BABYFRIENDLY: Testujeme hotel ATRIUM v Novom Smokovci – animácie a zážitky

patricia_trinityhotels
Moderátor
20. feb 2019

Dnes sme zahájili našu tour po hoteloch siete Trinity Hotels & Resorts. Jednoducho testujeme „Babyfriendly“ koncept v praxi - dnes sme v hoteli ATRIUM v Novom Smokovci. Postupne sem budeme pridávať fotky. Zameriam sa na všetky tie drobnosti, ktoré nám mamičkám zlepšujú pobyt s dieťaťom v hoteli. Zároveň absolvujeme komplet animačný program. Aktuálne sa nachádzame vo Foodie. Tinka už okupuje obľúbené animátorky a zvedavo asistuje pri pečení koláčikov. Ja trošku autisticky s foťákom v ruke a teraz za notebookom :D

Sledujte aj môj blog "patricia_trinityhotels" - fotky z mobilu obratom postujem. No a jeden príjemný detail, dnes nás sprevádza Nitka z Kamarátov z Trinity , takže Tinka ma dvojnásobný zážitok. Večer nás čaká koncert. Program plný zážitkov, ideme na to!!!

Pridávam jeden ilustračný náhľad ako vyzerá program na jeden deň v rámci animácii tu v hoteli Atrium. Okrem toho zvlášť program v hotelovej kinosále, kurzy varenia (na ktorom sme teraz) či kurzy v Art clube. Samozrejme postupne všetko pofotím a zverejním.

patricia_trinityhotels
autorModerátor
20. feb 2019

Naša prvá aktivitka - zážitkový kurz varenia v kulinárskom štúdiu FOODIE 🙂

hela_tn
20. feb 2019

Chodime do tohto hotela,najhorsie na nom je to,ze nam deti nechcu z neho odist,ani von nechcu ist iba animacie a hotelovy program..musime ich doslova vyvliect von z hotela,ked chceme ist na turu ci na sanky.

patricia_trinityhotels
autorModerátor
21. feb 2019

Máme za sebou prvý deň a poviem vám, že byť tu aj týždeň a stále budeme mať čo robiť. Tinka je nadšená, v dobrom nás diriguje, kedy kde pôjdeme, lebo tam bude Skalko, Ozvenka či obľúbené animátorky. A ja si v dobrom užívam výhody plyšových kamarátov s veľkými hlavami. Pri raňajkách sme stretli Skalka, stačilo, že jej ukázal na tanier a hneď poctivo papala (však aby sa ukázala!) .... problém s dojedaním v týchto hoteloch rozhodne mať nebudete👏👍

Práve sa nachádzame v MiniMe, lebo bolo maľovanie na tvár a to musíme mať. Najlepšie aj mama (našťastie sú tu ďalšie deti a mohla som sa vyhovoriť 😂)

Už o chvíľu ideme do Art clubu niečo vytvoriť a rýchlo do vodného sveta, alebo ako hovorí Tinka "do vodyyyyyy" . Musím odchytiť animátorky, lebo ja tobogány moc nemusím, tak nech sa Tinka vyblázni 😎

Sauny asi nestihnem, čaká nás ešte presun do domčeka Kopka (rozumej hotel Sitno - lebo hoteli sú domčeky kamarátov maskotov 😝 ) , ale nebojte sa, tento slovník si veľmi rýchlo osvojíte a keby to neviete, deti vám to veľmi rýchlo vysvetlia, lebo však sa o tom spieva v ich pesničkách 😀

Zatiaľ sa teda lúčim, nech všetko postíhame 😇

patricia_trinityhotels
autorModerátor
21. feb 2019
eva_dzurovcinova
21. feb 2019

Najcastejsie ( pretoze to mame najblizsie) Atrium ako kazdi rok aj tento opat plny zazitkov a neskutocnych emocii. Dakujeme, ze ste a ze nasim detickam prinasate vzdy radost a usmev na tvari 😘🥰👍

patricia_trinityhotels
autorModerátor
21. feb 2019

@eva_dzurovcinova úžasné fotky! No nám bolo krátko, dnes sme sa ponáhľali do Sitna, nám je bližšie Sitno a preto Atrium je nám vzácne. Keby môžem, ešte ostaneme 🙂)

eva_dzurovcinova
21. feb 2019

@patricia_trinityhotels nase deticky by tam ostali asi dozivotne 🤣🤣🤣

patricia_trinityhotels
autorModerátor
21. feb 2019
patricia_trinityhotels
autorModerátor
21. feb 2019

Dávam ešte video z prvého dňa:

https://www.youtube.com/watch?v=spz-AHQCSpc

... dnes sme sa presúvali, Tinka sa už vybláznila v MiniMe AquaFun. Záberov máme veľa, ale nejak to nestíham spracovávať 😅
Do nedele sme tu s vami, tak aspoň na dielku vám ukážeme aj ostatné hotely TRINITY❤

patricia_trinityhotels
autorModerátor
22. feb 2019

Hotel Atrium neustále posúva svoje služby. Keď sme odchádzali, práve bol príchodový deň a na recepcii to doslova žilo. Welcome drink, pukance, maskoti. Kamarát Skalko nám na cestu spravil lievance 🔝🔝🔝💙

Tinka sa ešte vyobímala aj s jedným aj s druhým a plný zážitkov sme zahájili presun do Sitno 😎💼