Môžem byť tehotná?

29. jún 2022

Mali sme prerušovaný pohlavný styk aj počas plodných dní, no nemyslím si, že mu niečo ušlo.. Na 28DC som už mala menštruačné bolesti a týždeň ma už boleli bradavky akoby mi mala už prísť menštruácia no chceli sme sa ísť ešte kúpať a tak som skúsila vypit citrónovú šťavu na oddialenie. Odvtedy už prešlo pár dní, celkovo mi mešká menštruácia cca 6-7 dní a prestali ma bolieť aj bradavky a podbrusko.. Môžem byť tehotná?

majamat
29. jún 2022

urob test a uvidis.

slapina
29. jún 2022

To môžu byť všetko také dohady, veď pokiaľ ti to takto mešká a sama si si nie istá, tak my ti asi nepovieme viac ako test.

nafka0483
29. jún 2022

Samozrejme, ze mozes.
Ak si to doteraz nevedela, tak pri KAZDOM styku je moznost otehotniet. Pri chranenom su to ozaj vynimky, pri nechranenom je to bud alebo.
Prerusovany styk je nechraneny styk.

Mas to 50:50, menstruacia meska, niekolko nechranenych stykov - mas to skvele nasliapnute. Urob si test.

anjelicek26
29. jún 2022

Mohol sa ti aj cyklus posunut a na ten 28.den len ovulacia...my sme takto zarobili syna (27.den normalne - 29 dnoveho cyklu) proste cele sa to kvoli stresu posunulo...

martinka13
29. jún 2022

Môžeš. Sprav si test. Tan Ti dá odpoveď.

autor
29. jún 2022

@slapina ja len, že či ti nemôže mať súvis aj s tou citrónovou šťavou atď

janetinka27
29. jún 2022

zbytocne uvazujes, mozno si nachladla pri kupani, mozno citron, mozno posunuta ovulacia alebo ziadna, mozno hocico 🙂 sprav si test

sense
29. jún 2022

No ak si tej stavy nevypila a litre tak zo šťavy to nebude. Mohla si prechladnut, stres, posunutá ovulácia, ale kľudne aj tehotenstvo. Po týždni meškania si si už dávno mohla spraviť test a tehotenstvo vylúčiť alebo potvrdiť

christina_petrikova
29. jún 2022

hej mohla zabrat j ta, proste na niektore zeny funguje a na ine nie, no najlepsie spravis, ak si pojdes kupit test, ved to nie je nejak draha polozka a nemusis aspon takto spekulovat potom

emmi101
29. jún 2022

Pochybujem, ze si tej stavy vypila tolko, aby realne oddialila menstruaciu, takymto veciam netreba verit a spoliehat sa na ne 🙂 Sprav test a hned vies, na com si.

autor
29. jún 2022

Test takto.. Podľa mňa nič

autor
29. jún 2022
oli2782
29. jún 2022

Ja tam vidím slabú druhú čiarku

kleopatra114
29. jún 2022

Podľa tohto testu si pravdepodobne tehotná . Gratulujem

anjelicek26
29. jún 2022

Tu je pekne vidno ciarku podla mna

terezka2911
29. jún 2022

Je tam čiarka.

autor
29. jún 2022

Ďakujem a nieje to slabé?

nafka0483
29. jún 2022

A navod si citala? 🙂 co tam pisu o slabej ciarke? ;)

barbie1981
29. jún 2022

Podľa mňa tehotná nie si, keď ti ms mešká viac ako týždeň , tak tá čiarka druhá ciarka by bola poriadne silna

nika0204
29. jún 2022

Vyzera ze ciarka tam je ale fakt slabucka,jedine ze si mala posunutu ovulaciu.ja som pri takom meskani mala rovnako silne ciarky. Skus si urobit este digitalny ten ti ukazee lepsie☺️☺️

autor
30. jún 2022

Baby mám vodnaty biely výtok a občas jemne menštruačné bolesti a bolestivé prsia.. Další test som ešte nerobila.. Môžu to byť príznaky?

angi07
30. jún 2022

U mna vytok bol prvym priznakom

ls56
30. jún 2022

Ja neviem,ale je vysoka pravdepodobnost, ze tehotna si. Aj podla tych ciarok. Je sice slaba..ale tak to vetko zalezi aj od hodnoty HCG… ale tak ja som si robila test 10dni od splodenia a uz tam bola silna ciarka… ale vsetko zalezi aj od ovulacie… sprav test este o 2 dni ale myslim si ze ciarka bude silnejsia 🙂

nika0204
30. jún 2022

Urob si test,inak su to len dohady..priznaly som si namyslala polroka..

autor
30. jún 2022

@nika0204 robila som je tam slabá čiarka

nika0204
30. jún 2022

Tak pockaj este dva dni a testni znovu,skus aj ten digitalny clear blue pekne ukaze tyzdne. Ale vyzera to dobre gratulujem🙂 potom uz len brkni lekarovi s datumom poslednej MS

autor
30. jún 2022

@nika0204 ach jaj nemôžem tomu uveriť, ale ďakujem

autor
2. júl 2022

Tak ms prišla, falošný duch 😃

ls56
3. júl 2022

Pozor,pozor..môže prisť aj v tehotenstve😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre