Poradíte mi s ovulačnými testami a bazálnou teplotou?

lienka_9
16. apr 2021

Baby prvy mesiac si meram bazalnu teplotu... myslíte že sme trafili?... pozitívny ovu test som mala asi 9-10.4 viď foto 🙂

c0ccodrill0
16. apr 2021

@lienka_9 ovu test mas pozitivny 1-2 pred ovu a posledny den nizskej teploty je den ovu. Podla mna ste trafii 🙂 drzim palce za dva tyzdne

lienka_9
autor
16. apr 2021

@c0ccodrill0 len to potom vychadza na 12teho v pondelok a vtedy sme nemali pohlavny styk kvôli utorňajšemu spermiogramu nevadi? Mali sme len piatok vecer, v nedelu rano a potom az utorok vecer. Nevadí?

barus26
16. apr 2021

@lienka_9 jasne, že nevadí 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️nemusíš mat sex v deň ovulácie. Napokon aj tie spermie musia stihnúť prísť k tomu vajíčku. Podariť sa môže aj keď máte sex 4 dni pred ovu napríklad. Spermie si dokazu na vajicko počkať

lienka_9
autor
16. apr 2021

@c0ccodrill0
@barus26 ďakujem ❤️

melissa_amy
13. júl 2021

Ahojte baby, poradíte mi prosim. Robila som ovu test, pretože včera som mala bolesť v podbrušku a výtok. Posledná ms bola 4.7., môže byt tak skoro ovulácia???
12.7. Prvý test ráno
13.7. Druhý test ráno
13.7. tretí test dnes o 13:00
Vidíte aj vy, že na 3.teste uz nic nie je? Čo to znamená ja už tomu nerozumiem 🙈😔

veronice
13. júl 2021

@melissa_amy ani jeden tento test nie je pozitivny,,, cize ovulacia uz asi bola alebo sa moze stat aj to ze este lwn pride. Ovulacnych testov treba robit veeela aby mali nejaku vypovednu hodotu (ak ti zrovna hned na prvykrat nevyjde rovno pozotovne dve silne ciarky)

melissa_amy
13. júl 2021

@veronice ďakujem, tak testujem dalej 🙏😊uvidím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre