Skoré príznaky pár dní po

gradova
23. jan 2023

Ahojte, mozu sa objavit prve priznaky tehotenstva uz 8 dni po styku? uz treti den ma obcasne pali zaha, co mna vobec nepalila a mam take bolave prsia co bolia uz aj pri chodzi rychlesej 🙄 a dostat to mam az za 9-10 dni, nebolo by este skoro na test? dakujem 🙂🙂

mysiacik28
23. jan 2023

@gradova ahoj, bolo by skoro na test
Prsia su diskutabilne. Ty vies ci a ako ta bolievaju bezne. Mna boleli vzdy tyzden pred MS. Ked som otehotnela, zacali ma boliet asi 3 dni po ovulacii ale nie cele, len na bokoch. Cize som vedela, ze je to uplne ine a je to tehotenstvom. Drzim palce

janetinka27
23. jan 2023

@gradova ahoj a kedy bola ovulacia? podla toho, ze ms mas dostat az za 9-10 dni, tak by ste mali styk niekolko dni pred ovulaciou

casillas28
23. jan 2023

@gradova testovat sa ma v den ocakavanej MS alebo az ked meska ;)

macko1007
23. jan 2023

@gradova ja som mala pri vsetkych 3tehotenstvach prve priznaky od 6dpo..testy som robila na 11dpo a vsetky boli pozitivne 🙂

kvadrinkaaa
23. jan 2023

Vyskusaj, mozno budes mat slabú čiarku ak si tehotná.

wich1886
23. jan 2023

Ahojte, testy ukázali slabé ciarky, cítim silné bolesti v prsníkov a podbrušku. Menstruacia meska 4 dní. Co poviete?

casillas28
23. jan 2023

@wich1886 ze gratulujem..pockaj par dni a znovu testuj ci silnie ciarka ;) a potom smer gynekolog

kvadrinkaaa
23. jan 2023

@wich1886 pozitívne testy 😍

wich1886
23. jan 2023

Ďakujem, teším sa veľmi, pokusali sme sa len druhý mesiac, tak snáď všetko dobre dopadne. 🙏

bejka90
23. jan 2023

Podla mna mozu aj ked sa niektore dusuju ze nie... ja som 4dpo mala bolest prs asi 7dpo biely husty vytok, zavraty, unava taka ze som kazde poobedie zaspala na hodinku a ked som mala.termin ms tak take bolesti ako na ms... 10dpo biely test a 14dpo uz pekne viditelna ciarka

bejka90
23. jan 2023

A este dychavicnost alebo ako to nazvat :D rychlejsia chodza alebo schody som sa normalne zadychavala.... a to bolo este pred 10dpo lebo si pamatam ze kde so msi to vsinla

andie2810
24. jan 2023

@gradova ja som vždy mala boľave prsia ako pms cca tyždeň pred ms... keď som teraz otehotnela tak namojdušu ma 3 dni po ovu začali tak svinsky paliť že konec a trva to stale (8tt) 🤦‍♀️ 12dpo mi bolo tak kadejako divoko od rána a palila ma zaha (1x v živote) tak som na druhý deň robila test a boli pekne čiarky... s pozit testom som si uvedomila čo znamenalo to zadychavanie, bolesť bruška ako pred ms(tiež to stale trva), neskutočna unava, navaly horučav a neskutočna zima

marticka92
24. jan 2023

@wich1886 mne tento test ukazal vcera takto a dnes clear blue takto, tri rozdielne znacky testov, nechce sa mi verit mam tyzden do ms

casillas28
24. jan 2023

@marticka92 vsak krasne pozitivne.aj ked nechapem preco sa testujete skor ako ked meska Ms ale ciarky su zretelne cize drzim palce nech to dobre dopadne 🙂

marticka92
24. jan 2023

@casillas28 pretoze uz mam 3 deti 3 synov a mam strach

casillas28
24. jan 2023

@marticka92 vsak to je krasne 🙂 ci strach z coho? Nemyslim to zle to len aby sa predchadzalo sklamaniu z biochemickeho tehotenstva 🙂

marticka92
24. jan 2023

@casillas28 jedno som uz mala min mesiac takze strach mam a tiez mam maly myomcek na maternici

casillas28
24. jan 2023

@marticka92 tak drzim palce nech je vsetko ok 🙂

marticka92
24. jan 2023

@casillas28 dakujem krasne🙃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre