Kedy ste otehotneli po missed abort?

22. apr 2024

Ahojte. Za aký čas sa vám podarilo otehotnieť po MA bez kyretaže? Respektíve,kedy ste začali znovu skúšať s mužom? Mne odporúčal doktor čakať 3-6 mesiacov,no pripadá mi to dlho,keďže čistenie prebehlo bez akéhokoľvek zásahu. Cyklus nabehol následne načas. Ďakujem.

bejka90
22. apr 2024

Ahoj.och cosi tolko vela cakaat....ja som mala kyretaze 2 dokonca lebo ma zle vycistili a nazory sa lisili pytala.so msa 3 doktorov no vraveli od 1-3 mesiacov pockat. 2 cykly sme pockali a na 4tysa podarilo ;) o 6 tyzdnov dufam rodim :D ;) a bez kyretaze vraj hned sa moze zacat snazit...ja by som pockala 1 cyklus a isla na to... vela stastia 🙂

ivik4
22. apr 2024

3m a zas som o dieta prisla

barka1
22. apr 2024

Na radu lekarky sme sa snažili hned po prvej MS, maternica je ako "pohnojena". Vyšlo to hned.

kaaaja12
22. apr 2024

Hneď na ďalšiu ovuláciu. Nečakala som. Našťastie už mám 3 ročného chlapčeka. Veľa šťastia prajem

kikusenka1
22. apr 2024

My sme skúšali mesiac na to a po 6 mesiacoch sa nám to konečne podarilo

janadj
22. apr 2024

Hneď po prvej menštruácii a úspešne 😊.::lekárka radila počkať jeden cyklus, pri MA bez kyretaze vravela že nie je potrebné dlhšie čakať

zuzi0911
22. apr 2024

Mala som síce kyret ale nám.odporucil aspon 2-3 menštruácie počkať...čakali sme 3 ..podarilo sa az po roku takmer ..bez kyretu stačí 1 ms a niekto áni to necaka ...

bambieblue
22. apr 2024

@ivik4 🥺 to mi je ľúto 😔

lucka2303
23. apr 2024

Ja som mala kyret 3krát. Po prvom kyrete sme sa začali snažiť hneď po prvej riadnej menštruácií, otehotnela som ale až na 5ty cyklus. To sa nám narodil zdravý chlapček. ďalší kyret som mala vo februári 2022, snažiť sme sa začali tiež na ďalší cyklus, ale otehotnieť sa nám podarilo až o rok - január 2023, ale znovu som mala MA v marci. V nemocnici som sa pýtala doktorky, čo ma čistila kedy sa môžeme znovu začať snažiť, povedala, že hneď, nie je na čo čakať. Ale moja doktorka mi povedala, že si máme dať aspoň 6 mesiacov pauzu, čo nehrozí, keďže mám práve čerstvých 39 rokov, nemôžem tak dlho čakať. Ale som objednaná v júni na hematológiu a v júli na štítnu žľazu, takže dovtedy si dávame pozor

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre