Ovulačný hlien bez ovulácie.

nikolka6300
15. mar 2020

baby prosim poradte mi, ovuláciu som merala 3 dní a stále negativny vysledok, žiadna slabá čiarka.. ale ovulacny hlien mám.. mame sa snazit aj napriek negativnym testom?

catherinah
15. mar 2020

Áno, testy nie sú spoľahlivé na 100%.

tutarinka
31. mar 2020

@nikolka6300 a aky test pouzivas? A Skusili ste to pocas vsetkych troch dni a stale nic?

nikolka6300
autor
1. apr 2020

@tutarinka ovulacny test od značky medpharma 6ks tam tuším boli.. a dneska mi meska 2 deň a teh. test je takyto

tutarinka
1. apr 2020

@nikolka6300 no tak vyzera ze si v tom gratulujem 🙂 to na 1.krat ti vyslo pocas tych dni kedy si mala ovulacny hlien ci uz dlho sa pokusate? Aj mas nejaky trik po ejakulacii ci len si si lahla nech sa tam spermie usadia alebo nieco specialne? :D mne tiez vysli negativne a mala som hlien ale zatial sa nedari...

nikolka6300
autor
1. apr 2020

@tutarinka vyslo to na prvy krát😂 az sa mi tomu nechce verit... nemam ziaden trik bohužiaľ hehe ale prajem nech sa to podari aj tebe 😊

tutarinka
1. apr 2020

@nikolka6300 no ak 1.krat ejakuloval do teba pocas ovulacie s negativnym testom a vyslo to tak to je super 🙂 Asi sa vajicko uvolnilo neskor ked test bol negativny. Robila si viacej tehu testov? Dost silna ciarka sa mi zda na to ze 2 dni ti meska.

nikolka6300
autor
1. apr 2020

@tutarinka ano zatial len tento ale mam na plane si zajtra spraviť ďalšie 2 testy.. tiez si myslim ze taka ciarka a 2 dni meska.. ani sa mi nechce verit

tutarinka
2. apr 2020

@nikolka6300 no co ako si dopadla s tymi dalsimi testami? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre