Meškanie menzesu 4 dni a slabá druhá čiarka

sonik231
3. aug 2017

Dievcata, co myslite. Uz 4 den mi meska MS. ale v podbrusku mam sem tam bolesti.ako keby som mala MS kazdu chvilu dostat. Vcera som si robila rano test a druha ciarka bola slaba, a dnes som si test znovu urobila a ciarka slaba. Dam vam aj foto , neviem ci dobre vidim ale ja tam tu ciarku vidim, aj priatel. Ale nechcem sa zbytocne tesit, kto mal nieco podobne? ❤

juranka
3. aug 2017

toto je podla mna jasne 🙂

janajanok
3. aug 2017

2 ciarky na teste su iba zaciatkom boja o zivot toho maleho stvorenia, ale myslim ze sa môzes kludne v kutiku duse tesit a modlit sa aby vsetko bolo v poriadku 🙂 a tie bolesti v podbrusku, tie este chvilocku budes mat 🙂

adriannasvk
3. aug 2017

Tak ja som pri prvom tehotenstve mala tiez druhu slaby,manzel tam videl jednu,ja dve a bolo z toho babo🙂toto co vidim je podla mna 100%😍a to,ze ta picha v podbrusku moze kludne znamenat aj to,ze vajicko sa chce uhniezdit🙂

zmrznuta
3. aug 2017

gratulka ❤

sonik231
autor
3. aug 2017

Tak dakujem dievcata, jasne ze este navstivim lekara , len som chcela vediet nazor, ci dobre vidime 🙂 ale aj tak nemozem tomu stale uverit ❤

deniky
3. aug 2017

Vidíte dobre 😉Gratulujem nech ide všetko ako ma(klop,klop)☺

sadika
4. aug 2017

@sonik231 hlavne sa neunahli s tym doktorom. Chod az ket ti menzes bude meskat najmenej 2 tyzdne. Inak zase mozes stresovat ked na sone nic doki neuvidi

ertlovik18
4. aug 2017

podla mna je to celkom jasne, vacsinou je, zena tehotna aj ked je na teste druha ciarka slaba ale treba este chvilku pockat. teda hlavne s tym doktorom, este nejaky tyzden, mozes si dalej robit testy ale myslim, ze sa mozes pomalicky zacat tesit 🙂 gratulujem

rdi
4. aug 2017

No to vyzera, ze bude novy prirastok do rodiny 🙂 Este to ale neber ako istotu aby si potom nebola zbytocne sklamana ale vacsinou sa ta ciarka postupne zosilnuje. Podla mna si mozes kazdy den robit test a uvidis a na buduci tyzden by uz mohla byt dost silna, takze uz by si mohla ist aj k doktorovi 🙂

osky
4. aug 2017

Su tu uz temy duch na teste a pod.
Jasne ze si tehu.
A presne ako uz pisali dievcata,netreba sa este prilis tesit.
Ale radsej sa treba trosku setrit.
Test je jednoznacne pozitivny.
Mne pri takomto uz bolo vidno plod.vacok.

sonik231
autor
4. aug 2017

K lekarovy som objednana az buduci tyzden vo stvrtok, tak uvidinime 🙂...

martinkamm
4. aug 2017

@sonik231 mne dnes meska uz 8 den uz mam aj na testoch kolajnice tmave ale objednala som sa az na 22.8. Nech pocujeme srdiecko a vidime babenko.

xxxxxnnnnn
4. aug 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

29vladus07
4. aug 2017

Ja som tiež začínala s takouto možno ešte menej viditelnou čiaročkou a hned som vedela že som tehu 🙂 teraz za mesiac rodim. 🙂 určite je to jasné podla mňa, gratulujem 🙂

sonik231
autor
5. aug 2017

Len ta ciarka akosi nesilnie je stale rovnaka. Asi treba na to viac casu ❤

29vladus07
5. aug 2017

@sonik231 ani mne nesilnela.., to hcg sa tvorí každej ináč, ja som si test robila 5den ako mi to meškalo..m 2x... a potom 8 den a stále bola rovnaká...nakoniec som isla na gynu... nic tam nebolo..povedal ze za 4 tt mam dojst a bol vačok...a za dalsie 2 tt už srdiečko 🙂 nestresuj sa.

sonik231
autor
5. aug 2017

Okey , dakujem. Uvidim teda vo stvrtok co mi povie dr.. 🙂. Dakujem za info 🙂

melindusinka
5. aug 2017

Ahojte,ja som si tiez nasla na teste velmi slabucku ciarocku ani ju hned nebolo vidiet aspon nie pri svetle ale neskor som vzala test a sla na denne svetlo a tam sa crtal duch.Mrchu som mala ale iba dva dni a taku slabsiu a o dva dni skor.Mala som velky problem otehotnie s manzelom ale mam pocit ze s priatelom sme to zvladli na dovolenke este pred tou dvoj dnovou mrchou.Co si myslite vy.Dakujem za nazor.🙂

millky
12. nov 2022

@sonik231 ahoj, ako si dopadla?

sonik231
autor
12. nov 2022

@millky ahoj, už mam syna ktorý má, už tri rôčky 🥰

millky
12. nov 2022

@sonik231 čiže zo slabo rastúcej čiarky je synator áno? ☺️ Tak to je super správa. Čelím podobnému, pretože mi mešká cca 4-5 deň a koľajnice veru nemám. Síce ani duchov.... No a k lekárovi nechcem ísť skôr ako mi nebude 2 týždne meškať MS. Nepotrebujem stresovať, že nikde nič nevidí, alebo počuť, že sa ASI niečo nedobré udeje. Ak sa má stať - stane sa.

alex123andra
3. mar 2023

@millky dufam, že môžem tykať - Ty si ako dopadla? Mne 3 dni meškaju, ale nechcem sa veľmi tešiť...ešte som po ovulke ako sme sa snažili, dostala aj zapal moč.ciest a ATB od dr...

millky
4. mar 2023

@alex123andra ahojky. No tak ako som to aj citila, dávam ti foto testov, to sú všetko Dní Meškania. Keďže ja viem kedy som mala ovulku, viem kedy sme mali styk, tak to bolo celé zle u mňa. Ale ťažko sa to porovnáva. Lebo nie všetky ženy na 100% vedia kedy ovulovali a mnohé majú sex každý 2hy deň, takže.... 😂 Tam to ešte ťažšie určiť. Ja som bola po 14tich dňoch na pohotovosti kvôli drobnému špineniu, nasadili mi progesteron ale na UTZ nevidela nič, ani len gestačný vak, nastrašila ma, že to môže byť mimomaternicové, zosypala som sa, prvá tehotnosť a hneď v totálnej beznádeji. Hcg 396. O 4dni som išla ku svojmu gyn na "prvé" sono, videl malý 5mm gestačný ale zodpovedal veľkosti 4-5tt a nie 6+4tt ako som bola. O 3dni na to som potratila. Spustilo sa spontánne čistenie. Ten cyklus sme si dali pauzu a na ďalší cyklus sme otehotneli znovu ☺️ takže teraz som už v 10tt a snáď si bábätko krásne žije ako naposledy na kontrole ☺️ a tentokrát mi to už sedelo na deň presne ❤️ všetko zvládneš, nech to dopadne ako má.... Ver tomu, nezúfaj. Ja som po strate pochopila, že radšej nech to samé odíde ak to nemá byť v poriadku, ako by som ja potom mala ukončovať život lebo to bábo zdravé nebude.

alex123andra
4. mar 2023

@millky ďakujem pekne za Tvoje slová a gratulujem k babatku ❤😘 hlavne, aby bolo zdravé 🤗
Ja sa teraz netestujem lebo mi z toho šibne 😄 stale som to nedostala. 3.3.bolo 3 dni čo mi to meška, fotku testu som Ti poslala...tak sa skusim otestovať zasa v pondelok...lebo ako pozeram u Teba 9 Dni Meškania (DM) a ani Ty nemáš fest silne obe čiarky...ja už mam jedneho 3r.raraška doma. Keď mi meškali 3 dni už som mala obe čiarky uplne tmavé. Preto som teraz v pomykove...o maleho sme sa snažili rok a pol. Teraz sme sa snažili rok a 2 mesiace...ale presne ako pišeš aj Ty, nesmutim, ako ma byť bude. Budem radšej ak odide samo,ak by malo byť choré ...priroda to asi zariadi...prijemné tehotenstvo Ti želám 🤗

millky
6. mar 2023

@alex123andra ale pokiaľ nevieš, kedy si mala ovulku, tak nemôžeš ani čakať intenzitu. Na foto čo som ti poslala, mi bolo jasné, že to zle dopadne. Lebo ako vidíš, 9dní meškania mám čiarku ako niektoré ženy pri 2-3dnoch meškania.... Ja napríklad toto úspešne tehu, som mala čiarky krásne hneď na začiatku. A nie že 5dní mi mešká a len duch 😂 tu ti posielam fotky tohto úspešného tehu. A tie dve samostatné sú 9dní meškania, to som už kradla farbivo 🤭 tak keď to porovnáš.... Vidíš. A ma nepresvedčí žiadna, že na intenzite čiarky nezáleží. Pokiaľ viem kedy bola ovu, musí sedieť aj tmavnutie. Pri tom prvom neúspešnom ma utešovali, že sú čiarky a to je hlavne.... Prd bačov, ja som to proste tušila. Poznám svoje telo, poznám svoj cyklus! A potom sú tu ženy, ktoré ti povedia, že ony čiarku silnú nemali a boli tehotné.... A otázka znie: testovali sa každý deň ako ja šialená??? 😂 Poväčšine odpoveď znie: nie načo, mala som pozitivny test, išla som k Dr. a hotovo 😂 takže opäť niečo neporovnateľné. No a ďakujem, dúfam aj ja, že je bábätko zdravé a v poriadku ☺️

alex123andra
6. mar 2023

@millky haha zlatá si a ano maš pravdu. Určite si to citila 😉 myslim, že ženy maju dobru intuiciu.
Toto je moj dnešný test...tak neviem....zdá sa mi to už lepšie. Ten predchadzajúci test je z 3.3., toto je 6.3....

alex123andra
6. mar 2023

@millky a poslednu menštruaciu som mala 1.2., ovu som mala 14.2.aj podla ovu testu aj asi viem kedy mam podla toho ako sa citim a podla vytoku...takže asi 14.2.sa nam zadarilo, alebo okolo toho datumu...28.2.som to mala dostat. 26.2.som mala dve bodky na nohavickach hnedy vytok...a to nemavam pred menštruaciou...takže cele to tak začalo, že 27.2.deň pred menš.som si robila test a bola druha čiarka slaba...

millky
6. mar 2023

@alex123andra no ale toto je super testík. Krásne zosilnel, a na cca 5.deň meškania je superský. Totiž od predpokladaného dátumu ovulky si radšej treba dejen deň prirátať keďže napr. ovu bola 14.2 tak 15.2 došlo k oplodneniu ☺️ nemaj obavy. O dva týždne choď k doktorovi a bude už aj srdiečko vidieť. Keby sa čokoľvek dialo, utekaj na gynekologickú pohotovosť, máloktorá vie, že také vôbec existuje. Je to tam, kde sa rodí ☺️ všetko bude super. Budeš mať malého škorpióna 😂❤️😂

alex123andra
6. mar 2023

@millky ďakujem za každu radu a podporu 😊❤ si naozaj zlatá a Ty ako pokračuješ? Maš v pohode tehotenstvo? Kedy maš termín?
Ja som mala u malého termín 8.12. A narodil sa 9.12.prirodzene. Je to strelec, ale je strelený riadne 😄 ale asi 3ročne obdobie vzdoru 🤦‍♀️ a škorpiona nemame vobec v rodine, maš skusenosť? Mam sa bať? 🙆‍♀️

millky
7. mar 2023

@alex123andra joj, neďakuj, veď nemáš za čo ☺️ hlavne aby si prišla na iné myšlienky. Ja postupujem pomaličky, keďže mám ďalšie vyšetrenie koncom marca, tak sa snažím myslieť pozitívne. Myslela som si, že po potrate bude ťažké pre mňa zvládať nové tehotenstvo, ale musím uznať, že som sama zo seba prekvapená. Teším sa z každej nevoľnosti 🤭 musím veriť, že je to silné bábätko, ktoré prežije. Inak mám nasadený progesteron preistotu ☺️ a termín 5.10 vychádza aj podľa sona aj podľa poslednej MS.

K tvojmu malému, som sa dobre pobavila. 😂 strelený riadne, to je milé. Ano, ja sama som škorpión 😂 sme povahy, ktoré o sebe radi dajú vedieť. Neboj nič ☺️ len to bude hlava, ktorú bude ovládať vlastné kormidlo už od detstva. Ale to nie v zlom, podľa mňa to je fain ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre