca0510
7. aug 2023

@tinka1709 ja doucujem. Ale keďže sa pýtaš,tak napíš aspoň to, čo vieš. Lebo ak nič,tak o Tom je tu už tisíc diskusii.

hendikep
7. aug 2023

@mamamasama presne, a mne zas svokra hlada pracu akoby som svoju nemala. Alebo reakcia mojej tety nato ze robim z domu “ Ved aspon muz Ti zarobi “ 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

denkabemommy
8. aug 2023

@milanemila čisto teoreticky je možné sa aj s týmito kurzami dostať do IT sveta ale! človek tomu musí venovať všetok svoj voľný čas. Lenže to si môže dovoliť len človek, ktorý nemá deti 😅. Ale jeden príklad programátora za 3mesiace poznám, momentálne už naozaj senior, len teda naozaj 8h v práci, 8h štúdia programovania + dobrý mentor na začiatku 🙈

milanemila
8. aug 2023

@denkabemommy co robil predtym?

hendikep
8. aug 2023

@milanemila
az tak zalezi natom co robil? ja som napriklad graficka, vysku mam VSVU a dost ma laka IT, v spojeni s grafickym dizajnom by to mohlo byt ok ale dost ma tato diskusia odradila :D
@klara351

klara351
8. aug 2023

@hendikep Zase az tak velmi nezalezi, co ten clovek robil predtym. Zalezi hlavne na tom, ci sa vie do toho dostat a ci ma realne predstavy. A teda, ze pokial clovek predtym nerobil nic v IT oblasti a urobi si mesacny kurz, tak z neho hned po ukonceni nebude senior developer s 3000 eur v cistom.
Pokial ta to zaujima a budes sa tomu venovat aj mimo prace, kludne chod do toho. My mame v praci kopu ludi, ktori vystudovali uplne ine odbory ako IT, zacinali ako testeri, pripadne sysapp a dostali sa dalej.

katka3121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
14. sep 2023

@katka3121 a v akej firme a co vlastne predavas?

katka3121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima172
3. jan 2024

@katka3121 Prosím ta, ide o studené kontakty alebo ľudí, ktorý prejavili o kontakt záujem?

katka3121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima172
4. jan 2024

@katka3121 Super, takže nie studené kontakty (to veľmi nemusím, keďže to považujem za otravovanie ľudí). Napísala by si mi, prosím, do súkromnej správy nejaké bližšie info, ak je to ešte aktuálne?