Termín pôrodu august 2015 v Prešove

slonicatko26
25. dec 2014

Ahojte, nájde sa tu nejaká budúca mamička, ktorá má termín v Auguste 2015 a je z Prešova ? Rada by som si s nejakou sem tam popísala a zároveň si vypočula nejaké názory, informácie a skúsenosti, keďže čakám prvé bábätko. Pekný deň 🙂 .

somjankad
25. dec 2014

@slonicatko26 ja tretie... termin august 2015 🙂

slonicatko26
autor
25. dec 2014

@somjankad jééj tak to je super a si konktretne z PO ? 🙂

somjankad
25. dec 2014

@slonicatko26 no zijem tu s detmi od septembra... byvame hned nad maxom

slonicatko26
autor
25. dec 2014

ja bývam tiež na sekčove hore na kopci ako sa ide pod šalgovík 🙂 a v ktorom tt si teraz? bola si už u lekára?

somjankad
25. dec 2014

@slonicatko26 na poslednom ultrazvuku mi povedal 5.-6. tyzden a objednal ma na ultrazvuk na polikliniku 13.1.

slonicatko26
autor
25. dec 2014

@somjankad no mne podla poslednej MS vychádza dnes 6tt+6 , ale podla lekara som v nejakom 4-5 týždni podla sona , takže pôjdem na sono po novom roku okolo 10-teho januara a snad uz uvidime aj srdiecko ako bije 🙂 som velmi zvedava a nedockava 🙂 a býva ti aj zlé?

somjankad
25. dec 2014

@slonicatko26 zle ani nie... skor som nervozna a podrazdena... vsetko ma vytaca,ale deti to zatial chapu 🙂 akurat ma hrozne bolia prsia ... inac nic...

slonicatko26
autor
25. dec 2014

@somjankad no ja sem tam naladova som no najvacsi problem mi robi bolest v prsiach, ja uz vyse tyzdna musim spat v podprsenke aj to nemozem spat na bruchu, lebo je to neznesitelna bolest, bez podprsenky ako na ihlach...snad to coskoro prejde, inak ani mne zatial nebyva zle 🙂 teším sa, že si sa ozvala 🙂

somjankad
25. dec 2014

@slonicatko26 budem ti pisat do sprav 🙂

kamistef
27. dec 2014

baby nechcete do sukromky?🙂 @slonicatko26 @somjankad

somjankad
27. dec 2014

@kamistef pridaj ma ak ta mozem poprosit a asi aj @slonicatko26

slonicatko26
autor
28. dec 2014

@somjankad pridate ma ? 🙂
@kamistef

kamistef
28. dec 2014

@slonicatko26 @somjankad ste tam baby 🙂

zamilion
7. jan 2015

ahojte. mne to vychádza na 9/9, som zo SII, bude to tretie bábo

22mima
11. feb 2015

Ahojte...ja mam sice termin 30.jula ale rada pokecam a tiez sa nieco nove dozviem...nie som priamo z PO ale chodim tam k lekarovi a aj tam budem 2.krat rodit.

lucia0309
11. feb 2015

drzim palce, aj ja som z Presova, cakame prve tiez august 2015,
@kamistef aj ja prosim o pridanie do sukromnej, dakujem

22mima
13. feb 2015

@slonicatko26 @somjankad @kamistef @lucia0309 dievcata co mate nove?ako prebieha tehotenstvo? Kam chodievate k lekarovi?

slonicatko26
autor
13. feb 2015

@22mima ahoj, mam sa celkom dobre, len ma uz 2 dni boli neskutocne velmi hrdlo, ale inak ok. Drobcek sa ma dobre, boli sme na 3D ultrazvuku, vsetko je ok, a na 90% to bude dievcatko 🙂 moja mala princeznicka. Chodim do rizikovej poradne k primarke Horanskej do starej porodnice. Dnes mi zacina 15tyzden, brusko mam uz fajne velke 😀 a pribrala som zatial 4,5kg. Ty ako? 😉

22mima
13. feb 2015

@slonicatko26 aj mna trosku chyta hrdlo tak dufam ze to prejde. Inak skvele ze uz vies co to bude...ja som v 17 tt a netusim...iba ze su dve 🙂 A blahozelam k dievcatku. Aj ja mam prvu slecnu. Dnes som bola na poradni u dr.olejara..tak vsetko je ok. Brusko mam uz tiez,uz sa neda skryt...ale este som nepribrala ani kilo. Preco chodis do rizikovej, ak smiem vediet?

slonicatko26
autor
14. feb 2015

@22mima Velmi som chcela, aby to bolo dievcatko, a na 3D ultrazvuku v Gynstare mi lekarka potvrdila na 90% tak snad sa to nezmeni 🙂. Tak to je super, ak cakas dvojicky 🙂 blahozelam 🙂. Do rizikovej chodim preto, lebo presne pred rokom 14.2.2014 ma operovali v Ruzomberku , mala som nador na stitnej zlaze, no chvalabohu negativny nalez, nezhubny. Nemam stitnu zlazu, netvoria sa mi ziadne hormony, som na liekoch a stale mi nastavuju davky, lebo to nie je este ustalene a k tomu mam velke bolesti chrbtice. Inak pohoda.

22mima
14. feb 2015

@slonicatko26 aha tak to je asi aj dost narocne s liekmi ze? Najma ak stale musia prisposobovat davky. Ale drzim prsty nech vsetko dobre prebieha...a bambulka sa narodi ako ma 🙂 A uz mas i fotecky nejake?

slonicatko26
autor
14. feb 2015

@22mima dakujem. Fotecky pridavam tu na konika, vwd pozri si moj album 🙂

22mima
14. feb 2015

@slonicatko26 Jeej pozerala som album. Ozaj pekny pohlad na babiku. A ako pekne rastie. Hlavne je ze je vsetko v poriadku. A nebyva ti zle? Mne chvalabohu nebolo ani raz...tak som rada. Akurat ma uz par tyzdnov boli kostrc...niekedy neskutocne. Ale kym sa to da vydrzat ...

lucia0309
16. feb 2015

@22mima ahoj, dakujeme za opytanie, konecne nastava obdobie, ked je to ovela lepsie, ja chodim do KE k Adamovi, rozmyslala si kde by si chcela rodit? alebo je to este skoro? drzim palce nech sa dariiiiii

22mima
16. feb 2015

@lucia0309 ahoj byvalo ti zle? Ja toto nepoznam, chvalabohu 🙂 Kedze uz jedno dieta mam a rodila som v PO v starej porodnici tak aj tentokrat sa tam chystam. Este vsak casu dost 🙂

lucia0309
17. feb 2015

@22mima ano byvalo, ale uz to preslo, tak super ze cakate druhe, gratulujem, tak si to uzivajme....

22mima
17. feb 2015

@lucia0309 tak to je dobre ked uz to preslo. Aj si uz nieco pribrala, ci naopak? Ja zatial len kilo navyse...a na to ze cakam dvojicky je to skvele. Takze budem mat uz 3 deti 🙂 A ty budes aj rodit v KE?

lucia0309
18. feb 2015

@22mima jeeej dvojicky, takt to je ake uzasne, tak je to najlepsie, hoci zo zaciatku urcite to bude narocnejsie, ale o to to bude krajsie, ja som nepribrala ani kilo, neviem kde budem este rodit, pocula som zle veci na Presov, ale vacsinou od dievcat, ktore tu nerodili 🙂 , uvidim este, ci budeme vybavovat lekara, hoci poslednu dobu co pocuvam, co si vybavili lekarov, a ti lekari sa im nevenovali, znama rodila v KE, a uz viac tam nechce ist......nevies ake maju skusenosti tu v PO?

22mima
18. feb 2015

@lucia0309 urcite to bude narocne zo zaciatku ale tak nejak to zvladneme. Byvame s nasimi tak aspon bude kto pomahat. A v septembri ide dcerka do skolky tak budem mat len dvojicky cez den. Ja som bola v starej porodnici v PO a nemala som tam ziadny problem...päť dni sa to da vydrzat. Nemam negativne skusenosti...

lienockalenka
6. mar 2015

Predávam plienky Dada.
Veľkosti:
mini - 78 ks - váha: 3 - 6 kg
midi - 64 ks - váha: 4 - 9 kg
maxi - 54 ks - váha: 7 - 18 kg
junior - 46ks - váha: 15 - 25 kg.
Plienky sú bez chemikálií, z vlastnej skúsenosti na dieťati sú kvalitnejšie ako plienky Pampers a majú zapínanie na suchý zips. Vyrábané sú v Českej republike. Dovoz je možný v rámci Prešova, Košíc, Žiliny a Bratislavy. Cena za 1 balenie je 9,- Eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre