Máte skúsenosti s overenou prácou na doma?

simka556
8. jún 2017

Ahojte 😊 neviete mi niekto poradiť prácu na doma .. Alebo ma s tým niekto skúsenosti ďakujem 😊

mimka11111
8. jún 2017

@simka556 uctovnictvo

warholette
8. jún 2017

@simka556 trebars tu je jedna na Profesii: http://www.profesia.sk/praca/lionbridge/O309468...

trufnes si?

stastnablcha
9. jún 2017

@warholette praca v lionbridge je dost narocna na doma pokial viem... to nieje na pracicku popri niecom

warholette
9. jún 2017

@stastnablcha ved nepisala ze chce popri niecom 😉 a podla profilu deti nema, len sa snazi.

vrana80
12. jún 2017

kto viete mohli by ste dat prosim viac info o tej praci pre lionbridge?

fokuska
12. jún 2017

@vrana80 V tom inzerate je vsetko podrobne popisane, co este potrebujes vediet?

vrana80
20. jún 2017

@fokuska Myslela som ci sa tu nenajde niekto, kto pre nich pracuje alebo pracoval, ze by napisal z vlastnej skusenosti.

kalamityjane
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
3. okt 2018

@kalamityjane Uz s tym prestan vsade spamovat, vsade odkazy na tvoje osobne cisla

kalamityjane
3. okt 2018

@fokuska Samozrejme, ze su vsade odkazy na moje osobne cisla, ved ja s tym robim, tak davam svoje odkazy. Ak o to nemas zaujem, tak to ignoruj.

fokuska
3. okt 2018

@kalamityjane Tak je ferove napisat, ze za to zhrabnes proviziu a nie len sa tu tvarit, ze ides dat tipy ako si privyrobit. V prvom rade ide o tvoju odmenu.

kalamityjane
3. okt 2018

@fokuska V prvom rade nejde len o moju odmenu, tu dostanem az ked dana osoba zisti, ze ju ponuka zaujala, ze to chce robit a vyplni dotaznik, ci dokonca niekolko. A navyse su to naozaj zanedbatelne "provizie". Pisem to sem preto, ze mna aj to malo, co si dokazem takto zarobit potesi a pomoze mi napr. pri vianocnom nakupe darcekov, tak mozno aj niekomu inemu by tych par Eur navyse alebo nejaka ta ppukaza do e-shopu prislo vhod.

fokuska
3. okt 2018

@kalamityjane Ale ved ok, ale kludne si mohla napisat: "na tipli.sk sa mozes registrovat a dostanes naspat peniaze z nakupu".
Alebo: "na tipli.sk/xyz sa mozes zaregistrovat, dostanes peniaze naspat z nakupu a kedze pojdes cez moje referencne cislo pomozes aj mne a dostanem za teba odmenu.

Toto by bolo ferove.

kikavajdova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz