Termín pôrodu september - október 2015

iwka242
4. feb 2015

Ahojte tehulky 🙂 Dúfam že sa nás tu zíde hodne a že pokecáme prípadne si vymeníme nejaké skúsenosti či poznatky 🙂 12dní mi to mešká, testy sú pozitívne a dnes som dokonca bola u dokiho 🙂 ale videl len nejaký žltkový vačok či čo to ale plod ešte nevidel.. podľa všetkeho som 5tt+5d tak ma objednal o dva týždne..neviem ako to tie dva týždňe vydržím od nedočkavosti či bude všetko ok.. ale dufam že ano a že nam už bude krasne biť srdiečko... 🙂

Ako ste na tom vy? Ako sa cítite? už ste boli u DR? 🙂

luccya1
4. feb 2015

Ahoj, no ja som asi 5+3tt... u lekára som ešte nebola, som objednaná v pondelok... bojím sa ale dúfam že bude všetko ok

iwka242
autor
4. feb 2015

@luccya1 aj ja som sa hrozne bála dnes ako som tam išla.. a tak som duufala nech je aspon niečo vidno a nič :/ teda vačok bol vidno potvrdil mi graviditu ale ešte tam nebolo vidno plod so srdiečkom.. mam tiež z toho strach dúfam že bude všetko tak ako má byť.. strašne som nedočkavá a ked si predstavím že ešte mám čakať dva týždne uf .. nepatrím zrovna medzi trpezlivých ludí 🙂 .. aj máš nejaké príznaky? nevolnosť?

luccya1
4. feb 2015

Ja som tiež veľmi nedočkavá.... snažím sa zabaviť niečím ale myslím na to stále.... a príznaky?? no teda asi všetky 🙂 bolia ma strašne prsia, nafúknutá som ako balón, točí sa mi hlava, prestala mi chutiť káva a dokonca vôbec nemám chuť na sladké.... a ranné nevoľnosti tak ráno ma trošku naťahuje ale ešte som našťastie nevracala... a ty si ako na tom??

iwka242
autor
4. feb 2015

@luccya1 pffuuu no ja podobne 🙂 mňa strašne boleli prsia už 2týždne pred ne(očakávanou) ms ..už vtedy som vedela že je niečo inak :D .. a postupne mi začalo byvať aj zle.. teraz som na tom tak že mi býva zle aj cez deň aj vnoci (drahý ma plaší s dvojičkami ) :D hovorím mu že daj pokoj šak by som sa zblaznila :D .. heheh.... ale fakt je to pekne otravne stale mi je zle. ale vracala som len 2x...ale tiež mám až mdloby velakrat. bruško ma pobolieva ako pred ms, prsia ma bolia tak že som si musela kupiť športovu podprsenku a v nej spavať a aj tak sa budím na bolesti a tlak v nich ...dokonca sa ma dnes doktor opýtal že či mám silikony :D skoro som odpadla haha.. a prestala som fajčiť prestalo mi to chutiť (chvalabohu) ale musím povedať že mi všetko smrdí ale uuplne že všetko ...mam pocit že mám čuch jak vlčiak :D

luccya1
4. feb 2015

presne tak, všetko cítim z diaľky ako nejaký psík 🙂 to so silikonami je dobré 😀 aspoň niečo pozitívne na tom začiatku tehotenstva.... len dúfam že to všetko dobre dopadne a že tam bude jedno dieťatko a nie dve 😀 ja by som sa z toho asi tiež zbláznila.... manžel chodí na týždňovky takže neviem ako by som sama zvládla dve bábätká sama

iwka242
autor
4. feb 2015

No my planujeme v juni svadbu konečne a už aj tak budem cca v 6tom mesiaci kedze sa nam teraz podarilo otehotniet...a keby čakam dvojičky tak o by som bola už ako titanic :D neviem si to predstavit ako by som to prežila ten deň hehe
..noo dufam že len jedno a zdravè 🙂 daj aj ty potom vedieť čo ti dojtor povedal som zvedavá 🙂

luccya1
4. feb 2015

Jasné v pondelok dám určite vedieť.... zatiaľ budem dúfať že maličké rastie a že je v poriadku

red_kika
4. feb 2015

Baby preco vytvarate nove temy ked uz existuju...septembrovka je aj verejna aj sukromna..a verim tomu ze uz aj oktobrova je

lavinis
5. feb 2015

ahoj, ja som bola tiež na UZV v 5tt+2 dni a bol len vačok, ale aspoň som sa potešila, že je to v maternici 😀 ďalšie sono mám o pár dní, tak som nedočkavá, lebo kým nepočujem srdiečko,t ak sa bojím tešiť.
Býva mi strašne zle už dva týždne, som PN.
Prsia tiež bolia, veľmi, dokonca som mala 2 dni slabšiu migrénu - to boli zatiaľ najhoršie dva dni - prsia, žalúdok a hlava...😀

mamulienka30
5. feb 2015

@red_kika tak tak obe temy uz su, staci ich pohladat... na co desat roznych s tou istou temou 😝

luccya1
10. feb 2015

@iwka242 takže doktor mi potvrdil tehotenstvo 🙂 dieťatku bilo už aj srdiečko... takže som moooc sťastná 🙂

iwka242
autor
10. feb 2015

@luccya1 supeeer tešim sa s tebou že je všetko vporiadku..tak len nech to tak aj zostane tfuj tfuj tfuj 🙂 ja idem až na buduci týždeň v stredu k dr ..ach nekonečne dlhá doba 🙂 inak aj teba tak pobolieva podbruško? Lebo mňa bolieva ako pred ms .. každý deň už dva týždne pomaly :/ takè tlaky v podbrušku a aj kríze sem tam zacítim

iwka242
autor
10. feb 2015

Taký pocit ako keby mam každú chvilku dostat ms .. je to dosť otravne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre