Ovulácia bez hlienu

vilma20
13. feb 2014

je mozne mat ovulaciu a nemat pri tom ziadny vytok ani hlien? lebo podla testov aj ultrazvuku ovulaciu mám, ale ziadny hlien nebadam....mate niekto podobnu skusenost? dakujem

zinocka
13. feb 2014

@vilma20 niekedy toho hlienu moze byt vraj len malo a nemusis si ho vsimnut... ale skus par dni pred ovu zacat pit grepovy dzus alebo vodu s citronom, toto zvykne pomoct... ja ten hlien mavam okolo ovu, niekedy viac niekedy menej, ale rozhodne som ho mala viac, ked som bola mladsia 😉

jalucija
13. feb 2014

@vilma20 takych nas je vela, ani ja nemavam ziadny hlien a ovulaciu mam.

petra16
13. feb 2014

@vilma20 Mne ovulacne testy ukazali jasne ovulaciu a priznaky ziadne. Ziadny hlien. Takze je to mozne

petra16
13. feb 2014

@zinocka Inak o tom grepovom dzuse som uz pocula. Mas to odskusane aj na sebe? Funguje to? A o vode s citronom som nepocula. Kedy to mam zacat pit?

zinocka
13. feb 2014

@petra16 mne ten dzus funguje. pit treba par dni pred ovulaciou, ja som pila asi 4 dni tak 2-3 deci 100% dzusu denne, riedila som si to s cistou vodou. o tej vode s citronovou stavou som citala niekde len nedavno, skusala som len raz a zdalo sa mi, ze tiez funguje. asi to bude rovnaky princip - citrus ako citrus 😉

vilma20
autor
13. feb 2014

ja som pila tento mesiac grep.dzus a nepomohlo... skusim aj nabuduce....ale ak sa to stalo niekomu a aj napriek tomu otehotnela, tak potom by to nemalo vadit, ci?

lauritka
13. feb 2014

@vilma20 neboj, kopec bab otehotnelo aj bez nejakeho extra hlienu ;)

vilma20
autor
4. mar 2014

asi to bude aj moj pripad, ze sa to da aj bez hlienu....tehotenske testy POZITIVNE 😉 😀

zinocka
5. mar 2014

@vilma20 blahozelam 🙂

dolynkag
13. sep 2018

@vilma20 a pila si teda ten džús vtedy ked ste sa snažili?

vilma20
autor
13. sep 2018

@dolynkag fuuha no tak to uz nepamatam, ale hlien som aj tak nemala

dolynkag
13. sep 2018

takže dieťatko už chodí aj do škôlky asi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre