Môžem byť tehotná?

tanka7
12. aug 2022

Možno ste to zažili niektorá podobne, ja som už fakt z toho na nervy...
17.7. sme mali s priateľom prerušovaný styk, čo nie je záruka... Asi po týždni som sa začala cítiť zvláštne, mala som citlivé prsia, pocit nevoľnosti, závrate, asi 2 dni to bolo takto. Potom som sa upokojila, lebo došla menštruácia (10. deň od styku), hoci bola zvláštna, trvala len 3 dni a bola dosť slabá. Môj pokoj skončil, keď mi zhruba 3 týždne od styku a týždeň od domnelej ms začalo byť blbo, vadila mi vôňa mäsa, citlivosť aj na iné pachy, výtok ružovkastý a biely, nenormálna bolesť pŕs, až mám pocit, že sú väčšie, závrate, pocity nevoľnosti, bolesť v podbrušku ako pred menštruáciou, ktorá by mala prísť až o 2 týždne. Citlivé prsia som mala aj pred ms, ale nie takto skoro a nie tak dlho ako teraz (už piaty deň). Test som si robila 2x, ale bol negatívny. Príznaky mám, ale už si hovorím, že si to nahováram, ale nikdy mi takto nebolo...
Mali ste to niektorá tak? Môžem byť tehotná?

nika_val
12. aug 2022

Máš negativne testy a mala si ms aj ked divnú ako píšeš.. ak by si bola tehotna test ti už ukaže pozitivitu a kedže neuzal tak nie nie si tehotna

tanka7
autor
12. aug 2022

@nika_val no neviem, či to bola ms v pravom zmysle, celú som ju odbila s 3-4 vlozkami

hahah1
12. aug 2022

Ak stresuješ, tak môžeš ísť na krvné testy ako samoplatca. Ale vo všeobecnosti, ak máš príznaky, tak by boli už aj testy pozitívne, hlavne po takej dobe. Všetko dobre dopadne.
@tanka7

nika_val
12. aug 2022

@tanka7 ale po takej dobe od pohlavne styku by ti testy už ukazali pozitivitu ak by si bola tehotna
Tak ako sa píše v komente nado mnou

tanka7
autor
12. aug 2022

@nika_val ďakujem 😉

nika_val
12. aug 2022

@tanka7 nemusiš sa stresovať, stres je najvačší nepriatel menštruacie 😀
Stači mať zopar stresujucejších dni a ms môže meškať, haprovať alebo aj neprisť

janka_01
12. aug 2022

@tanka7 tak ja som na tom podobne ale beriem HAK a tiež bol styk v takomto období ale 16.7. Ms prišla počas pauzy na čas ale bola nakoniec krátka. Tak som si nebola istá. Každopádne ak by zlyhala HAK a ovulácia by nebodaj nastala o 3 dní neskôr tak test by to už pravdepodobne zachytil aj napriek HAK však?

mia_von_prag
12. aug 2022

Test ukáže tehotenstvo už 9 - 10 dní po ovulacii. Ak by si bola tehotná, bol by určite pozitívny. Ten divný menzes môže byť hocičo iné, napríklad anovulačný cyklus.

ivetsofijanko
15. jan 2024

Baby mam 7dni pred...ale mam dost priznakov...a ten kovovy pocit v ustach...tazoba,svrbenie bruska,citlive prsia,unava...a viditelna ciarka...

nika_val
15. jan 2024

@ivetsofijanko nevidim čiarku prepáč 🫤
Ja tiez cakam mam 4dni pred - nafuknute brucho, krce v podbrusku, citliva velmi tam dole ale cakam pretoze testovať takto skoro sa nikdy nevyplatí

ivetsofijanko
15. jan 2024

@nika_val naprt to vidiet,nazivo tam ciarka je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre