SÚŤAŽ O POBYT v SR v hodnote 399€ podľa vlastného výberu

patricia_trinityhotels
Moderátor
8. jún 2020

SÚŤAŽ O POBYT V HODNOTE 399€ podľa vlastného výberu v sieti najlepších babyfriendly hotelov na Slovensku.
👉Vybrať sa na pobyt s deťmi môže byť komplikované, v hotelových rezortoch Trinity Hotels na Slovensku je to však iné. Doprajte si štandard babyfriendly hotelov – zaslúžite si to😇🙂. Vyskúšajte dovolenkový a zážitkový raj pre deti a užite si maximálny komfort a relax pre rodičov. Napíšte nám, do ktorého hotela by ste chceli ísť - v hre sú tieto hotely:
- Hotel Senec (www.hotelsenec.sk)
- Hotel Sitno (www.hotelsitno.sk)
- Hotel Atrium (www.atriumhotel.sk)

AKO SÚŤAŽIŤ:
Pošlite nám váš TIP, v ktorom hoteli by ste využili svoju výhru a na aký typ pobytu by ste šli. Bola by to letná dovolenka alebo skôr nejaký z tematických pobytov ako napríklad Halloween, Mikuláš, Retro pobyt, pobyt so Spievankovom alebo pobyt s Fíha tralala. V hre sú tiež celoročné pobyty v téme môj čas s mamičkou a oteckom alebo jeden z wellness pobytov pre dvoch).

HRÁME O POBYT v hodnote 399,- Eur v ktoromkoľvek z hotelov siete Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu – hotel Senec s vlastnou súkromnou plážou na brehu Slnečných jazier, hotel Sitno s nádherným areálom v srdci Štiavnických vrchov alebo hotel Atrium v Novom Smokovci s ideálnou polohou na výlety vo Vysokých Tatrách.

#suťažíme #pobytynaslovensku #babyfriendlyhotely #trinityhotels

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 14.06.2020 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v utorok 16.06.2020.

erikad82
8. jún 2020

Ahoj! Určite by nás a hlavne moje deti potešilo stretnutie so Spievankou a Zahrajkom 🙂 Zbožňujú ich a na koncert sme sa žiaľ nikdy nedostali,hlavne kvôli financiam.... https://www.hotelsitno.sk/pobytovy-balik-pobyt-...

erika630
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels Rada by som šla do Hotela Sitno a užila by som si letnú dovolenku so synčekom a maminkou...16.má maminka narodeniny tak by to bol pre ňu krásny darček 🙂

andreadca
8. jún 2020

Ahojte, ja už mám veľké deti, ale celkom rada by som poslala na letnú dovolenku do Senca moju najmladšiu sestru. Má 3 deti,z práce chodí o 17, muž na týždňovkách. Ten ich najmenší 5 ročný je taký živel, stále v pohybe, určite by sa vyzabával a sestra trochu oddýchla. A na dôvažok má sestra 14.6.narodeniny 🙂

luchab
8. jún 2020

Vybrala by som nam letnu dovolenku v hoteli Sitno.

ovaaa
8. jún 2020

Hotel Sitno je pre mna top.Vybrala by som pre moju rodinku preto pobyt Leto 2020 a verit, ze sa na nas usmeje stastie.😀

remsim
8. jún 2020

Ja by som pre moju rodinku vybrala letny pobyt v hoteli Sitno, v Stiavnickych vrchoch sme este neboli 😉

topas103
8. jún 2020

Kedze mame doma fanusicku Spievankova aj Fiha tak tento pobyt by urcite potesil😊😉

ifana23
8. jún 2020

Výhru by sme využili v hoteli Senec, nemáme to ďaleko a je tam krásne 🌅. A typ? Júúj, ktorýkoľvek...najviac ale zaujal pobyt so Spievankovom, synček ich začal pozerať a počúvať a páči sa mu 😍. Ja by som si dopriala aj wellness pobyt 🤗

stella14
8. jún 2020

Rada by som vyhrala pre moju rodinku letnú dovolenku, nakoľko tento rok more nehrozí. Milujeme Vysoké Tatry, aj Banskú Štiavnicu, ale teraz v lete by som volila Senecké jazérá, teda hotel Senec 🍀

denisa0504
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels chcela by som vyhrať pre svoju rodinku pobyt v hoteli Senec 🙂 pobyt by sa nám páčil taký čo najviac pre našu malú za chvíľu 3 ročnú slečnu

monika123654
8. jún 2020

Pobyt v hoteli Senec 🥰🥰

misena91
8. jún 2020

Nás by potešila letná dovolenka v Senci ♥ .

basska_b
8. jún 2020

Určite by sme išli radi do hotelu Sitno, milujeme lesy, krásnu prírodu - a úplne úžasne vyzerá pobytový balík Čas pre rodinu, ten by sme si užili naplno, hlavne kvôli manželovi, ktorý si kvôli pracovnému vyťaženiu často nevie nájsť čas na nás 😐

777januska777
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels letná dovolenka v hoteli Sitno s mojou malou rodinkou (ja, manžel a dvaja drobci) 👍

majoma19
8. jún 2020

Veľmi rada by som prekvapila svoju rodinu výletom v hotely Atrium vo Vysokých Tatrách. VT sú našou srdcovkou, žiaľ už niekoľko rokov si to nemôžeme dovoliť.

janka0020
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels Senecké jazerá sú naša srdcovka, veľmi dobre sa tam cítime, milujeme to tam. Takže určite by nás potešil pobyt v hoteli Senec, kde by sme mohli pobudnúť pár nocí namiesto jednodňových výletov ako doteraz.🍀

laraska
8. jún 2020

Najlepšie ísť do všetkých troch🙂ale,keď si už máme vybrať, bol by to HOTEL SITNO😍...určite ako letná dovolenka s rodinkou,minimalne na 7 dní,kedže do zahraničia sa tento rok nechystáme.Vymysleli sme aj krátku básničku🙂

,,Do Trinity sa tešíme,ihneď kufre balíme!
Neváhame,veru nie,slovenský,cestovný ruch na nohy postavíme.
Tento rok Trinity z Matrixu oželieme,radšej si slovenské krásy naživo pozrieme!''❤😘

caramellka
8. jún 2020

Radi by sme navštívili hotel Sitno a z pobytových balíčkov ma tam najviac oslovil Rekreačný pobyt.🙂

vall1319
8. jún 2020

Jééééj.... Taaaak rada by som dopriala mojej rodinke oddychový pobyt pri Seneckých jazerách 😉😊😉 vo Vašom fantastickom hoteli Senec 👍...
💖💖💖 ČAS PRE RODINU 💖💖💖

cholitko
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels my milujeme Hotel Atrium v Smokovci, boli sme už 2 krát, raz len ja s manželom, raz aj s dcérkou a užili sme si to plnými dúškami! Boli sme na letnej dovolenke, pre zmenu by sme skúsili tematickú dovolenku, Mikuláša alebo Halloween ☺️

katulienocka999
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels Vybrala by som so hotel Sitno na letnu alebo skor jesennu dovolenku s drobcom a manzelom 😊 prechádzky v prirode to je nase 😊

lunashop
8. jún 2020

určite by nás výhra potešila celú našu rodinku a jednoznačne do hotela Sitno

michalcanka
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels mojej dcérke by sa najviac páčil pobyt so Spievankovom, zbožňuje ich. No žiaľ Sitno máme ďaleko a neviem či by sa nám podarilo dostať tam.. skôr asi Senec je dostupnejší... Ale nech už by sme vyhrali pobyt s Trinity kdekoľvek a akýkoľvek,veľmi by sme boli šťastný 🙂

angelovka
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels určite by sme si vybrali hotel sitno s nasou 1,5 rocnou dcerkou 😊 a mali by sme to ako našu letnu dovolenku v Štiavnickych vrchoch

katulienka85
8. jún 2020

V Senci sme už boli na tematickom pobyte a môžem povedať, že to bola naša najlepšia dovolenka🙂. Chceli by sme vyskúšať aj letnú dovolenku v hoteli Atrium🙂

tarvika
8. jún 2020

Najradsej by som isla do hotela Sitno, uz par rokov sa ho chystame vyskusat, ale stale nam nieco do toho pride. Isli by sme s dcerkou na letnu dovolenku.

elenajezova
8. jún 2020

Dobrý deň. Ja s dcérkou ideme ku vám teraz v júli do hotela Atrim Vysoké Tatry. Boli sme u vás aj minulý rok a bolo SUPER. V rámci tejto sútaže by som si vybrala Sitno. Chcela by som aj tam vyskúšať pobyt s Trinity..bol by to určite letný pobyt s dcérkou. 😀

renala
8. jún 2020

Ja by som pre moju rodinku vybrala hotel Sitno v Štiavnickych vrchoch 😊 k moru tento rok nepôjdeme a deťom by sa urcite veľmi páčilo

jana2n
8. jún 2020

Ak by sme isli teraz v lete,tak urcite hotel senec a je uplne jedno na aky pobyt,pretoze tam je jednoducho super!!!

dasenka1203
8. jún 2020

@patricia_trinityhotels Vybrala by som nám pobyt v hoteli Sitno, Stiavnicke vrchy su krasne, uz sa tam dlho chystame 🙂