Príznak tehotenstva pár dní pred menštruáciou

25. júl 2023

Je tu niekto kto nemal ziadne priznaky tehotenstva pred ms? iba klasicke pms? Vsade citam, ze bolia hlavne prsia - je to tak vzdy? Resp.tie ktore mate viac tehotenstiev, vzdy vas boleli prsia? Alebo pri niektorom ano a pri niektorom nie? Pripadne este ake priznaky ste mali pred objavenim 2.ciarky na teste? 🙂

pininka1
25. júl 2023

Mňa vždy boleli prsia, oveľa viac ako pri pms. Ale poznám také baby ktoré nemali absolútne nič, žiadne príznaky, netušili, až kým nemeskala ms.

taktotedanie
26. júl 2023

Klasicke pms, niekedy aj bez tehotenstva mozu boliet prsia jeden mesiac viac jeden menej to nie je priznak
Vsetko by boli len dohady, test si treba urobit ak bude meskat menstruacia

beata_k
26. júl 2023

Ziadne priznaky a 2 uspesne tehotenstva za sebou.

majulka098
26. júl 2023

Ja som mala ako prvý príznak, snáď asi tesne po uhniezdení, kýchanie (myslela som si, že snáď opäť covid 🤣) ... Nikdy predtým som nekýchala takto, že niekoľkokrát do dňa a trvá to stále (som 22tt), keď tak, tak max. raz za mesiac som si predtým kýchla... A v dané dni som už pociťovala zvýšený hlad, ale nepripisovala som ani jednému z týchto príznakov tehotenstvo... A bolesť bradaviek, ktorá taktiež trvá odvtedy stále (prsia ma ani teraz nebolia, mám ich malé), tú som mávala ale tak nejak pravidelne pred ms ... Všetko toto začalo od 8dpo ... Na 11dpo som mala pozitívny test, slabý, ale pozitívny, ktorý každým dňom silnel... Inak, luteálnu fázu som mávala 15 dní, na 16ty som mávala ms už

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre