Príznaky tehotenstva pred pozitívnym testom

16. feb 2022

Žienky,

stalo sa vám niektorej, že vám bolo trebárs jednorázovo zle ešte predtým ako vám tehotenský test ukázal dve čiary? Že ste mali ,,príznaky” už po oplodnení a vedeli ste, že ste tehotné, aj keď bolo ešte skoro na testovanie a neskôr sa vám to potvrdilo? Ďakujem krásne.

pininka1
16. feb 2022

Ano, mna tak extremne boleli prsia ze som si ani test nemusela urobit. Moja mama si zapalila a hned sa jej dvihol zaludok a uz jej to bolo jasne.

balaskovae
16. feb 2022

no zatial vobec, ale celkom by som bola rada, keby moje tehotenstvo prebiehalo tak bez komplikacii, ze ziadne ranne alebo celodenne nevolnosti :D

nika12323
16. feb 2022

Áno mala
Som citlivé prsia 🙂) potom som si urobila test a o týždeň prišli nevoľnosti ..
ale ešte pred testom viem že som mala vyššiu teplotu o
Jeden stupeň 🙂

banderaska29
16. feb 2022

ja ! pri tretom tehotenstve.. tri dni po oplodnení - nikdy na to nezabudnem. cítila som to. ja to ale neviem opísať, ten pocit, vnutorny hlas...potom mi odrazu navreli prsia, čisté bomby 😀 kedže som už tehotná bola predtým, vedela som, že to popichávanie maternice je tiež jasný príznak. 4 dni pred ms som mala kolajničky. v den ms na teste rovnako silné obe čiarky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre