Termín pôrodu júl 2014

voskovka
28. okt 2013

My sme si nasli dnes druhu ciarocku a termin by mi vychadzal na nase vyrocie.7.7.2014 dufam ze sa este niekto prida......

xlucia
28. okt 2013

@voskovka nepridam, ale gratulujem. mam synov v takom veku ako ty a tiez julove dievcatko. 😉 😉

eliska3
28. okt 2013

@voskovka blahoželám 🙂 nech to dobre dopadne a snáď vyšlo to dievčatko 🙂

voskovka
autor
28. okt 2013

@xlucia zatial takto potichučky....este ma caka buduci tyzden lekarka.kazala prist po tyzdnovom meskani....ze uz bude na utz nieco vidiet.... a my sme sa aj snazili vsetko dodrzat na dceru 🙂 a druheho mame tiez juloveho....
@eliska3 dufam ze dopadne a ze v juli sa dockame

vrtulka11
28. okt 2013

@voskovka Zatial potichucky gratulujem a dufam ze sa pridam coskoro k tebe. Mne zatial meska 3dni. Doma mame rocneho chlapceka a chceli by sme k nemu partaka alebo partacku. Kolko ti uz meska?

voskovka
autor
28. okt 2013

@vrtulka11 ja som mala mat ms sobotu nedelu....takze asi len jeden den....teda v stredu testnem este raz ci silnieme a v piatok dam digitalny na potvrdenie pre mna a k doktorke mam ist bud pondelok alebo utorok.a ty si este netestovala?

vrtulka11
28. okt 2013

@voskovka testovala som ale este 2dni pred ms a to este nic nebolo. Len uz 4dni ma pobolieva v podbrusku a vcera az krce a ms nikde. Este mam v pamati nedavne tehu tak mi to je nejake zname😉. Ved uvidime ked nebudem tak skusime opat ale potesila by som sa. Maly sa nam podaril na prvy sup😉. Tak uvidime ci aj druhe pojde tak lahko. Idem v piatok dr.na rocnu prehliadku tak tam sa dozviem pravdu.

turga
28. okt 2013

Ahojte tehulky, tak aj nam sa to konecne podarilo(dufam), mrcha mi meska uz 8 dni, 1 test som si spravila po 4 dnovom meskami a vysli mi 2 ciarky, robila som ho poobede, na dalsi den rano som si spravila preistotu dalsi, taktiez dve ciarky a tak do tretice som si kupila digitalny tehutest na ktorom som sa dockala tiez pozitivneho vysledku a vraj som 3+ cize 3 a viac tyznov tehotnaa...k lekarovi na prehliadku idem 7.11. tak drzte palce aby nam mimco potvrdil 🙂)) tak ak som spravne pocitala niekedy koncom juna zaciatkom jula by som mala mat termin 🙂

2014eva
28. okt 2013

Ja som uz v Junovkach ale podla ovulacie by som mala mat termin v july podla ms 29/6 😉

ellenie
29. okt 2013

Ja zatial este netusim, ci som tehotna alebo nie, ale dufam, ze sa k vam pridam 🙂 poslednu MS som mala 12.10., snazilkujeme, tak uvidime, ci sa zadarilo 😀 Aj prva dcera sa narodila v juli, ale v roku 2011, tak by to bolo narovnako 🙂

turga
29. okt 2013

tak nech sa cim skor zadari elleniee 😉

mona333
29. okt 2013

Ahojte,pravdepodobne sem aj ja patrím. Termín vychádza okolo 3.7. 🙂

2014eva
30. okt 2013

@mona333 nemas bolesti v podbrusku ako pri ms?Ja uz druhy den ☹ ale bez prestavky je to akesik divne

mona333
30. okt 2013

@2014eva občas,ale je to len chvilkove

voskovka
autor
30. okt 2013

tak po pozitivnom teste a pozitivnom odbere krvi prislo krvacanie a velmi silne....bohuzial sme otehu ale nevydrzalo to. nechcem sa tu viac rozpisovat 😒 len vam zazelat pekne tehulkovanie.

ellenie
30. okt 2013

@voskovka tak to je mi luto... drzim palce, aby to na buduci mesiac vyslo 🙂 my sa snazime uz par mesiacov a stale nic, mam pocit, ze to asi nevyslo ani teraz, aj ked by som bola strasne rada 🙂

mona333
30. okt 2013

@voskovka je mi to luto, ja som si tym presla v juli,skoncila som na kyrete

2014eva
30. okt 2013

@voskovka to je mi velmi luto

ava11
31. okt 2013

Ahojte, nesmelo sa asi pridavam aj ja 😵 Dnes sa mi ukazali na teste dve ciarky, snazili sme sa druhy mesiac, takze to vyslo celkom rychlo. Doma mame 18mes chlapceka.

zita333
31. okt 2013

Ahojte, aj mne dnes vyšli kolajničky na dvoch testoch. Podľa poslednej menštruácie mi to vychádza na 4.7. V pondelok idem k doktorke. Doma už máme 3 ročnú slečnu. Ostatným Júlovkam 2014 zatiaľ tichá gratulka 🙂

nelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninocka84
1. nov 2013

ahojte, v utorok duch, v stredu uz najdene 2 ciarky a manzelovi oznamenie ze zjavne bude tatko 🙂 no a bud. tyzden dufam lekar. predbezne vychadza termin 7.7.14. dufam ze to vyjde. vsetkym ostatnym blahozelam a dufam ze budeme spolunazivat tehulkovanie 🙂

cucoriedka30
2. nov 2013

Ahojte, termin mi vychadza na koniec juna, ale podla ovu to vychadza spise na júl ...

msekys
3. nov 2013

Ahojte, tak asi sa k Vam pridam aj ja...dnes mi na teste vysli 2 ciarky, termin vychadza na 9.7...este to neviem na 100 percent, ale urcite sa ozvem...

samajama
4. nov 2013

@msekys ahojky tak to mas termin ako ja,teda poslednu mrchu som mala 2.10 menzes mal prist 30.10 namiesto toho prislo len jednodnove spinenie,tak som manzelikovy nakazala aby mi na narodeniny 31.10 kupil testik🙂 a mala som krasny darcek// dnes som bola u dokyho,nakolko mi babo v aprili 24 tyzden zomrelo,tak som sa k nemu ponahlala a videl vacok a ze to je 5+4 takze srdiecko este nevidno mam dojst buduci tyzden vo svrtok

neomea
4. nov 2013

ahojte ženičky, pridávam sa s predbežným termínom 3.7. 🙂 dnes ráno som si robila štvrtý test, už ani nie kontrolný, to len aby bola tá čiarka konečne silnejšia keďže predtým boli len také aby sa nepovedalo a skoro mi oči vyleteli keď bola 2x silnejšia ako tá testovacia 🙂 vyzerá to všetko sľubne, u lekára som ešte nebola, bojím sa že odídem sklamaná, že ešte nič nevidno tak by som asi ešte dáke dva týždne počkala 🙂 všetkým veľmi držím palce aby šlo všetko ako po masle, budúce júlové mamičky 😵

zita333
4. nov 2013

Ahojte, dnes som bola u doktorky, bolo vidieť vačok, o týždeň-dva, mám prísť znova, pozrieť srdiečko. Bola som u novej doktorky na odporúčania, lebo s predchádzajúcim doktorom som veľmi spokojná nebola 😒 . Bola fakt skvelá a hlavne ľudská 🙂 A máte aj nejaké príznaky? Ja som len hrozne unavená a mám citlivé prsia. Pri prvom som nemala tehotenské nevoľnosti, tak dúfam, že aj teraz ma obídu.

neomea
4. nov 2013

@zita333 jeeej ako vidím sme na tom termínovo skoro rovnako, i keď moje výpočty sú len také online kalkulačkovské podľa poslednej menštruácie 🙂 únava u mňa detto, vkuse som ospalá a to počasie... 😒 a okrem toho mám citlivé až boľavé prsia a tu i tam sa mi hlava zatočí.. inak našťastie zatiaľ klop klop 😵

zita333
4. nov 2013

@neomea podľa poslednej menštruácie a internetovej tehotenskej kalkulačky termín je 4.7. podľa doktorky 3.7. Dcérku som prenášala 8 dní a skončilo to akútnou sekciou. Tak uvidíme ako to bude teraz, či nebude opäť sekcia.

samajama
4. nov 2013

A zienky ja mam tak raz za tyzden jemne spinenie ale doky na to nic ,dal mi pre zmenu utrogestan a kazal pritst o 10 dni len neviem ci neuvidi zas len ten vacok lebo to bude 6+2 dnes povedal ze tam mozno akciu uz uvidi,ako pise zita aj ja mam velku unavu a sem tam slabucke bolesti ako na mrchu

zuzu1104
4. nov 2013

Ahojte stále premýšľam či sem napísať aj keď som už bola u lekára dvakrát a bábätko už bolo vo vačku, keď som bola 5+2, ale som dosť opatrná, keďže som v júni musela ísť na čistenie z dôvodu odumretia plodu. Ak by bolo všetko v poriadku a v piatok, to by som mala byť 6+4, uvidíme srdiečko, tak si budem môcť trošku vydýchnuť. Termín podľa poslednej MS by bol 1.7.2014. Držme si všetky palce, aby boli bábätká, tak kde majú byť a aby mali krásne bijúce srdiečka.

@samajama Aj ja som minulú stredu začala špiniť, lekár mi dal Duphaston a Ascorutin a špinenie do dvoch dní prestalo.
Nemáš z toho strach? Lebo ja sa toho veľmi bojím :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre