Hlien krčka a ovulácia

natalusik005
19. apr 2017

Ahojte mamicky nikde som nenasla odpoved na moju otazku. Snazim sa o dieta. Zacala som s ovu testom. Nakolko posledne 2 roky ani nevnimam ovulaciu kedze nebadam vytok ako bielko z vajicka. Vcera mi test ovulacny ukazal pekne silne ciarky ze mam ovu. V noci z 18teho na 19ty mi islo vajecniky rozdrapit. Ale hlien som mala biely vodovy ziadny tahavy. A dnes mam kopu bieleho husteho kremoveho hlienu. Nesvrbi nepali. Ovu test uz ukazal slabu ciarku. Neviem co to je. Nemam ziadne tazkosti. Je to normalne? Ten slabsi test je dnesny a vcera mi ukazallo silnejsie. Prosim o pomoc

lilyianka
19. apr 2017

@natalusik005 ved ovu test ti len par hodin ukaze pekny pozitivny test...nemozes cakat ze bude rovmaky ako vcera ked uz ovu prebehla...inak je dobre mat pohl.styk do 12 az 24h od pozitivneho testu...tak snad ste sa posnazili

natalusik005
autor
19. apr 2017

@lilyianka ahoj dakujem Ti moc pekne za odpoved 🙂 podla testu ano prebehla aj podla bolesti. Dnes ukazal ovu test ze uz nemam ovulku. Ale mam strasne vela husteho bieleho vytoku. To je normalne? Posledny sex som mala 17teho pred ovu. Ovulka mi zacala 19teho ale uz 18 teho boli silnejsie ciarky na teste. Len kazda mamicka pise o tahavom hliene a ja som ho nemala v den ovulacie bolo malo vytoku a bol vodnaty nie prilis ale redsii a zakaleny.

lilyianka
19. apr 2017

@natalusik005 co ja viem...podla mna nie kazda zena musi mat taky hlien...my odkedy sme sa zacali snazit o dieta a zacala som sa viac sledovat tak sa mi zdalo ze tiez ziadny hlien nebadam 🤣 ako naschval...ale ovulacia prebiehala u mna...tak som sa uz tolko nesledovala a nechala to tak...e teraz neriesim plodne a neplodne dni,hlien,ovu testy a pod 😉

alilka
19. apr 2017

@natalusik005 ahoj..Nemusíš mať veľa hlienu..To nie každá má..Ani ja nemávam veľa..Najlepšie zistíš konzistenciu hlienu pri krčku maternice..No nie každý to skúša..Ovu test bol pozitívny ale zasa to tiež nemusi znamenať že ovu prebehla..Ak by si merala BT tam to zistíš pri ovu teste to nemáš zaručene..Lebo lh hormón vstúpil,lebo mozog mu dal "pokyn" ale či aj folikul praskol istotu nemáš 😉

natalusik005
autor
19. apr 2017

@alilka mna boleli tuto noc ukrutne vajecniky oba nevedela som sa ulozit kazdy pohyb = bolest. Ako tak som zaspala a rano uz minimalne bolesti. Presne ako mi ukazal test ovu aj boleli vajecniky. BT som nikdy nemerala ale asi zacnem od dalsiehi mesiaca :/ myslis ze aj nalriek bolesti vajecnika vajecnikov nemusela prebehnut ovu? A na meranie BT sa mozem spolahnut 100%?

natalusik005
autor
19. apr 2017

@lilyianka ja som ho kedysi mala a vela a boleli ma aj vajecniky a do toho ten hlien a bolo ho ukrutne vela. Posledne 2 roky to nemam. A po dlhej dobe ma boleli vajeniky v case ovu. Pred tym nikdy nic posledne 2 roky. Asi sim nejaka pokazena :/ a ako si odsledovala ovu? Testom ci bt?

alilka
19. apr 2017

@natalusik005 ja som aj testovala aj merala BT..A aj od doki som mala v tom čase potvrdenú ovu 😁

natalusik005
autor
19. apr 2017

@alilka no tak dalsi mesiac meriam BT a testujem a vsetko znacim 😕

natalusik005
autor
19. apr 2017

@alilka snazime sa zatial 1 mesiac. Ale tak beriem to sportovo. Ak mam byt tehula budem ak nie tak nie. Len ma v

natalusik005
autor
19. apr 2017

@natalusik005 vystrasil ten vytok co mam teraz :/ ale tak nemam ziadne tazkosti. A asi tu aj tazko najdem odpoved ked ani jedna z nas neni gynekologicka 😀 pockam a na dalsi mesiac meriam v plnom nasadeni

lilyianka
19. apr 2017

@natalusik005 nechcem ti radit zle,ale prilisna snaha a zameranie sa na ovu tiez nie je dobre...stane sa z teba otrok a stroj ovulacie...prilis sa ns to nezameriavas,robte veci spontanne...radsej majte styk kazdy druhy treti den...lebo vravim ti dobre,ked sa do toho kola testov a merania dostanes a este do robenia tehu testov kazdy mesiac,zblaznis sa z toho...sex bude pre vas len nastroj na robenie potomka,nebudete z toho ani jeden nic mat,casom vas ti prestane bavit,zacnete sa handrkovat,jeden ci druhy sa ofucite,potom duplom sex nebude ziadny lebo nebude chut a vsetko dokola....

natalusik005
autor
19. apr 2017

@lilyianka v tomto Ti davam dost za pradu,ze psychicky by ma to natolko pohtilo ze by som sa mohla snazot cely zivot a zbytocne. Preto sa nechcem moc sledovat. Zacala som s tym lebo som sa rohodla pre dieta kedze syn ma 7 rokov a ja som posledne 2 roky nebadala ovulacny hlien a bolesti ktore boli pre mna pred tym samozrejmostou kazdy mesiac. Tak som mala strach len ci som nieje neplodna. Snazilkovala som cely mesiac od 9 aprila ked mi skoncili kramy. Az do konca. A presne tak ako pises kazdy druhy den som mala sex. Teraz ma vystrasil vytok ktory mam. Ale mozno nic neznamena. Kedze moj cyklus je uz 2 roky jeden velky ? Menim sa a pribudli mi aj pms tazkosti. Neznesitelene... uvidim pockam. Ale neplanujem za kazdu cenu otehniet. Len stale je tam otazka co ak?

erikapiloxing
2. sep 2020

@natalusik005 ahoj ani ja nemám ten tahavy,, mam vodnatý riedky a bieli.. A podarilo sa?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre