Plynatosť v 16. týždni

saska.t
23. mar 2013

Zacinam byt zufala, trpim strasnou plynatostou napriek tomu,ze sa vyhybam vsetkym nafukovacim potravinam,samozrejme je to sprevadzane bolestou podbruska a krcami,uz som si myslela aj,ze mi zacalo tvrdnut podbrusko,ale podla vsetkeho je to z plynatosti. Beriem aj tabletky,ale ziadny uzasny efekt v tom nevidim,mate nejaky tip?? Na kontrolu idem az za 2 tyz. a pochybujem, ze by mi poradil nieco viac ako tabletky,ktore uz beriem...

josenka
23. mar 2013

@saska.t Skús probiotiká, tie by mohli pomôcť.

aristka
23. mar 2013

espumizan a pohyb,mala som aj rôzne sirupy od doktora,že pomôžu a leteli von oknom,bolo mi z nich ešte horšie a moje zistenie teraz po tehotenstve,že mám asi neznášanlivost mliečnej laktózy,skús zredukovať aj mliečne výrobky.

jessy212
16. sep 2013

@saska.t Ahoj, chcem sa opýtať či ti to ustúpilo alebo nie....ja mám ten istý problém, strašne ma z toho bolí v podbrušku niekedy mám aj strach aby sa niečo nestalo, ale myslím, že je to kôli tomu nadúvaniu....Dnes som si kupila v lekárni Espumisan Comefort, lekárnička mi povedala, že to môžu aj tehotné, no v letáku je napísané, že sa tehotným neodporúča...tak teraz neviem čo mám robiť.....Ak máte nejaké skúsenosti prosím poradte....

saska.t
autor
16. sep 2013

@jessy212 to je napisane v kazdom pribalovom letaku espumisan mozes jest,,nerob si starosti,ustupilo mi to okolo 20 tt, ja som brala lefax (neviem ci dostat na SK ja zijem v DE) stat sa babätku nic nemoze az na to,ze tento stav je neznesitelny a plne ti rozumiem,treba len vydrzat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre