Ako je to s premenlivou bazálnou teplotou?

frndolinaa
3. júl 2012

ahojte chcem sa poradiť.
týždeň mi mešká MS,, testy negatívne,, bazalnu teplotu som mala dva dni po sebe rano 37, potom bola dva dni 36,8 ,, včera bola 36,5 a dnes rano bola 36,7 ... v prípade tehotnosti sa stane že takto stupne klesne?? alebo by mala vzdy len stupať?

lucinka1104
3. júl 2012

Merala si v tom istom čase no neviem to by bolo treba vidieť graf od začiatku neviem aku teplotu mavaš pred ovu či ten pokles na 36,5 bolo hniezdenie alebo iba ovu?
Mne zase tiež týžden meška ale ja už ma vyše 2 týždnov 37,0 a testy su negatívne tiež nechápem čo sa deje kedže dnes som už 41 DC a cyklus mavam takokolo 30,32,35 dní len raz som mala 40 😝

soldi
3. júl 2012

@frndolinaa pokial nemieras pravidelne, tak je tych par nameranych teplot uplne irelevantnych. ak su testy negativne, tak na 99% tehotna nie si. je to cele komplikovanejsie, najdi si temy o merani BT a tam sa popytaj 🙂

zuzanockamt
3. júl 2012

takto merana BT nema absolutne ziadnu vypovednu hodnotu, treba merat po cely cyklus a pravidelne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre