Snažíme sa 9 rokov a vidím druhú čiarku

snahastrata9
26. apr 2024

Baby prosím pozrite sa na to nezainteresovane je to tam či nie ..snazime sa 9 rokov a teraz sa mi zdá ze vidím druhu čiarku posledná MS 29.3 ,11.4 mi pychali inekciu aby prasklo vajíčko 11,12 sme sa snažili 25 som mala dostat dnes je 26 a test robený ráno

petamich
26. apr 2024

no ciarku vidim 🙂 ❤️

katarina_kat
26. apr 2024

aj ja ju vidím, skús zajtra ešte jeden test spraviť 🙂 ... mne sa takto jemne ukázala tiež a do hodiny sa farba na teste zvýraznila

cyberk
26. apr 2024

9 rokooov? otvaraj sampanskeeeee (Ale nepi :D otvorit mozes xD ) cgr

viky_21
26. apr 2024

Vidím to tam. Určite by som ešte urobila digitálny. Silno držím palce aby ste to dotiahli až do úspešného konca 😊😊

cimage
26. apr 2024

Je to tam!!! Silno drzim palce, po tolkych rokoch si to zasluzite 🥰

lenka_vi1
26. apr 2024

Ano vidno ju pekne, v nedeľu zopakuj test už bude poriadne červený.

vanilkovazmrzka
26. apr 2024

Trosku vidno, ale este je skoro otvarat sampanske 🙂 drzim palce

mimi3008
26. apr 2024

Blahozelam,je to ozaj nadherny zazrak, velmi ti to prajem❤

sense
26. apr 2024

Aj ja vidím, a to zvyčajne nevidím.... Keďže sa ale 9nrokov snažíte, ešte by som počkala s radosťou a skúsila zajtra ideálne obden ci silnie... A pevne verím ze bude

snahastrata9
autor
26. apr 2024

Kúpila som ddigitalny na zajtra a zajtra ešte kúpim v lekárni ďalšie...môja polovička ma zatiaľ drží s radosťou pri zemi.. ale ak doktorka pondelok potvrdí tak budú štuple lietať vzduchom ;)

ysseba
26. apr 2024

@snahastrata9 Podľa mňa si tehotná, to je krásne, veľmi držím palce aby čiarka silnela a vy ste sa po 9 rokoch stali rodičmi. Daj nám vedieť zajtra 🙂

snahastrata9
autor
26. apr 2024

@ysseba určite áno ozvem sa

aiv
26. apr 2024

@snahastrata9 blahoželám 🍀

ysseba
26. apr 2024

@snahastrata9 A za tých 9 rokov sa vám ani raz nepodarilo - žiadne biochemické, mimomaternicové?

kvetinka1918
26. apr 2024

@snahastrata9 môj test vyzeral presne takto ako ten tvoj minulý rok a už sa radujeme s malým 😉 držím palce

floren
26. apr 2024

@snahastrata9 držím palčeky

petronellla87
26. apr 2024

@snahastrata9 no len mne sa zdá že digitálny je menej citlivý ako palickove, ten by som skúsila nie zajtra ale až neskor. Skús o den-dva palickovy😉 držím palce🙂

snahastrata9
autor
26. apr 2024

@ysseba ani raz sem tam mi ms meškala ale inak nič

terry658
26. apr 2024

@snahastrata9 vyzerá to veľmi nádejne. Držím prsty nech to vyjde!!!!

monikkatt
26. apr 2024

@snahastrata9 ciarka tam je 😍 velmi drzim palce🙏

nikpa
26. apr 2024

@snahastrata9 to je krásne, po toľkých rokoch si ani neviem predstaviť co si cítila, keď si videla tie 2 čiarky. Prajem nech si za pár mesiacov držíš bábätko v náručí 🧡

sofia1979
26. apr 2024

@snahastrata9 je tam silno ooo držím palce 🙏🙏🙏❤️

katie253
26. apr 2024

@snahastrata9 digitálne su menej citlivé, tak sa nezľakni keď bude negatívny. Tiež by som o dva dni spravila radšej paličkový.

aaadkaaa
26. apr 2024

Zatial to vyzera dobre❤️veeelmi velmi drzim palce❤️

floren
26. apr 2024

@nikpa je to totálny sok,to sa nedá ani opísať, po 11 rokoch a najmä,keď ti 2 týždne predtým povie,že ovu nebola a ďalší cyklus začne príprava na umelé

minka201
26. apr 2024

@snahastrata9 Aj ja to tam vidím 😊. A veľmi vám to prajem... Určite sa ozvi aj keď budeš mať po kontrole u lekára 🙂

biglovemom
26. apr 2024

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

katuskamala1
26. apr 2024

Ano 🙂 vidim 🙂 💞 drzim silno palce!

snahastrata9
autor
26. apr 2024

@nikpa No najskôr som hľadela jak teliesko potom plač potom som písala kamoške ci to vydi aj ona keď napísala áno tak som sadla na posteľ a čakala kým sa polovička zobudí a keď som mu to povedala odpoveď bola že aaaale hovno chudák ma ešte podľa mňa ani nevydel :D :D

snahastrata9
autor
27. apr 2024

Baby dnes ráno som robila Digital a ukázal - pôjdem kúpiť ešte klasiky a uvidíme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre