Bazálna teplota počas menštruácie

majuska77
21. máj 2014

Ahojte,chcem sa spytat aku mavate BT pocas menstruacie,ja to sledujem iba prvy mesiac,dnes mam 30DC ale menstruacia vacsinou chodi na 30-32 den, dnes som mala teplotu 36,8 ale menstruaciu este nemam.Teplota sa ma znizit v den menstruacie alebo este par dni pred nou?Dakujem 🙂

hviezdicka111
21. máj 2014

@majuska77 pocas menstruacie je blbost merat...a tak ti poviem, mne niekedy klesla den pred prichodom ms, inokedy bola v den, kedy som dostala ms este vysoka....cize neda sa to nejak zovseobecnit .🙂

paskolinka
21. máj 2014

@majuska77 ako komu ako kedy 😉 mne sa vacsinou drzi vysoko este aj v prvy den ms

katarina104
21. máj 2014

Je to individualne 😉 pocas ms sa teplota nemeria.
Niekomu klesne v case ms, inemu pred ms...

zabka88
21. máj 2014

@majuska77 ak si meriaš teplotu v ústach kludne si meraj aj počas menstruacie 😉 Ako ti baby píšu tak je to individuálne, ja napr. mám vysokú teplotu ešte aj prvé dva dni cyklu a potom až klesá...

lauritka
21. máj 2014

@majuska77 pocas Ms nema zmysel merat..
ale pred ms vacsine zien klesne 1-2 dn pred.. ale su pripady, kedy neklesne a aj tak pride ms.. je to individualne.. to zisti po par cykloch ako reguje tvoje telo na bliziacu sa mas..
niekomu dokonca klesne az po ms.. na predovulacne hodnoty,

majuska77
autor
21. máj 2014

Tak som zase o nieco mudrejsia,dakujem vam dievcata 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre