Meranie bazálnej teploty

22. dec 2021

Ahojte žienky, chcem sa opýtať či mi viete na základe meranej hodnoty povedať či dom mala ovuláciu ale ešte nie. Iný hlien som mala cez víkend až do utorka. A zmiatla má tá teplota čo je nižšia oproti tomu čo som mala prv. Som 2 mesiace po MA a nejako sa mi zdá že mi to potom hapruje. Menzes príde vždy 28 až 30 dnove cykly mám. Dávam aj graf. Bola podľa Vás už alebo ešte nie? Ďakujem za odpoveď.

adka3321
22. dec 2021

uvidis najblizsie dni, co bude robit teplota. tieto aplikacie vyznacuju ovu po 3-4 dnoch, podla teplot. ak bude teplota stupat tak ovu mohla byt u teba na 21dc. ak by bola na 21dc, tak ms ocakavaj aj okolo 35dc, dovtedy ti realne ms nebude meskat

autor
23. dec 2021

@adka3321 ahoj, tak dnes teplota stúpla na 36,77 C...skúsila som inú apku na webe tak tam mi to označili na 19teho.....som z toho jeleň...podľa teba bola toho 19teho?

lauritka
23. dec 2021

ahoj podla mna bola skor 21- potom ti stuplo a dnes este viac. predpokladam, ze teraz sa to uz bude drzat hore. inak ja mam najlepsie skusenosti s appkou fertilityfriend

adka3321
23. dec 2021

ja by som bola skor za ten 21dc, vraj posledny den nizkych teplot je ovulacny den, pretoze po ovulacii zacne progesteron zvysovat teplotu

kundiboo
26. dec 2021

@adka3321 je možné mať ovulaciu pri pravidelnom cykle každý cyklus iný deň? Jeden cyklus napr 15DC, ďalší 17 DC ? Sledujem BT druhý mesiac zatiaľ a vždy podla teploty 17DC ale cyklus mam 27 dňový, zdá sa mi to neskoro.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre