Tehotenstvo bez príznakov

katinka4
14. feb 2023

Ahojte mamičky. Je možné aby bolo tehotenstvo úplne bez príznakov? Je to moje tretie tehotenstvo. Som v 8 tt , ešte nepotvrdené lekárom. Okrem meskajucej menštruácie ( čo u mňa nie je nič neobvyklé) nemám žiadne príznaky. Ani bolesti, únavu,pachy ,chute proste nič. Normálne pochybujem že som tehotná, len tehotenské testy sú pozitívne.

anjelicek26
14. feb 2023

Kedykolvek mozes zajst k lekarovi, ked sa citis neisto... v 8-mom tyzdni treba uz pozriet, ci je babo v maternici alebo mimo, netreba to uz odkladat s cisto "logickeho" hladiska... ja som mala priznaky pri kazdom tehu, bez si to nejako predstavit neviem... to neznamenalo vracat od rana do vecera, ale nafuknute podbrusko, prsia, zvlastny pocit v zaludku, to som mala zakazdym...

katinka4
autor
14. feb 2023

@anjelicek26 pri prvých dvoch tehotenstvach som síce nevracala ale pocity na vracanie ,chute som mala . Sestrička má objednala az v 10 tt , zajtra mi začína 9tt . Tak ešte musím čakať. Ale tá neistota .

veronikaszabova
14. feb 2023

@katinka4 len 2t som mala tazobu na zaludku, inak nic. Cca od 9tt do 11tt. - tretie tehotenstvo.
Pri prvych 2 tehotenstvach mi bolo zle od zaciatku. Aj som vracala, velka bolest prs.
Kazde tehotenstvo je ine.

simonka15513
14. feb 2023

@katinka4 ano pri prvom som mala cele tehotentstvo bez priznakov 🙂 az na casom rastuce brusko inac nic

zuzkacik4
14. feb 2023

@katinka4 ano, ja som mala tak..prve dve tehu s priznakmi a tretie absolutne nic...dokonca som este aj kojila a ani pri tom som nepocitovala ziadne zmeny, co sa teda bezne stava...a vsetko ok 🙂

diaalex
14. feb 2023

@katinka4 pri prvej som nemala vôbec vôbec žiadne príznaky ☺️

azurova99
14. feb 2023

@katinka4 och pri prvom som ani nevedela že som tehotná, druhé občas bolesť žalúdka a teraz 3 som od 6tt strašná nevoľnosť síce bez zvracania, ale strašne zle teraz som v 9tt tehotenstvo potvrdené lekárom , hneď ako som pri meskajucej ms volala do týždňa som mala prísť

nique
14. feb 2023

Ja som mala priznaky pri prvom tehotenstve a zial skoncilo MA. Dalsie 2 tehotenstva boli uplne bezpriznakove. Az kym som nebola ako velryba, nevedala som , ze som tehotna. Drzim palce, aby bolo vsetko v proiadku.

anjjjelik69
6. jún 2023

Ako to dopadlo ak sa smiem spytat dakujem

katinka4
autor
9. jún 2023

@anjjjelik69 Som tehotná , momentálne 25tt , tehotenské príznaky som nemala žiadne. Až časom rastuce bruško a od 17tt cítim kopance .

anjjjelik69
10. jún 2023

@katinka4 jej bože.. gratulujem moccc... strasne sa z toho tešim. Trošku ste ma upokojili... mne tiez absolutne nič nije... najhoršie že ani unava ani nič ma nesprevadza.. tak snad to bude dobre.. držte sa

timeabeni
13. nov 2023

Gratulujem baby a Trosku ste aj mna ukludnili 🙏🙏🙏 tiež by som mala byt 🤰aaaaaa žiadne príznaky …

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre