Tehuľky s termínom pôrodu september 2015

mamulienka30
29. dec 2014

Su tu uz nejake buduce mamicky s tymto terminom? Ja som si dnes nasla dve ciarky, tak dufam, ze nie som jedina, termin vychadza priblizne 6.9.2015

bogarik_11
29. dec 2014

AHoj. ja ked dobre pocitam mala by som byt v 4tt. Čiže termín by mal byt v septembri ale k lekárovi idem az po novom roku ;) inak gratulujem

red_kika
29. dec 2014

Ahojte, konecne niekto vytvoril temu 🙂
Tiez mi vychadza septembrovi datum, par dni pred mojimi narodkami, ale kedze prvy syn isiel 3tt skor, tak myslim ze to stihneme este v auguste.

monika_123
29. dec 2014

k nam by mal drobec pribudnut 7.9. 🙂

mamulienka30
autor
29. dec 2014

@red_kika - aj ja som rodila skor...ale kvoli terminom poradni a velkosti babatka a vsetkemu okolo toho ostanem urcite tuto. Ved v tehu knizke mi tiez napisu september 😅

mamulienka30
autor
29. dec 2014

@bogarik_11 - ja idem az o dva tyzdne asi, nech uz nam krasne bije srdiecko.

red_kika
29. dec 2014

@mamulienka30 sak urcite ano, to by ma ani nenapadlo ist do inej skupiny, ked mam vyratany termin na september. Kazde dieta si vyberie datum samo

mamulienka30
autor
29. dec 2014

@red_kika - mas uz nejake priznaky? Ja mam nafuknute podbrusko a bolia ma prsia, inak zatial nic. Ale je este asi velmi skoro na vsetko.

red_kika
29. dec 2014

@mamulienka30 len prsia sa mi zvacsili... to uz asi pred tyzdnom. preto som aj vedela ze sa to podarilo.
a potom to test len potvrdil. lekarovi budem volat buduci tyzden az

mamulienka30
autor
29. dec 2014

@red_kika ja som si len dnes robila test, sme u svokry a teda nechcela som aby to hned vedela 😀 Mna uz od 9dpo boli brucho ako keby som mala dostat menstruaciu, pichanie, tahanie, tak som si nabalila len tampony a ibuprofen no a mam ich tu zbytocne - nastastie 😀

red_kika
29. dec 2014

@mamulienka30 heh, no mna ani brucho ani maternica nebolia... ale zacinam byt straasne unavena a stale by som nieco dzobala, pritom hladna niesom

mamulienka30
autor
29. dec 2014

@red_kika - mne nejako nechuti jest, hned som plna 😖 Ono to moze byt tym, ze cakame stvrte babo, uz pri tretom brusko hned rastlo a aj maternica tak zvlastne bolela.

red_kika
29. dec 2014

@mamulienka30 sak ja som tiez hned plna, ale take male dzobnut...no proste uz to zacina 🙂
aj toto 4. bolo planovane? mm mi povedal ze po 2. koncime ☹ a ja by som chcela 3. tak uvidime ako to bude ked budeme mat 2

mamulienka30
autor
29. dec 2014

@red_kika - ano planovane 😵 My sme sa k tomuto poctu tiez dopracovali postupne, ako sme dostavali dom, ja som zacalaa pracovat s domu, ako sme videli, ze to zvladneme aj s viac detmi ci uz financne, ci casovo. Mame vlastne stastie, ze ich mozeme mat tolko ;)

red_kika
29. dec 2014

@mamulienka30 to urcite ano, ja som vzdy tuzila mat velku rodinu. tak zatial budeme 4 plus 2 psy 🙂 a kto vie, mozno sa "postasti" este dalsie niekedy

mamulienka30
autor
29. dec 2014

@red_kika - my mame vlkodava, dve macky, nejaku hydinu, zajace, normalne katastrofa co sa roboty tyka 😀 Ale nie, milujem to tu, je to presne take, ake sme si to s manzelom vysnivali. Deti maju krasne detstvo.

red_kika
30. dec 2014

@mamulienka30 fuh tak to mate riadne hebedo 🙂 my mame stafforda a civavu, dobra kombinacia, co ? 😝

mamulienka30
autor
30. dec 2014

@red_kika - no ano veru kombinacia 😀 Ked nas syn chodi s tym nasim zlatkom na prechadzku, ma respekt siroko-daleko riadny 😀

red_kika
30. dec 2014

@mamulienka30 tak tomu verim!!!

mamulienka30
autor
30. dec 2014

@red_kika ako sa citis? Ja som si dnes robila druhy test a je tusim tmavsi ako vcera, tak som kludna 😅 Musim zavolat k lekarovi a dohodnut si termin, nech pozrieme drobciatko.

red_kika
30. dec 2014

@mamulienka30 ja kazdy den robim testy 😝 este zajtra + digi test, nech mozem ukazat mm. aj moje silneju ale este stale to nieje poriadna kolajnica, tak preto skusam ci tmavne 😎 sak dnes som len 15dpo.
ja by som hned sla k dokymu ale viem ze je este skoro, niekedy buduci tyzden zavolam.
6.1. ideme na oslavu 50tky, tak neviem ako tam zahovorim ze pripitok si nedam 😖

mamulienka30
autor
30. dec 2014

@red_kika - ja som 16dpo ;) Test takto stmavol ;) Ja budem poctivo vylievat a kamuflovat na silvestra, hadam mi to vyjde 😀 Veru na lekara je skoro... bez srdiecka este machulka... to by som bola aj tak stale nervozna... tak radsej pojdem, ked uz to srdiecko urcite bude.

red_kika
30. dec 2014

@mamulienka30 to uz je aka riadna ciara..take ja ani zdaleka nemam a to som 15dpo. ale zacala som spinit 😖 dufam, ze je vsetko v poriadku 🤐

mamulienka30
autor
30. dec 2014

@red_kika spinenie neviem :( Skus si kupit ten ascurtin ci ako sa to vola, to stahuje cievy a zastavuje krvacanie. Spinit v case menstruacie je vraj normalne, ale ja ti neviem. Radsej tomu pomoct takto. Mas foto testiku?

red_kika
30. dec 2014

@mamulienka30 moja cela postupka

mamulienka30
autor
30. dec 2014

@red_kika - ved ti pekne tmavne, asi sa len zahniezdilo neskor. Ja ked som si vytiahla teraz skusobny test, co som robila na 9dpo - tak teraz tam vidim slabucku druhu ciarku... len som si vtedy myslela, ze si to namyslam, lebo ma brucho bolelo na mrchu.

red_kika
30. dec 2014

@mamulienka30 ja som si tiez len tak so srandy robila na 8 dpo..ale ten bol cistyyyy ako sneh 🙂 tak som ho aj hned zahodila.
hej tmavne, aj ked pomalsie. spinenie bolo skor hnede, takze moze byt s tym vajickom

mamulienka30
autor
30. dec 2014

@red_kika ved kazdej zene rastie to hcg inak, hlavne je, ze rastie ;) O par tyzdnov budeme mat krasne male babatenka.

monika_123
30. dec 2014

@red_kika
@mamulienka30 baby to je hrozne.ja tiez testujem kazdy den kym pojdem k dr tych testov este miniem 😒 dnes som 16dpo,ciarocka silnie ale zda sa mi ze slaba je stale,aj ked na silnu je asi este aj malo dni 🙂 pojdem kupit digi,ten mi v sobotu ukazal 1-2, tak ak mi ukaze 2-3 budem hadam spokojnejsia 🙂

red_kika
30. dec 2014

@monika_123 kedze viem, ze to pomalsie silnie, tak digi test som si nechala na zajtra, akoze na silvestra 😝
ked mi ten ukaze tak uz budem kludna..ale pre istotu si jeden normalny nechavam a skusim ho o nejakych 10 dni.
ale pamatam sito ako vcera, pri prvom tehu som ratala dni od prvej kontroly az po prvu poradnu. stale som myslela nato, ci je vsetko dobre, ci rastie jaaaaj..strasne.
to by chcelo domace sono :P

monika_123
30. dec 2014

@red_kika veru to sono by sa hodilo 😀 ja som dnes presne 4tt+1 a k dr nechcem ist skor ako v 6tt-7tt,cize to mam este 2tyzdne,tie budu dlheeeee 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre