Cysta na vaječníku a IVF

viki113
21. jan 2021

Dobrý deň mám cystu na ľavom vaječníku už skoro rok lekár mi stále predpisuje duphastol no cysta nepraska a už mám strach keďže sa snažíme o bábo a chodíme aj na IVF bojím sa aby som neprišla o vaječník nevedel by mi niekto niečo poradiť ?? Alebo mám robiť lekára .. neviem čo mám robit vedel by mi niekto poradiť,..😐

anile12
21. jan 2021

Určite Indol, drahší ale zaručený

karhu
21. jan 2021

skus ineho lekara

viki113
autor
21. jan 2021

@anile12 musí mi ho predpísať lekár??

emasss111
21. jan 2021

Ťažko radiť, keď asi nevieš aká je to cysta, že? Ja mam endometrioznu a mne pomáhajú ricinove zabaly, doplnky stravy-Nacetyl cystein, serrapeptaza, zinok, b komplex 😊
A teda nám sa babo podarilo aj napriek mojej endometrioze a som presvedčená, že to najmä vďaka ricinovym zabalom 👍

viki113
autor
21. jan 2021

@emasss111 no to je pravda že neviem aká jediné čo mi lekár povedal je že je vodnára ale že má hrubú stenu a zato nepraska lenže on mi predpisuje stále len duphastol už 10 mesiac na tú cystu ... Tento mesiac mi predpísal aj thiamin ale nijak to. Nerieši inak ... Stále len duphastol..

mirka1633
22. jan 2021

@viki113 spytaj sa vramci car-u na punkciu cysty, aj mne ju tam robili s tym, ze jej obsah posielali na cyto.

kiki68
22. jan 2021

Ja by som zabehla za onkogynekologom, ak je tam ta cysta tak dlho, tak moze branit tomu mechanizmu otehotnenia a vobec tej rovnovahe hormonov. Mne dali von endometrioznu cystu a dost velku, teraz uz chodim len pravidelne na kontroly. Tiez mozno v krvi mrknut ci to produkuje nizsie onkomarkery. Ak ano tak ju dat von. A este jedno prekvapko a to, ze bezne folikularne cysty vedia zmutovat a naplnit sa inym materialom. Cize za mna jednoznacne riesit a ked tak dat to von a nastimulovat mechanicky vajecniky. Ja s tymto chodim k dr mikolasikovi, je onkogynekolog. Lebo moj normal dr vo Wien si na to uplne netrufal

anile12
22. jan 2021

@viki113 nie normálne dostupné vitamíny

luccija
5. feb 2021

@viki113 ako je velka, rastie?

viki113
autor
6. feb 2021

@luccija bola 6cm a teraz je 3.5 cm

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre