Detaily a výhody BABYFRIENDLY hotelov

patricia_trinityhotels
Moderátor
6. jún 2019

Otváram tému, v ktorej sa budem venovať presne tým detailom, ktoré odlišujú babyfriendly hotel od bežného hotela. Označenie babyfriendly totiž nie je len o detskom kútiku.

Poďte sa spolu so mnou pozrieť na drobnosti, detaily a hlavne praktické doplnkové služby, kde inde ako v mojich obľúbených Trinity Hotels & Resorts na Slovensku. Téma je otvorená a budem rada, ak sa pridáte aj vy s nápadmi, čo by vás pri pobyte s najmenšími v hoteli potešilo.
Fotky a vybavenie som fotila priamo v hoteloch siete Trinity Hotels & Resorts, t.j. hotel Senec, Sitno a Atrium. Model a hlavný "testovač" - moja dcérka Tinka (4 roky).

patricia_trinityhotels
autorModerátor
6. jún 2019

Hneď od príchodu do babyfriendly hotela - v tomto prípade obľúbený hotel Atrium vo Vysokých Tatrách je vidieť, že to v hoteli jednoducho žije deťmi. Všetko je spravené tak, aby sa nenudili a to už pri samotnom príchode do hotela - na recepcii. Vítajú nás tam maskoti, sú pripravené pukance v malých pohárikoch, aby si po dlhej ceste mohli "zobkať" a skrátili si chvíľu čakania, kým sa rodičia ubytujú a nanosia tašky z auta 👍😎🚗

patricia_trinityhotels
autorModerátor
6. jún 2019

Na recepcii Tinka dostala aj kartičku na krk s menom a číslom izby – samozrejme všetko s motívom kamarátov maskotov Skalka a Ozvenky. Kartičku tak s radosťou chce mať na krku. 🙂

Samozrejme, že v detskom kútika a podobne, kde je dozor a nehrozí žeby sa dieťa mohol niekde zamotať a nechtiac zatúlať, tam si kartičky vždy odložia, bezpečnosť na prvom mieste.🙏

Tinka ma na krku dve🙈, jednu si totiž doniesla ešte zo zimného pobytu. Je to pre ňu malý talisman, ktorý si doma šanuje a hrá sa s ním, ako ide do hotelov💃. Teraz má dve a radosť je o to väčšia 😍

anka2103
6. jún 2019

Krásne privítanie 😊

patricia_trinityhotels
autorModerátor
6. jún 2019

Detská kuchynka pre mamičky – tú som teraz s Tinkou nevyužila, ale šli sme si ju aspoň odfotiť. 📷 Keď bola menšia, boli sme v hoteli Sitno a kuchynka padla naozaj vhod. Tinka musela papať špeciálne mliečko, takže som nekojila. Priestor na zohriatie mliečka, umytie a všetky tie úkony okolo – jednoducho, kuchynka je TOP detail, ktorý určite využijete aj keď idete na pobyt s tými najmenšími.

patricia_trinityhotels
autorModerátor
6. jún 2019

Premiestňujeme sa do reštaurácie. Pri vchode nájdete veľké omaľovánky a hravé detské mini krížovky, ktoré zároveň môžu slúžiť aj ako podložka. Deti si ich buď berú ku stolu alebo keď si chcete posedieť dlhšie a im už je dlho, majú tu svoj priestor, kde si ich vymaľujú.

sperka
6. jún 2019

@patricia_trinityhotels musím vyzdvihnúť, krásne uvítanie do hotela, maskoti, drink aj maskrtka, to bolo super 👌 a tiež oceňujem maskoti pri jedení, deti sa tešili, dokonca im aj viac chutilo, tešili sa. Animátori boli skvelá voľba, keď sme si chceli oddýchnuť.

patricia_trinityhotels
autorModerátor
6. jún 2019

Výber jedla, aj tu nesmie chýbať špeciálna ponuka jednoduchých a zaručených detských pokrmov ako napríklad dukatové buchtičky, makové šúľance a podobne. Tie vždy nájdete zvlášť pri detskom pultíku s komplet detským servisom. Tinka chcela mäsko s ryžou, na plastovom tanieriku s okrajom žiaden problém, ryža nebude po celom stole 😉

patricia_trinityhotels
autorModerátor
6. jún 2019

Na raňajky aj večere vždy zavítajú aj kamaráti maskoti. Spolu s animátormi sa pristavia pri každom stole, zreferujú najbližší program pre tých, čo sa chcú aktívne zapojiť. Moja Tinka už dopredu vždy hlási, že všetko spapala, lebo Ozvenka vždy príde skontorlovať (a to pritom nikdy nemala problém s papaním, ale raz to niekto použil a odvtedy si to pamätá 😂)

patricia_trinityhotels
autorModerátor
6. jún 2019

Poďme sa pozrieť na aktivity mimo animácii – kreatívne dielne v Art clube (doplnková služba v hoteli Sitno a Atrium). Miesto, kde si deti môžu tvoriť, vždy je vyhlásená konkrétna téma, čo sa ide robiť. Kreatívne dielne sú aj bežnou súčasťou animácii, rozdiel medzi Art clubom je v tom, že tu je profi vybavenie a presne tie malé veľké drobnosti, ktoré deti zbožňujú, ako trblietky, gorálky, no všetko od výmyslu sveta, čo chcú použiť a tu to jednoducho vždy nájdu. 👧👦😍

No a my maminy najviac oceníme, že nech už tvorili čokoľvek, prípadný neporiadok za nás vyriešia pani upratovačky 🙏👍

patricia_trinityhotels
autorModerátor
6. jún 2019

v Art clube sa nestratia ani staršie deti, niektoré nám ponechajú svoje výtvory a diela na pamiatku a že ich je tu dosť a naozaj nádherných 🙂

shilou
6. jún 2019

Fantastickee

patricia_trinityhotels
autorModerátor
7. jún 2019

Zážitková škola varenia FOODIE – aktivitka, ktorú odporúčam naozaj všetkým (malým aj veľkým). S Tinkou sme absolvovali kurz „Robíme domácu pizzu“ pre deti od 4 rokov. Aj keď to vyzerá, že malé dieťa pizzu nedokáže urobiť, naozaj takmer všetko zvládla moja Martinka bez pomoci. Cesto sa robilo spoločne a následne každý dostal svoj kúsok cesta. Bolo to rýchle, ľahké a naozaj chutné 🍕😍🙂👍

Na záver si každý spapal svoju pizzu, takže to bol vlastne taký šikovný poobedný snack. Tinka dostala diplom malého FOODIE chef a ja recept, ktorý doma určite budem aplikovať. 👍
Pán šéfkuchár nám (ženám /kuchárkam) oznámil, že recept je vždy ľahký, keď sa nezamýšľame🙈🙊 .... 😂 a teda pri pohľade ako varili naše deti, asi mal pravdu😝 Pretože to bolo naozaj rýchle, ľahké na prípravu a hlavne naozaj, naozaj.... ešte raz naozaj chutné (aj keď tam deti dali suroviny podľa svojej chuti a fantázie :D :D :D).

No nič, na budúce sa prihlásim na kurz aj ja a konečne sa naučím robiť tie najlepšie steaky😎😍

cholitko
23. júl 2019

@patricia_trinityhotels takúto guličku sme si u vás vytvorili
@patricia_trinityhotels