Máte chuť na sex v tehotenstve?

diusik
4. jan 2011

Vsade citam jak si zeny od piateho mesiaca tehotenstva zacnu uzivat sex,no u mna to nejak neplati 😒

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ardeas
4. jan 2011

ja som mala za celé asi tak 3-4 krát celkovo, priateľ bol z toho na nervy 🙂 ale vydržal to, mňa skôr blokoval pocit, že tak niečo rastie a ešte sa tam niekto tlačí na viac, no určite 😀

cmulinko
4. jan 2011

ja uz som absolvovala 2 tehotenstva uplne bez sexu a ani teraz to nie je inak.chut by aj bola,ale bud mam zakaz od lekara,alebo sa moj manzel velmi boji,aby sa nic zle nestalo.myslim si,ze nie je na tom nic zvlastne ak sa niekomu akosi menej chce...ci viac chce.je to velmi individualne...kazdy zijeme inym zivotom a niekedy stres,zla nalada,zla zivotna situacia,hadky...ci len jednoducho unava po celodennom behani za dietatom a menej casu nam brzdi aj nasu sexualnu aktivitu.netereba nic silit a ani sa obvinovat,ze nieco nie je normalne.v tehotenstve sa mozeme zmenit na nepoznanie.

weirdo
4. jan 2011

Mna to chytilo vo 8.mesiaci ... asi 2 tyzdne som sa nepoznala 😀 ... ale nemyslim si, ze je to pravidlo. To sa skor hovori, poznam vela bab, co to tak nemali 😉

spalka
4. jan 2011

chut nebola ani na jednej strane 😀, ja som mala v hlave stale babo, ako rastie, co robi, ci kopne, dlho som brusko nemala a ked vykuklo okolo 7 mesiaca na muza posobilo skor tak ze ho ma ochranovat a nie... skratka brusko pre nas nebolo sexi, aj ked bolo pekne 😉

ella_joy
4. jan 2011

No na mna toto asi vynimocne plati (inak skoro vsetko, co sa tyka tehotenstva, som mimo "vacsinu"🙂 Od 5 mesiaca, sa mi zvysilo libido, zo zaciatku som mala 'stavnate' sny, a teraz obcas aj sama nahanam draheho 😅 Ale ako kocky pisu, kazda to ma ine, inak to vnima sama, jej telo ci jej partner.

teress
4. jan 2011

mna sex baví 🙂 nedá sa povedat že viac, ale ani menej...cez týžden máme sem tam jeden den pouzu. Ono je to skor tým že ma bolí hlava, alebo mi je tažko od žalúdka...prípadne sa mi točí hlava. Ale som len v 13 týždni...tak uvidíme 😀

njonja
4. jan 2011

Tak to ja som bola ako kralik od sameho zaciatku. To skor moj drahy mal obavy, aby sa malemu nieco nestalo a on odmietal potom ku koncu, co ma strasne stvalo 😠 😀

bosoriak
4. jan 2011

To je blbost podla mna, ze v 5. mesiaci to zacne. To je ako povedat, ze vsetky v tehotenstve vracaju ;)

bellugia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nanulik
4. jan 2011

ja som mala chuť celé tehotenstvo 😀 ale priateľ sa bál tak som ho vždy musela presviedčať 😀 ale posledné dva mesiace už vôbec nechcel, zato ja áno 😀

ivett1
4. jan 2011

no ...mozno som aj mala chut, ale na sex teda nie 😖 ...nic si z toho nerob, mozno to na teba pride az po siestom mesiaci... 😵

katecameron
4. jan 2011

no ja musím povedat ze sama seba som nespoznavala pri 1dietatku som mala obrovsku chut inak taku som nikdy nemala stacilo ze moj muz okolo mna presiel a uz bolo 😀 😀 teraz iba spomína ze ake to bolo super ze odvtedy sa ttieto stavy uz nikdy nevyskytli potom som bola este 2krat tehotna a vtedy taketo chutky vobec prave naopak radsej som sa tomu vyhla

alca85
4. jan 2011

ani počas neho a ani po ňom. 😀 😔 ..a teraz detto 😝 sa čudujem, že som aj otehotnela...a to bol MM sklamaný, že ani si moc neužil, keď sa nám tak rýchlo zadarilo po našom rozhodnutí 😝 ...na prvom pracoval 3 roky a na druhom 3 mesiace, tak bol sklamaný 😀

miika
4. jan 2011

Ja som prestala mat chut na sex na konci 8.mesiaca tehotnosti, ale ked ma manzelik prehovori, tak som hotova skor ako on 😀 Niekedy treba skusit, aj ked chut nie je a mozno budete prekvapene, ako to dopadne.
Inak - my sme sa pri druhom tiez snazili 2 roky, tak sme toho tretieho zacali robit tiez dost skoro a zadarilo sa hned v prvom mesiaci snazenia. Tiez bol muz na jednu stranu nadseny, ze sa nemusime s tym tak dlho trapit, na druhu stranu ho to stvalo kvoli sexu. Ale kedze tretie tehotenstvo nebolo take rizikove ako druhe, uzivame si sex cely cas... takze muz skonstatoval, ze toto tehotenstvo je najlepsie zo vsetkych - prisli sme k tomu ako slepe kura k zrnu a este bez komplikacii 😀

majaja86
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
4. jan 2011

ja myslim, ze kazde tehu je ine. ja som pri prvej dcerke muza oprela aj desatkrat za den. :D robil asi dva kilometre od domu , tak cez obednu pauzu chodil domov. :D mala som sny, chute, no proste vsetko. :D pri ostatnych tehu ma to uz preslo. ono asi chut upada s poctom deti. :D ale bolo to aj pri tretej uz hodne o obave o dietatko.

pancake
4. jan 2011

pri prvom tehu som mala chut stale a pri druhom presny opak 😝

bobocka
4. jan 2011

haha toto je riadna tema 🙂 odpadnete ked vam napisem ako to u mna bolo 🙂 ja som otehotnela v uk a moj muz akurat dostal pracu na svk,tak odisiel a videl ma az ked som v piatom mesiaci bola a uz s riadnym bruchom 😀 tak sa on bal,ze aby sa daco nepototo a tak sme nesexovali.vooobec.ruja neskutocna,no sex ziaden. a to nie je vsetko.ked prisiel maly a veci s tym spojene...no odvykli sme si od sexu a proste sme pokracovali v abstinovani a prebrali sme sa az ked mal 8 mesiacov!!!! takze damy,moje manzelstvo bolo takmer rok a pol uplne bez sexu!!! sila co? no po pravde sme si to poriadne vynahradili a dohlani ten cas 😀 😀 😀 ale diusik vobec by som to neriesila.kazda zena je v tehotenstve ina a kazda inak na to reaguje.absolutne sa tym nemusis trapit.inak ja som normalne cez tehu mala eroticke sny,ale sialene zive.sme sa potom na tom s muzom smiali 😀 😀 😀

benne
5. jan 2011

@diusik v prvom tehu normálka a pri druhom som celé tehotenstvo nemala chuť... aj som niekedy chcela, tak zo zvyku... ale proste chuť žiadna... no sex sme mali, tak 2xdo týždna napriek tomu, ked som bola "ochotná" sa na to dať 😉 hoci som z toho fyzicky nič nemala 🙂 ... aj som sa bála, nech to tak neostane aj potom, ale neostalooo 😀 😀

mircalla
5. jan 2011

Ani nahodou...Bolo to moje 5. IVf a tak som nechcela riskovat, ale celkovo mi to bolo take divne s bruskom. Ale hlavne strach. Musim povedat, ze po narodeni maleho som rada, ze sa doplazim do postele a teda obdivujem, ak ma niekto na to este energiu🙂) Ja som stale unavena, asi by som pri tom zaspala....Ale neberte si zo mna priklad🙂)

lucka1987
5. jan 2011

chut sa pri prvom tehu stratila takmer hned a naskocila az kdesi v 9 tt, no vtedy som mala aj MA.. a teraz som 5 tt a tiez ma chut presla.. a uprimne ani nejdem riskovat..

salma22
5. jan 2011

my ano.... a skoro stale chut bola a stale (hlavne umna) no co narobime trebalo hormony skrotit 😀 este aj v 9mesiaci

iwka123456
7. jan 2011

no v prvom mesiaci to bolo neskutocne pestre u nas 🙂 ale to robila podla mna psychika, sme to inak prezivali na zaciatku, nateseni ze budeme rodicia, hned aj milovanie bolo krajsie...ale ked uz mi zacalo brusko vykukat, tak priatel sa zacal strachovat, ze by sme mohli ublizit malemu, potom naopak mna presla chut od 4 mes. ani za nic som nechcela a on skuvinal kazdy vecer, a teraz od zac. 9 mes. zac opacne on sa velmi boji ze co a jak drobcek a ja by som aj 4 razy za noc bola schopna a pritom si nedovidim ani na nohy cez taky "kotlik" 😅 😀

llenkapettko
8. jan 2011

na začiatku, keď ešte nebolo bruško vonku (tak do 4 mesiaca) bola chuť u mňa veľká, aj to vzrušenie bolo viac intenzívne ako kedykoľvek pred tým...keď však bruško vykuklo, a začala som cítiť pohyby, tak chuť ma prešla....ale teraz ku koncu od 8 mesiaca ju mám zase 😀

stanuskaa
8. jan 2011

jasne že mám a dokonca ešte väčšiu ako pred tehu,
už sa teším na dnešný večer 😝 😝

lussy211
4. okt 2011

Tak to ja mám k sexu strašný odpor a najhoršie že aj k akýmkoľvek iným prejavom.. ☹ Najradšej by som hrýzla keď niečo začne skúšať, neviem či je to v poho. Ale už mám nervy z toho všetkého, sa cítim akoby som žila s niekým cudzím.

pingu1
4. okt 2011

nemala som, mala som aspon dovod, ze som tehu a mm to bolo tiez divne, takze pocas tehu to bolo vsehovsudy 3x. samozrejme raz na Vianoce za pekny darcek 😎

monika2606
4. okt 2011

Ja som na začiatku nemala vôbec chuť ale občas som sa prekonala a tvárila sa že mám no a teraz sa mi pomaly vracia konečne, ale ktovie, možno to zase potom prejde

pimpulienka
4. okt 2011

Ja som to mala striedavo oblačno, manžel ten by stále 😀 Skôr ma to ale nejak nelakalo počas tehu..to pred tehulkovanim aj manžel musel utekať 😀 veru sa to mení

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre