SÚŤAŽ o rodinný pobyt na Slovensku podľa vlastného výberu

patricia_trinityhotels
Moderátor
17. feb 2020

Túžite na chvíľu „vypadnúť“? 😇 Niekde, kde nemusíte variť či vymýšľa program pre deti? Vyskúšajte prepracované služby najlepšej siete babyfriendly hotelov na Slovensku. Koncept babyfriendly u nás znamená komfort pre rodiny s deťmi v rámci vybavenia, ale aj ďalšie doplnkové služby a hlavne zážitkový program pre deti.👧👨👨‍🦱🤩

SÚŤAŽTE spolu s nami o relax a oddych, ktorý si určite zaslúžite. V hre máme pobyt v hodnote 399 Eur a využiť ho môžete podľa vlastného výberu v ktoromkoľvek z babyfriendly hotelov siete Trinity Hotels & Resorts.

AKO SÚŤAŽIŤ:
Pošlite nám váš TIP, v ktorom hoteli by ste využili svoju výhru a prečo (obľúbená lokalita, vzdialenosť, referencie na hotel a podobne). Jednoducho chceme vedieť, čo vás najviac na našich hoteloch láka. A ak ste už aj u nás boli, napíšte nám o tom a zapojte sa do súťaže tiež 😊 Vaše názory nás zaujímajú.

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 23.2.2020 do 24:00. Meno výhercu uverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže, t.j. do 1.3.2020.

HRÁME O POBYT v hodnote 399 Eur ktoromkoľvek hotelov siete Trinity Hotels & Resorts – hotel Senec s vlastnou súkromnou plážou na brehu Slnečných jazier, hotel Sitno s nádherným areálom v srdci Štiavnických vrchov alebo hotel Atrium v Novom Smokovci s ideálnou polohou na výlety vo Vysokých Tatrách.

giuli
17. feb 2020

Hotel Diplomat ,Raj.Teplice...cisty,super hotel vhodny aj pre deti...bazen ,ihrisko...krasne prostredie

martina_se
17. feb 2020

@patricia_trinityhotels hotel Átrium v Novom Smokovci práve kvôli jeho polohe lebo moja rodinka miluje Tatry ❤️

jahoda646
17. feb 2020

Pozreli by sme sa sa do hotela Atrium v Novom Smokovci,kvôli polohe a Tatrám 🙂♥

deli06
17. feb 2020

My by sme radi navštívili hotel Sitno, máme to najbližšie a v Štiavnických vrchoch sme ešte neboli 🙂

sasanka605
17. feb 2020

Vyuzili by sme v Hoteli Sitno. Nie je to blizko, ale v Stiavnickych vrchoch je nadherne a maly by sa v bazene vyblbol. Podla fotografii tento hotel vyzera na oddych ako stvoreny.

janulla1
17. feb 2020

My by sme radi navštívili hotel Atrium v Novom Smokovci, s deťmi sme ešte v Tatrách nikdy neboli ❤️

libelle
17. feb 2020

@patricia_trinityhotels práve minulý týždeň som pozerala ponuku Vašich hotelov a aj keď bola prvá voľba hotel Átrium kvôli Tatrám, tak ma zaujal aj hotel Sitno,keďže má vonkajší bazén a pobyt by som chcela využiť počas leta 🙂

monn77
17. feb 2020

Na Vašu sieť hotelov počuvam len samé chvaly, rada by som zazila na vlastnej koži so svojou rodinkou🙂 super by bol hotel Atrium v Novom Smokovci...

simi818
17. feb 2020

Navstivili by sme hotel Átrium v Novom Smokovci práve preto že sa nachádza v Tatrach v ktorych by sme si to s našimi detičkami užili 😊♥️

danka1611
17. feb 2020

@patricia_trinityhotels
Rady by sme navstivili Atrium v Novom Smokovci 🙂 kedže.sme u Vas este neboli 🙂 a absolvovali vylety s deťmi do Tatier 🙂

smolinka024
17. feb 2020

Tak za nas hotel Diplomat v Rajeckych Tepliciach (dovod, s manzelom sme sa tam dali "dokopy" pred 15 rokmi a odvtedy sme tam neboli) alebo hotel Atrium v Novom Smokovci - ten zase kvoli nasim dvom malym chlapcom, lebo im sme slubili, ze ich uz konecne vezmeme do Tatier aby videli tie nase velhory nazivo. Urcite by sme naplno vyuzili bazeny a detske kutiky/ihriska... 😉)))❤

caramellka
17. feb 2020

My by sme radi navštívili hotel SItno, v okolí sme boli naposledy ešte keď som bola tehotná a radi by sme krásne prostredie Štiavnických vrchov ukázali aj našej dcérke.🙂

laraska
17. feb 2020

Velmi by nas potesil akykolvek pobyt v jednom z Vasich hotelov..🙂ale,ak si uz mame vybrat,tak potom Hotel Sitno-hlavne koli nasej Linde,ktora neskutocne miluje vodu a plavanie.V lete by sme mali super dovolenku!😍🍀

veroxy
17. feb 2020

navstivili by sme Atrium v Novom Smokovci a hned by sme to spojili s prechadzkou po nasich horach v Tatrach 😍 este sme neboli ako rodinka na takom pobyte tak by nas to velmi potesilo 🤩👨‍👩‍👧‍👦

anka2015
17. feb 2020

My by sme veľmi radi navštívíli Atrium v Novom Smokovci, pretože máme veľmi radi Vysoké Tatry a keďže sme tam už dlhšie neboli a neboli sme ani v žiadnom Vašom hoteli, bolo by to určite veľmi pekné a zaujímavé aj pre nás dospelákov ako aj pre naše "puberty" 🙂

kikab158
17. feb 2020

@martina_se s rodinkou by sme sa radi pozreli do Sitna v Banskej Stiavnici, velmi sa nam paci okolie a hotel je top pre nasu 6 rocnu dcerku, paradne vodne atrakcie a animatori 👍🏽

veronika65
17. feb 2020

Hotel Sitno 🥰 a rovno by sme to spojili s návštevou rodiny, keďže kvôli diaľke nevidia často malú 😊

marci77
17. feb 2020

Ja som tiez na vasu siet hotelov pocula same chvaly, v Senci, aj v Sitne sme uz boli, este by sme radi navstivili hotel Atrium vo Vysokych Tatrach, kde by sme s detmi vybehli aj na tury, to by bolo supeeer ❤

sandra89
17. feb 2020

hotel Sitno s nádherným areálom v srdci Štiavnických vrchov. Z týchto výberov mi prvý zaimponoval tento. Nepozerala som ktorý ako vyzerá ale riadila som sa srdcom🤗 Veľmi rada by som využila s rodinkou výlet prišla by som na iné myslienky zrelaxovali by sme spoločne keďže doma máme pri skoro 5 mesačnej dcérke ten istý stereotyp a maminka vyčerpaná takže by pomohla vaša výhra 💞 A starší syn verím ze by sa vyhral a vyskúšal vaše služby 😊

corazon76
17. feb 2020

Radi by sme navstivili hotel Atrium v Novom Smokovci. So synom sme v Tatrach este neboli. Minuly rok sme s nim boli prvykrat na dovolenke - vo Vasom Hoteli Sitno a stale sa pyta, "ale kde ten Skalko byva 🙂 "

1katulka
17. feb 2020

My by sme najradsej sutazili o pobyt v hoteli Sitno, kedze na neho pokukujeme uz dlhsiu dobru kvoli dobrej polohe a blizkosti BA a tuto lokalitu este nemame pochodenu...navstivili sme uz aj Hoteli Atrium a boli sme nadmieru spokojni, hlavne nas Misko, ktoreho sme museli nutit chodit na prechdzky, kedze chcel byt nonstop v bazene alebo kutiku 🙈 Kedze moj Misko presiel narocnou liecbou pocas ktorej Musi byt izolovany od deti, uz 1,5 r tak teraz ked mu uz liecba konci, by to bola pre neho neskutocna radost 😍

sili82
17. feb 2020

@patricia_trinityhotels Využili by sme hotel v Sitne, pretože v tejto lokalite sme ešte na výlete neboli.

4stanka4
17. feb 2020

Keby som mala možnosť navštívili by sme hotel Atrium v Novom Smokovci.Tatry máme veľmi radi a vždy sa tam radi vraciame 🙂

dankavass
17. feb 2020

Hotel Átrium v Novom Smokovci kvôli dostupnosti, vzdialenosti. Ako rodina sme ešte nikde mimo mesto (Košice) neboli a tento hotel pôsobí ako miesto, ktoré rozhodne chceme navštíviť 🙂

misena91
17. feb 2020

Našej rodinke sa najviac páči hotel Atrium v Novom Smokovci, krásna príroda našich Tatier ♥. Už sme počuli chválu na túto sieť hotelov , tak by sme radi vyskúšali .

deedol
17. feb 2020

hotel sitno - milujem ten kraj 🙂

simusska
17. feb 2020

Najradšej by sem dovolenkovali v hoteli Átrium v Novom Smokovci. Krásna poloha...vyzerá vynikajúco pre malé aj väčšie detičky. Moje 4 a 10 ročne dcérky by si to tam určite užili 🙂

lucuska28
17. feb 2020

Pre nás by bol zaujímavý hotel Sitno v Štiavnických vrchoch. V Štiavnických vrchoch sme ešte neboli a radi by sme ich trochu spoznali. Mame dve malé deti, takže babyfriendly hotel by bol pre nás príjemnou zmenou.

xlolax80
17. feb 2020

@patricia_trinityhotels kludne v hociktorom Vasom hoteli, kedze sme tam este nikdy neboli. Laka ma hlavne moznost nechat deti na chvilu animatorom, ze by sme si s muzom konecne oddychli aj my 😁

tarvika
17. feb 2020

Urcite by sme isli do hotela Sitno. Este sme neboli, minuly rok sme chceli velmi ist, ale bolo vsetko vybookovane! 🙂 Asi je tam fakt dobre 🙂