Meranie bazálnej teploty

danuska8787
20. apr 2021

Ahojte baby, potrebovala by som poradit s mojim grafom.. o babo sa snazime uz dlhsie, ale toto je prvy mesiac, co som zacala merat bazalnu teplotu a neviem z toho uplne vyjst... snad ovulacia prebehla vtedy ako to je naznacene.. viete my s tym niekto poradit?

hanka555
20. apr 2021

@danuska8787 vyzera to dobre, ovu prebehla😊

nafka0483
20. apr 2021

@danuska8787 No, bohuzial, ja by som povedala, ze praveze nie je uplne iste ci prebehla. Aj aplikacia to vyhodnotila neisto, kedze mas ciarkovane tie ciarky, nie plne. Vacsinou byva vacsi rozdiel v teplotach, ale uvidis dalsie cykly, mozno to u teba bude normalny vzor.

nati41
20. apr 2021

Ja som z takého tiež nikdy nevedela visť a to som mala teploty ukážkové cely čas stale tie iste zrazu pokles a zrazu hore :D Odporúčam alchemilkový čaj, cyklus by mal byt pravidelný a ovulácia vždy v strede a nepočítať zbytočne tie teploty a stresovať sa s nimi.

rosalie1411
20. apr 2021

@danuska8787 hlien alebo bolesti si nezaregistrovala? Nemohla byť ovulka 9dc?

kawasakier6n
21. apr 2021

@danuska8787 ahoj prosim ta to mas aku aplikaciu? Dakujen

nafka0483
21. apr 2021

@kawasakier6n Je to FF - Fertility Friend

danuska8787
autor
21. apr 2021

dakujem vam baby 🙂
@nati41 ja som uz skusila asi vsetko.. alchemilkovy caj pijem prvych 14 dni cyklu k tomu beriem Gynex.. uz som skusila vselico mozne, ale mam pocit, ze na mna to ma vsetko presne opacny ucinok..
@rosalie1411 nesledovala som hlien, spoliehala som sa na teplotu.. ale myslim, ze na dalsi cyklus budem sledovat aj to...

nafka0483
21. apr 2021

@danuska8787 Skus dalsi cyklu aj hlien a mozes aj ovulacne testy. Ja som robila tak, ze som kombinovala vsetky metody a po par cykloch som uz videla ako sa moja teplota "sprava" a uz som vedela cisto podla teploty kedy je ovulacia. Je mozne, ze dalsi cyklus budes mat ten posun teplot vyraznejsi alebo aj nie - v tom pripade bude svediet ze toto je u teba ok.
Ak by si to este skombinovala aj s folikulometriou, tak to mas potom uz istotu ;)

nati41
21. apr 2021

@danuska8787 Skús menej dní piť ten čaj keďže nevieš presne kedy máš ovuláciu. Môže byť kľudne skôr a preto ti to nepomáha. Ja som pila od prvého dňa menštruácie 10 dní.

danuska8787
autor
21. apr 2021

@nafka048 @nati41 skusim buduci cyklus dakujem za rady 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre