Bolesť a točenie hlavy, meškajúci menzes. Som tehotná?

kajka_13
4. sep 2017

ahojte .. chcem sa spýtať .. s partnerom sme mali pohlavný styk 2 mesiace dozadu menštuaciu som mala minulý mesiac v poriadku ale teraz mi mešká 3 deň .... príznaky mam ako je nevoľnosť,citlivosť na pachy,naliate prsia ale tie mam aj pred menstruaciou .... takisto ma pobolieva v pobrusku taky pichlavy pocit ako pred menzesom ... ale pred menzes vzdy citin uz tyzden pred tym .... a bodanie dlhsie trvá ...
testy mi vyšli negatívne ale okrem týchto priznakov mam aj únavu, bolesť a tocenie hlavy a iné.... môžem byť tehotná? gynekologovi sa tak rýchlo nedostanem tak preto skusam tu 🙂 dakujem

daniela.ho
4. sep 2017

Pravdepodobne si neni tehotná keďže ti vyšli negatívne testy a mala si aj menstruaciu. Ja mám tieto príznaky každý mesiac a tehotná som neni. Ale ak ti to ešte stále vŕta v hlave tak urob test o dva dni

kotatko201
4. sep 2017

😀 😀 mne pozitivny test vysiel skoro az po mesiaci...

kajka_13
autor
4. sep 2017

@daniela.ho
nikdy ni menštruacia nemeškala a takisto som vysadila antikoncepciu ešte 5 mesiacov dozadu ... pohlavny styk sme mali cez plodné dni a nikdy som príznaky nemala :/

osky
4. sep 2017

@daniela.ho praveze pise ze meska 3 dni...
Ale takto skoro a tollo priznakov...
Taketo priznaky su aj pms.
Ale na test je este tiez dost skoro.
Pockaj tyzden a ked nepridu urob znova test.

kajka_13
autor
4. sep 2017

@kotatko201
čítala som teraz že dievcatam vysli vsetky negativne a uz teraz maju niekolko ročné deti 😥 a že ani jeden pozitívny

daniela.ho
4. sep 2017

@osky no píše že mala styk pred dvoma mesiacmi a už mala aj menstruaciu, tak teraz neviem

daniela.ho
4. sep 2017

@kajka_13
A ten styl ste mali len dva mesiace dozadu? Či aj potom? Lebo teraz nerozumiem. Ja som to pochopila že ste mali sex, potom ti normálne došli krámy a mešká ti až tento mesiac

kajka_13
autor
4. sep 2017

@daniela.ho
kamaratke sa stalo ze mala este 2 mesiace menstruaciu ... v decembri otehotnela a az do februara mala ... v marci to prestalo a meskala a zacali sa prejavovat priznaky .... tak preto teraz vobec neviem ... a gynekologa mam daleko takze sa tam tak skoro nedostanem :/

kajka_13
autor
4. sep 2017

@daniela.ho
2 mesiace dozadu cez plodné dni ... a teraz minulý mesiac ale to bolo po tej menstruacii ... a to bolo okolo 17. tak ja vôbec neviem

kajka_13
autor
4. sep 2017

brucho mám tiež tvrdšie a nafuknute :-/

deti95060810
4. sep 2017

PMS

daniela.ho
5. sep 2017

@kajka_13 tiež si skôr myslím že pms, no ak by neprišla testuj znova.

xxxxxnnnnn
5. sep 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

donattel
6. sep 2017

Ahoj možeš byt 🙂 ja som mala tiež meskajucu..bolelo ma brucho ako pred kramami prsia a aj kríže a až do 7tt som mala negativne všetky testy..čakala som kedy pridu a už neprisli 🙂 a onedlho bude mat moj krpec rok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre