Aké ste mali prvé príznaky tehotenstva?

martuska12345
27. apr 2022

Ahojte baby mám na vás ďalšiu otázku,chcem sa ešte spýtať aké ste mali prvé príznaky tehotenstva? Zacali ste vnímať tie príznaky a uz ste začali rozmyslat že môžeš byt tehotná a potom samozrejme tehotenský test to potvrdil😊🙂ďakujem vám sa odpovede

stvura
27. apr 2022

vedela som ze som tehu lebo som vracala - este ani sono nepotvrdilo, ani test no tento "priznak" tu uz bol 🙂

tara42
27. apr 2022

Strasna unava. A bolesť pŕs ale to som mala každý mesiac.

xena0
27. apr 2022

U mňa skôr potvrdil test a to som ho robila keď mi meškala asi 2 týždne ale príznaky prišli neskôr

linetka123
27. apr 2022

@martuska12345 Pri prvej pálenie záhy, teraz pri druhom to, že sa nechcela odo mna dcérka pohnúť, stále bola na mne.

qwer2019
27. apr 2022

@martuska12345 nedostala som menzes. Tak v ten istý deň večer, som hovorila mame, že s nou idem ráno do mesta, lebo som tehotná a potrebujem ku Dr. 😁 nemala som vtedy ani test spravený, nič. Jednoducho som to vedela. A potom som sa pregrcala celým tehu. A pri druhom, som to nejak tiež vycítila, a to som brala hak, keď som druhý krát otehotnela.

jallka11
27. apr 2022

Hned meskajuca menstruacia 🙂 Ziadne extra priznaky nestihli prist skor :D

ivetta1234
27. apr 2022

zobudila som sa a keď som vstávala tak ma hrozne bolelo koleno 😅 a prsa ale to zvyklo byť vždy pred MS (v ten deň mi mala prísť), išla som si urobiť test a hneď bol pozitívny
P.S. pridalo sa už aj druhé koleno, ináč som nemala žiadne iné príznaky

lucylliana
27. apr 2022

@martuska12345 jediný príznak čo mi napovedal že som tehotná bola meškajúci MS inak vôbec nič

laucia
27. apr 2022

ono to velmi zavisi od toho, že ako sama seba poznas/vnimas... ja som mala velmi cudny pocit velmi skoro po ovulacii, samozrejme som si vravela ze to nemoze este byt ziadny priznak, no ked som isla po ulici, cez park...smrdeli mi veci. Okrem toho som aj citila take tie uhniezdovacie potrhavania :D teda ja som presvedcena ze to boli oni lebo to sedelo aj casovo. Potom som mala taky vytok dobiela a to som uz sa ozaj usmiala ze...tak nie som asi uplne sibnuta. Prsia az tesne pred ocakavanom MS sa zmenili...trosku zvacsili. Ked som si na 11 DPO isla robit test tak som bola presvedcena ze tam musia byt // alebo inak pojdem na psychynu lebo to co vnimanie nie je normalne...no a boli // 🙂

miimss
27. apr 2022

@martuska12345 pred vynechaním ms som pár krát dostala riadny kŕč v maternici až som sa zvijala od bolesti a nechápala čo sa deje (pred ms aj týždeň má pobolievalo bruchu ale toto bolo úplne iné) a tiež ešte pár dní pred očakávanou ms som sa začala budiť o 4 alebo 5 ráno a cítila som sa ako keby som vypila aspoň 3 kávy 😳 a v celom tele mi tak niečo pulzovalo... Vtedy ma napadlo že asi som v Tom... Ale nechcela som tomu veriť a test som si spravila až keď mi ms meškala 2-6 dní mala som nepravidelnu proste na 38DC a koľajnice hneď vybehli.

andreatytler
28. apr 2022

@martuska12345 Hrozne nocne potenie, hned par dni po uhniezdeni, ale kedze to nie je klasicky tehotenksy priznak, nevnimala som to tak, len neskor ked som mala pozitivny test, mi doslo ze to bola prva zmena.

lucylliana
28. apr 2022

@martuska12345 a môj momentálny príznak je citlivé prsia, a bolia ma kríže…

tipko
28. apr 2022

@martuska12345 pár dní pred očakávanou menštruáciou strašné návaly hladu, a hneď som utekala kúpiť test a bol pozitívny. Samozrejme zväčšené, bolestivé a žilnaté prsia, ale to býva bežne pred MS.

ivkam29
29. apr 2022

@martuska12345 unava stale, a pichlo ma cez den intenzivne v podbrusku a nasledne som tam citila take natahovanie a na dalsi den rano uz som mala slabu ciarku 😄 to bolo 9dpo

sofia1979
15. máj 2023

@martuska12345 taká iná zimnica

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre