Vysoká bazálna teplota a negatívny ovu test. Poradíte?

lusinka001
17. júl 2015

Ahojte maminky aj buduce maminky, poradte mi prosim, ak sa vyznate v ovu testoch a teplotách 🙂
Mám 1 deň pred MS, ani náznak že by ms mala prísť. Mávam 34 a viac dňový cyklus. Meriam si bazálnu teplotu a posledné dni stúpa,včera bola 37,3 a dnes 37,4. Spravila som si ovu test, lebo ten by mal byť pozitívny v tehotenstve a ja ho mám úplne negatívny, ani duch :( Tak ja už neviem..poradťe mi, kto má s týmto skúsenosti, ďakujem 🙂

nicolle21
17. júl 2015

ak mas uz 18 alebo viac dni lutealnej fazy (cize uz po ovulacii) tak si za vodou.. da sa ti pripojit graf?
do ovulacnych sa nevyznam,ale tehotensky mas tiez negativny? ja som to nevydrzala a 9 dni po ovulacii som mala negativny,ale 11 dni po uz som mala ducha.. tak skus klasicky tehotensky a ocikat rano

sibalka21
17. júl 2015

@nicolle21 pokial ma negativny ovu test tak na sto percent bude aj tehu test negativny, pretoze v tehotenstve musi mat ovu test pozitivny....
@lusinka001 No pokial mas uplne negativny ovu test tak pravdepodobne tehu niesi.... No pre istotu si sprav tehu test ale myslim ze skor pride MS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre