Môj muž vidí druhú čiarku na teste

22. feb 2023

Baby u nás je to presne opačne a môj muž vidí všade druhu čiarku 💁🏽‍♀️ prosim vás dajte mu sem do komentov že tam je veľké h…o a nie druha čiarka 😀

koniarova
22. feb 2023

💩

divokykonik
22. feb 2023

Nič nevidno.

autor
22. feb 2023

dakujem to bolo rýchle 😀😀😀

bellugia
22. feb 2023

haha... No, bohužial... len jedna čiarka.

autor
22. feb 2023

On sa len chudák nevie zmieriť s tým, že jeho “deti” uz niekolko mesiacov nie sú dostatočne “rýchle” a kadečo si namýšľa🙈🙈🙈

bellugia
22. feb 2023

🙂 Nuž.... snáď sa to raz podarí, ak urobíte všetko pre to 🙂 My sme sa tej myšlienky už vzdali, dcéru máme len jednu. Prvé roky to bolo pre mňa ťažké, keď každý mal zrazu deti dve, tri... a my furt jedno. Mám svoje zdravotné problémy a prišiel aj vek, že som to už nechala tak. 🙂 Neviem, aké máte vy okolnosti, ale hlavne hlavu hore a nezúfať 🙂

zobaka
22. feb 2023

paranoja 😂

kappikk
23. feb 2023

Ak sa mozem pripojit, nemate nahodou skusenosti s Adiel testom ? Snazime sa o 2 babo a zatial kazdy mesiac testovania som natrafila na testy, kde mi vzdy ukazalo slabeho ducha, preto neviem ci sa napr tomuto da verit
Horny test robeny vcera, spodny dnes.
Dakujem za odpovede 🥹

silwii
23. feb 2023

neviem ako vy, no ja na tom spodnom taku slabulilinku ciarku teda vidim

rodinka20
23. feb 2023

@silwii aj ja vidim.

ailiba
23. feb 2023

@kappikk je tam slaba ciarka... Skus otestovat zas zajtra a uvidis🙏. Skusenosti s tymito testami nemam... No, niektore mozu robit falosnu ciarku. To nikdy nevies. Pripadne skus este jeden test.

veverka84
23. feb 2023

@kappikk taku ako mas na druhom som mala aj ja ak nie slabsiu kup si digi test clearblue -urobila som si ho vecer ukazalo 1-2 tyzden,dnes som 25tt😀drzim palce

kappikk
23. feb 2023

Dakujem baby, vyskusat a dam znat 🙏🙂

bejka90
23. feb 2023

@kappikk mne tieto vobec neduchovali ani naznak takze si myslim ze je to pekna realna ciarka na tom spodnom ;)

kappikk
24. feb 2023

Tak po dnesnom testovani takto 🙂
Druhy je mama test a treti ten Adiel, je vidiet ze obsahuje ozaj menej farbiva a druha ciarke je viditelne slabsia 🙂

tina5271
25. feb 2023

@kappikk mne vyšiel rovnako včera test, kedy idete ku gynekologovi?

veverka84
25. feb 2023

@kappikk gratulujem tesim sa s vami😊

kappikk
25. feb 2023

@tina5271 Neviem veru, asi az tak 7-8 tyzden ? ci ako mate v plane vy ? pri prvom som bola zbytocne skoro a nebolo este ani srdiecko vidno tak o tyzden dva som isla znovu

tina5271
26. feb 2023

@kappikk objednala som sa na 31.3. skorší termín nemali ,ale chcem v týždni ešte skúsiť zavolať.

mircalla
26. feb 2023

Ani len duch

mircalla
26. feb 2023

@kappikk Vidim tam 2. ciarku na spodnom teste

kappikk
26. feb 2023

@tina5271 Aj ja skusim zavolat ku dr nech mi oni zvolia najlepsi datum asi 🤷🏻‍♀️

autor
26. feb 2023

Dakujem baby, dnes som mala slabú druhu čiarku. Držím vám všetky palce a modlim sa aby sme boli všetky a všetci v poriadku 🙏🏽

tina5271
27. feb 2023

@kappikk najhoršie je to čakanie či je všetko v poriadku

kappikk
27. feb 2023

@tina5271 ved to, prve tehotenstvo mi nedopadlo dobre, v 12 tt na kontrole uz nebola ziadna akcia srdiecka, pri druhom som mala strach z kazdej kontroly az kym som necitila pohyby, a teraz sa tiez bojim ale verim, ze opat to dotiahneme do uspesneho konca 💪

tina5271
28. feb 2023

@kappikk ja štyri tehotenstva s toho dve dcéry ,ale celé tehu na rizikovom s obi dvoma ,tak mám obavu ,ale verím ,že teraz to je všetko v poriadku

ankare
28. feb 2023

Negatívny

ankare
28. feb 2023

Ukaz test

ankare
28. feb 2023

@kappikk krásne silnie čiarka, gratulujem

tina5271
1. mar 2023

@kappikk dnes som volala doktorovi,tak 21.3.mi dal termín. Máte aj vy termín ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre