Ovulačné bolesti a bazálna teplota

29. apr 2022

Ahojte, chcela by som sa opytat tych bab, co mavaju ovu bolesti a zaroven si meraju bazalnu teplotu, ako to je. Nemavala som bolestivu ovu, teda nie pravidelne, ale teraz sa mi objavila taka ovu bolest vpravo pred par dnami. Ovu test sa mi zdal, ze tmavne, ale este nebol pozitivny v ten isty den. Mala som posledny test. Bazalna teplota je ale stale nizka. Nemam zaznamenany cely cyklus kvoli viroze, mala som teplotu a vstavala som hned rano k chorym detom tiez, takze vypovedna hodnota asi nie je ktovie aka. Ale zaujima ma to. Ako to teda je. Bola som si ista, ze je to ovu. Hlien bol natahovaci vtedy, ale uplne ciry nie. Teraz uz je mliecno biely,...Kedze mam nepravidelnu MS, tak by som rada vedela, kedy cca asi dostanem, vzdy od vzostupu teploty to byva tych 12-14 dni.
Poprosila by som o skusenosti, ci ta bolest je pred, ze rastie folikul alebo az po prasknuti, co je teda relevantnejsie...
Ovu som posledne cykly mavala na 14-16-ty den, teraz sa zda, ze to bude zase neskor ☹
Dakujem pekne za skusenosti.

sono2
29. apr 2022

Skôr po, že tá tekutina, keď praskne boli.
Ale ak naťahovaci h.cca 2 dni potom ovu, ak neni hormonálny problém. Hlien ma byt pozorovateľný tak max 4 dni

autor
30. apr 2022

@sono2 dakujem. No uvidim uz asi len podla toho, kedy dostanem MS, spatne, ze kedy to bolo 🤔😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre