Prebehne ovulácia?

22. aug 2022

Mala by som mať o 2dni ovulaciu, podľa bolesti mi to príde ako keby bola dnes ale žiadny výtok ktorý mávam keď mám ovulaciu ovulacny test takýto 2dni pred ovu mi príde veeelmi slabý, je možné že ovu už bola? Lebo dnešné bolesti mi skôr pridu ako uhniezdovanie vajíčka sú silnejsie ako ovu bolesti ale podobne. Posledná ms 9.8 trvala 4-5dni nechránený styk 15 a 20.8. Ako ste to mali vy 2dni pred ovu ste mali silnejsie ovu testy alebo ako to je prvý krát som ich použila. Dakujem.

perdita11
22. aug 2022

Toto je negativny ovulacny test

autor
22. aug 2022

@perdita11 to vidím aj sama, skôr mi ide o to či sa to vie zo dna na deň zmeniť z takejto skoro žiadnej druhej čiarky na riadnu koľajnicu 🙂 alebo už ovulacia prebehla a sú tam zvýšili lh ktoré test zachytil

babovka2321
22. aug 2022

To treba testovat denne, ak chces zachytit vrchol LH. Ak myslis, ze o 2 dni mas mat podla aplikacie, pripadne podla stredu cyklu, tak absolutne to tak nemusi byt.

babovka2321
22. aug 2022

Druhu ciarku mozes mat na teste uplne cely mesiac, ziadne "zvysky" LH. Ja mam cely mesiac silnejsiu ako toto na obrazku.

autor
22. aug 2022

@babovka2321 testovala som kvôli tým bolestiam ktoré mám ale bez typického hlienu 🙂 nesnažíme sa o bábätko jedno 7mesacne máme doma 😁 len zo zvedavosti som skúsila. Možno už bola alebo ani nebude neviem

babovka2321
22. aug 2022

Namatkovy ovulacny test je pomerne zbytocny 🙂

anjelicek26
22. aug 2022

Ovulacny test je najsilnejsi jeden dva dni pred ovu... ked uz ovu prebieha, je to neskoro no... takyto test mam cely cyklus, ako pise kocka vyssie...na ovulku musi ziarit.

autor
22. aug 2022

@anjelicek26 takže buď už prebehla alebo príde za viac ako 2dni keď vravíš že jw najsilnejší 1-2dni pred ovu tak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre