Cysta a zväčšený vaječník

danii2
27. júl 2013

Asi pred tyzdnom som bola u gynekologa, pretoze ma polelo v podbrusku. Nasiel mi cystu a ze mam zvacseny vajecnik. Dal mi len tabletky od bolesti a ze mam cakat co bude. Lenze mna ta ten vajecnik stale boli uz tyzden. Menstruacia neprisla. Lekar ma este tyzden dovolenku. Neviem, co robit, mozno nemam panikarit, ale neviem co robit. Dakujem

cerez
27. júl 2013

@danii2 Tak by som šla na pohotovosť.

danii2
autor
27. júl 2013

No pochybujem, ze na pohotovosti maju gynekologa ☹ Najskor by som nejakeho poriesila v utorok - ten, co mojho zastupuje, no neviem, su to este 3 dni.

cerez
27. júl 2013

Na gynekológiu do nemocnice, aj tam je pohotovosť.

danii2
autor
27. júl 2013

A o co podla teba moze ist?

dari226
27. júl 2013

no necakaj na lekara daj si to pozriet mozno sa zväcsila a tlaci na nieco

danii2
autor
27. júl 2013

Moj lekar mi ani nepovedal, o aky typ cysty ide....

cerez
27. júl 2013

@danii2 Ja mám tiež cystu čokoládovú a idem na laparoskopiu. Veľké bolesti však nemám. Ale môže sa stať, že potvora praskne a krv ide do brušnej dutiny. Čo je nebezpečné. Rovnako ti cysta môže obaliť vaječník. Preto ak máš bolesti, nečakaj 3 dni a choď sa dať vyšetriť do nemocnice na ženské.

katren
27. júl 2013

@danii2 sprav si test a uvidis.....
mi pride, ze sa vyhovaras len aby si nemusela ist na pohotovost...mi ti tu cez obrazovku moc neporadime

zuzi0911
28. júl 2013

Aj ja som mala bolesti...isla som na pohotovost a vysetril ma gynekolog na porodnickom oddeleni...tiez mi nasli cystu a ta praskla museli ma operovat...necakaj a chod na pohotovost...neviem ako to u vas chodi...no u nas ides na dospelu pohorovist a oni ta poslu podla problemu za lekarom v tvojom pripade gynekolog...necakala by som