Planý poplach alebo nôžem byť tehotná?

22. júl 2020

Zdravím 😊 s partnerom sme mali prerušovaný sex. Mne sa menstruacia dostavila. Všetko ako normálne (mam nepravidelný cyklus a je to medzi 18-23 dňami ale prisla v tom rozmedzí). A k prvému dnu cyklu som začala brat svoju prvú antikoncepciu. Takze moja menstruacia nieje taka silná ako normálne (ale mam slabú menštruáciu vzdy) a tak sa chcem spytat. Nemam žiadne príznaky (nevoľnost alebo hnedý výtok, nechuť do jedla, citlivosť na pachy...) je mozne ze som tehotná? Jedine co tak mam chut do jedla. Ale na normálne jedla ,ktoré som vzdy jedla.

autor
22. júl 2020

taktiež chces dodať ze tyzden pred menštruáciou som bola u gyn a robil mi sono zvnútra a povedal ,ze je všetko ok. Neviem ci by videl kebyze som tehu

veronikaszabova
22. júl 2020

Nasadenim antikoncepcie sa ti menstruacia zmierni - mozes mat len spinenie

autor
22. júl 2020

@veronikaszabova práveže menstruacia sa nezmiernila skoro o nic. Fakt minimálne. Len je možnosť ze som tehu? Ci minimálna?

lienocka2808
22. júl 2020

Ved si sprav test. Ako tu mozme vediet ci si tehotna? Sanca, ze si tehotna je, ale minimalna.

veronikaszabova
22. júl 2020

Moze sa ti aj zastavit

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simuskaaa123
22. júl 2020

Ja pri antike som krvacala 3 týždne.. Antika to môže rozhadzat..

nominativ
22. júl 2020

Prišla ti nezmenená menštruácia v nezmenenej sile po tom, ako si začala brať antikoncepciu a bola predtým u gynekológa... A pýtaš sa, či si tehotná? Na základe čoho by si mala byť?

autor
22. júl 2020

@nominativ prišla o nieco slabšia ale len minimálne. A neviem ci vie gyn povedat ,ze som tehotná ked mam vaginálne sono

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienocka2808
22. júl 2020

@bambulienka25 no napriklad mne videl tehotenstvo gynekolog azbpo 6tyzdni, dovtedy nevidel nic. Takze, nie je to take iste, ze jej musel nieco na sone zbadat.

cervenaruza123
22. júl 2020

Teoreticky moze byt zena vzdy tehotna, ked mala sex (lebo kazda forma antikoncepcie moze zlyhat, aj ked sa to stava malokedy, ale stava sa). Ale v tvojom pripade je dost mala sanca, ze by si bola tehotna, nemas ziadne priznaky, menstruaciu si dostala a nemali ste ani vyslovene uplne nechrneny sex. V case kedy si bola u gynekologa, by este nic nevidel, ak si otehotnela v ten mesiac. Ked chces mat uplnu istotu, sprav si tehotensky test, ten by uz mal ukazat dve ciarky, ak by si nahodou bola tehotna.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre