Kvalitný liek na imunitu pre dospievajúcich

mia353
8. dec 2017

Dobrý deň, mamičky. Nepoznáte nejaký dobrý liek pre dospievajúcich s alergiou na imunitu? (18rokov) Či na voľný predaj alebo na predpis...Čo sa osvedčilo u vás doma, poprípade aj domáce prírodné lieky či čaje.Ďakujem.

sissy27
8. dec 2017

@mia353 s alergiou na čo?
Za mňa hliva ustricová od firmy Tereza, ale netuším, či je to vhodné aj pre tvoju alergiu. Čaje sú tiež väčšinou z byliniek, takže treba si zistiť, či to ide dokopy s tvojou alergiou.

katharines
8. dec 2017

Imunita je prilis komplexna, aby sa to dalo vyriesit 1 pripravkom, i ked, kedysi boli na trhu tabletky echinacea s astragalusom, a vtedy mohli mat vsetci okolo chripku, ja som nedostala. Sranda bola, ze hned ako sa uz nedali kupit, tak som ochorela🙂

hettinka
9. dec 2017

Imunita začína v čreve, takze kvalitne probiotiká a k tomu Narosan buď pomarančový, alebo cucoriedkovy od JUST

zuzkamargit
9. dec 2017

ked mas alergiu na citrusy, Narosanu pomaranc sa vyhni 😉 inak su naozaj super. Pokryju celodennu davku vitaminov. My pijeme vsetci. Ja si robim kuru 1x rocne, detom davam 2x rocne

katharines
9. dec 2017

Este je dobre wobenzym, v pripade ak nema alergiu na laktozu a potom probiotika.

janifer
9. dec 2017

obmedzit alkohol a piatkove zury 🙂)) teda aspon mne sa na VŠ po tomto zhorsilo zdravotne.
A z pripravkov: ja mam sice male deti, ale co nam zabera, tak Echinacea, pijeme z Justu Echinacinu, Vit C ( z DM v prasku), Vit D, pripadne Narosan cucoriedkovy ( v nom je C, D, zelezo atd..) a probiotika. Ano imunita zacina v creve.
Vela spanku, pobyt na cerstvom vzduchu (hory, nemusia byt rovno Tatry, staci aj menej prasne kupelne mestecko, more..), pravidelne cistit nos, vetrat byt, na nos je super Pinio Nasal kvapky - potierat s nim s vatovym tamponom nosne dierky kazdy den, kapat do nosa Vincentku v spreji a do nej zvyknem pridat par kvapiek eukalyptoveho oleja. Alebo aj Physiomer sprej na nos je vyborny.
Ak je choroba, tak eukalyptovy olej dat odparovat do miestnosti, namocit plienku na radiator a na nu davat olej.

Z kvapiek na pitie:
- Kapucínka -
- Vironal od Energy (mne to vylieči aj zápal mocoveho mechura v zaciatkoch)
Do nosa niekto strieka aj koloidne striebro, to nemam odskusane

NAJLEPSIE NAKONIEC: prirodne lieky- celu zimu-jesen:
CESNAK ale velmi cerstvy, 3x denne jeden strucik ale nie na lacno a nie pred spanim, je to najsilnejsie prirodne antibiotikum
CIBULA / cibulovy sirup na kasel, vygooglite, namiesto medu sa da dat ryzovy sirup, ma nizky glykemicky index
- cibulu mozete aj rozkrajat a polozit v miestnosti pri choreho, dezinfikuje vzduch
- vela jest cibulu surovu, aj do polievok, do masa...

katharines
9. dec 2017

Chcela by som upozornit na koloidne striebro. POZOR. Pri dlhodobom pouzivani sa castice striebra ukladaju do dermy (hlbsia vrstva koze), kde aj trvalo ostavaju. Takze ak nechcete byt ako smolkovia, tak uzivat len nevyhnutne a kratkodobo.

janifer
9. dec 2017

Koloidne striebro brat len ked je choroba, znama to dava len 1x denne 1 kvapku do kazdej dierky pocas akutnej fazy, lebo to likviduje zas vsetky bakterie aj tie priatelske

hettinka
10. dec 2017

@katharines wobenzym je dobrý na imunitu u deti. U dospelých už až taký význam v prípade budovania imunity nemá.

katharines
10. dec 2017

@hettinka moje skusenosti hovoria o inom 😉

hettinka
10. dec 2017

@katharines myslím, že je to aj v hlave, ak niečomu veríš, tak to pomáha.
Wobenzym je super na zotavenie po operáciách.

katharines
10. dec 2017

@hettinka no, to by mi potom stacila aj voda z vodovodu 😁, placebo ako placebo 😉

vlada2401
13. dec 2017

Luviac je na predpis beriete 1 tabletu mesiac a mesiac pauza a potom ďalší mesiac zaberá veľmi na imunitu

dominicka1986
13. dec 2017

Luivac sa vola liek.preklep

starshiny1989
15. jan 2018

Mám dobré skúsenosti s užívaním C vitamínu a sirupmi od Justu. Mne osobne veľmi pomohla Echinacina, Narosan čučoriedkový (popri posilneniu imunity mi pomohol po pôrode veľmi rýchlo zvýšiť hemoglobín, nakoľko jeho hodnota bola iba 98) a tiež peľový sirup (samozrejme ak nie je alergia na peľ).

pe5ka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehulkake
24. jan 2018

Colortrum užívať každý deň 3mesiace delta značka alebo LR

jankas18
27. jan 2018

Ja mám osvedčený Preventan Junior.Deťom chutí a stačí raz denne.Je to prírodného pôvodu a nestojí veľa. Mne to odporučil Pediater imunolog. Som veľmi spokojná s výsledkom.

nuska
31. jan 2018

Za nas tiez colostrum a probiotika. Ak ma alergiu tak super je aloe so zihlavou, pomaha aj pri astme. ak je slergia na mlieko tak namiesto colostra cistus incanus. To je bylinka. Su z nej prirodne tobolky s vitsminom C a zinkom. Super nam pomaha aj pri chorobe. Napis, poradim 😉

jankas18
9. feb 2018

Pre alergika určite preventan. Užívam sama a tiež som alergik. Mne to imunolog vysvetlil že to pôsobí tam kde má, na sliznici a pre mňa ako alegičku je to dôležité , aby bola chránená.

zuzkamargit
9. feb 2018

pre alergikov je super pelovy sirup 2x rocne staci, ale nie pre tych, ktori su alergicki na med 😉 a mate to prirodnou cestou bez chemie