Cabest v tehotenstve

bibka26
17. sep 2021

ahojte, ma niektora taku skusenost ? uzivam cabest ale mam podozrenie ze som tehotna, davame si sice pozor ale asi zauradoval nejaky skriatok a vyzera to na tehotenstvo vsade citam ze cabest treba pred tehotenstvom uplne vylucit, mate s tym nejaku skusenost stalo sa vam to resp malo to nejake nasledky na babatko ?

july0
17. sep 2021

Sprav si test ak bude pozitivny vysadit ved cabest znizuje prolaktin a to ako tehotna potrebujes mat

e1i
17. sep 2021

@bibka26 aj tu je odpoveď od gynekologicky.. https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Je teratogenny. Pri uzivani lieku sa treba dostatocne chrániť.

bibka26
autor
17. sep 2021

no svoje dni som mala mat minuly tyzden, neprisli cabest som si uz tento tyzden nevzala ale gynekologicka ma dovolenku tento tyzden.. ja viem ze sa treba chranit aj sme sa ale asi sa aj tak podarilo no čo už teraz .... len chcem vedieť čo to mohlo spôsobiť :( moralizovanie mi moc nepomože

e1i
17. sep 2021

@bibka26 nemoralizujem iba vyjadrenie dr v príspevku je ze ano moze poskodit plod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre