Snažíme sa o bábätko

mirkamimamimus
26. apr 2022

Baby potrebujem radu co poviete na toto môžeme sa tešiť ? 🙂snažíme sa o bábätko robila som testy ms mám dostať za 8 dni robila som testy ukázalo ducha dnes som robila tento test ukázalo toto ale tá čiarka asi po 10 min druha zmyzla 😢

zuzkaa1991
26. apr 2022

@mirkamimamimus zbytočne sa testovať pred ms......kamoske ani v 3m neukazal test a bola tehu ja so. Si robila vzdy po2 3dnoch ked meskala ale.ja som.pri.druhom.tehu vedela ze som tehu bez testu

ninka99865
26. apr 2022

@zuzkaa1991 8 dni pred ms?
Neni to náhodou pepino?

mirkamimamimus
autor
26. apr 2022

@zuzkaa1991 to áno asi Som sa moc urýchlila ale tak veľmi chceme babo že uz sa nevieme dočkať kedy to vide 😢

mirkamimamimus
autor
26. apr 2022

@ninka99865 áno je to pepino

ninka99865
26. apr 2022

@mirkamimamimus chápem, ale 8 dni pred ms, sk máš LF dajme tomu 14 dni (14-8) je 6 dni po ovulacii a to by ti určite neukázalo. Pepino testy vyhod do kosa je tu xy diskusii o tom ako ukazujú falošne

sense
26. apr 2022

@mirkamimamimus vajíčko sa uhnuezduje 7-10dni, ty si tak možno 6dpo keďže máš 8 dní do MS, tak to je veľmi veľmi zavčasu. Počkaj do termínu ms a potom otestuj... Keby si tehu tak ta čiarka tam ostane, nezmizne...

diamond007
26. apr 2022

@ninka99865 ešte som ne videla že falošné ukazujú, duchovia neexistujú 😀 každý test ukáže kvalitnú čiarku v týždni, ktorý prislúcha tehotenstvu 😁

zuzkaa1991
26. apr 2022

@mirkamimamimus nam podarilo po roku aj to.sme som.dali maraton ako sme to nazvali 😁 od skončenia ms lazdy druhy den sex vecer nepostevila.som sa z postele vôbec az niekedy v noci obe tehu sa nam tak.podarilo(prvé tehu bol MA)

andrejka_oo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkamimamimus
autor
26. apr 2022

@zuzkaa1991 fiiiiiha tak ak sa to nepodarilo teraz tak určite vyskúšame túto metódu 😄😄

zuzkaa1991
27. apr 2022

@mirkamimamimus my sme tiez skusali tak ako bola nalada lieky vitamíny vykaslali sme sa na všetko len ten inofolic sme brali aj ja a muz a fakt dvakrát som ta otehotnela....hovorim vyskúšame tak a fakt som si da uterak na poatel a zaspala som v noci som isla na wc az sme si povedali ze ked sa nepodari ideme do centra po vysse roku 😁

ninka99865
27. apr 2022

@diamond007 keby si bola v téme snazilky, rieši sa to tam každý deň

ninka99865
27. apr 2022

@andrejka_oo ale to je cca 9 dpo a už môže byt uhniezdene a produkuje HCG. Čo na 6 dpo nieje možné

jancazvalova
27. apr 2022

No to je tak, ked sa niekto snazi a velmi chce. ..Treba pockat a skusit aj iny test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre