Zmena pohlavia v 29. týždni

lerea
24. jún 2016

Ahojte
V 20tom tyzdni nam povedali na 3D sone u Mudr.Grochala v Martine ze to bude chlapec. Doktor ma kvalitne sono. Teraz mi moja mudr povedala ze dievcatko. Komu verit? Mohli by sa uz take velke gulky a pipik stratit 🙂 ? Mate podobnu skusenost?

Dakujem

tobnuf
24. jún 2016

Tak asi by som pre istotu kupovala neutralnu vybavu 😂

emarekova
24. jún 2016

@lerea ahoj,nebola som sice na 3D,ale mne okolo dvadsiateho tyzdna dr. povedal,este takym povyseneckym tonom,ze aha,co to asi bude?akoze chlapec...a pri porode krasny sok,ake mate krasne dievcatko..

katka1981
24. jún 2016

@lerea, pohlavie sa zmenit nemoze. Verila by skor 3D sonu. Mne gynda povedala, ze chlapec sa pomylit neda, ze ked vidno gulky. Este by sm pockala na dalsie sono, alebo si dala vysetrenie pohlavia z krvi, alebo volila neutralne farby. Ale tak pomylit sa moze ktokolvek.

vejapa76
24. jún 2016

V dnešnej dobe kvalitných son síce ojedinelý prípad, ale kamarátke tvrdili celé ! tehotenstvo, ze čaká chlapčeka a tak jej DCERKA nosila cca prvé 3 mesiace všetko modré a zelené... Ešteže to nebolo naopak - kocikovat chlapčeka v ruzovom s volanikmi by asi vyzeralo prinajmenšom čudné 😁

adrianka22
24. jún 2016

Mne moj dr.povedal v 16tt aj 20tt že chlapec a v 22tt na.3D dievča takže šok kedže som si sama od začiatku myslela že to bude chalan

romina1912
24. jún 2016

Byvame v uk, tu sa robi posl.scan v 20tt "svagrinej" povedali na obycajnom scene ze chlapec, ale zaplatila si 3D tam povedali dievca, tak si vravela ze ved to bolo kvalitnejsie, musis mat pravdu takze dievca a bum narodil sa chlapec. Asi by som volila v tvojom pripade neutralne farby radsej.

michala.s
24. jún 2016

Susedke traja lekari do 36 tt nezavisle na sebe tvrdili ze caka dievcatko a v 36tt na prvej kontrole v nemocnici. Bum aky krasny zdatny chlapcek a teraz maju maleho 4 rocneho Mareka 🙂

reni1512
24. jún 2016

@lerea asi by som verila viac grochalovi...ale mozne je vsetko, predsa je tam pupocna snura a tak...este pockaj a nekupuj nic, aby si zbytocne nemenila potom vsetky veci...

seahorse27
24. jún 2016

Ja by som tiež verila Dr. Grochalovi. Este som nepočula, ze by sa zmýlil...

hettinka
24. jún 2016

@lerea o 11 týždňov to najneskor uvidíš ... to je ak životne dôležité, či to je dievča, alebo chlapec? Hlavne, že je zdravé, nie? Horšie by bolo, keby ti jeden lekár povedal, že je zdravé a o pár týždnov sa zistilo, že mu chýba ruka alebo noha. Že sa "stratil" pipík, to hádam nebude také zlé 😀

maria117
24. jún 2016

@lerea pohlavie je dane od pocatia,ale ista si budes,az ked sa narodi.... kolega pisal sms,ze sa mu narodil syn,len ma taku vadu,ze nema pipik....tak mu dali meno Marcelka (tiez boli aj na 3d)

mojmacik
24. jún 2016

mne na genetike (po amniocenteze) vyslo, aj teda povedali,ze dievcatko ...zial ako nasledok amnio som potratila
a z patologie prislo plod muzskeho pohlavia (19tt)

monhla
24. jún 2016

@vejapa76 Kamoškina vedúca to zažila. Traja rôzny lekári a všetky soná vrátane 3D tvrdili, že to bude baba. A tak sa malý Adamko vozil v ružovom kočíku 😀 😀 😀

lerea
autor
24. jún 2016

Ďakujem za názory 🙂 však uvidíme 🙂

maja367
24. jún 2016

mne v 20tt povedali na 3D ze dievcatko. Počula som ze pani doktorka Vaskova sa nemýli ... 🙂 hadam nebude chlapček chodit v ruzovom 😀

ukulela
24. jún 2016

@lerea pohlavie sa zmenit neda- da sa iba zle vidiet na sone. ... a ja b som verila grochalovi. mne povedal uz koncom 1. trimestra chlapca ... moja dok dlho nevidela, okolo 20ze skor dievca a az na dalsej povedala, ze chlapec ... takze grochalsa nemylil 🙂 ja by som mu teda verila.

maxiva
25. jún 2016

mne prvy raz lekar povedal,ze to bude chlapec,aj mi ukazal pindika 😀 druhy raz vravi,ze dievca 🙄 sa divam ,ale som si myslela svoje.uz som raz videla pindura,tak nech si vravi co chce 😀 treti raz mi vravi,ze chlapec 😉 😀 😀

jeennyv
25. jún 2016

@lerea pohlavie dietatka to je taka ruleta, lekar nie je boh a pristroje su sice na inej urvoni ako predtym, ale to ti pohlavie baba na 100 percent nikdy nezaruci...inak sa natoci, vlozi tam nozicku, pupocnu snuru a uz je to chlapec a nakoniec dievcatko, plus tie hluposti, ze ked mas brusko tak to to bude on, ked mas tak ona atd...co sa narodi to bude....

lili007
25. jún 2016

🙂mozete byt konecne jeden z mala parov, ktory proste pocka na porod a pohlavie bude mat ako prekvapko. Mne vzdy pohlavie povedali, ci som sa pytala alebo nie🙂 .....i ked pri druhom tehu som az do skutocneho slovneho potvrdenia neverila, lebo babky hovorili inak ako doktori🙂))))
Teraz je naozaj vela krasnej neutralnej vybavy pre deti na prve mesiace, takze zakladnu mozete kupit aj neutralnu. Napr. 7 dupaciek (na kazdy den v tyzdni), bodycka a aj neutralny kocik je fajn lebo ho mozete ozvlastnit dekou, vlozkou do kocika, fusakom, slnecnikom atd atd....tak porozmyslajte ci nechcete zazit ten naozaj jedinecny pocit nevedomosti az do porodu🙂

briketa
25. jún 2016

@lili007 my sme tak - trikrat 🙂 videla som az ked boli vonku

lilu74
29. júl 2016

Mne uz v 14tom tyzdni doktorka povedala ze to bude chlapec a tak aj bolo😊

faca
12. aug 2016

@lerea ahoj,ja som bola u Grochala pri dvoch detoch a nepomylil sa ani raz,este som sa nestretla s niekym,co k nemu chodil,zeby sa pomylil aj na fore ho chvalili tak som zvedava,co to bude,potom daj vediet 🙂 🙂 🙂 mne dokonca povedal uz v 13tyzdni a v 20tyzdni to len potvrdil,ze to uz je istejsie......ma ozaj kvalitne sono a je to ozaj odbornik....

dominikali
9. mar 2017

Sice stara tema ale mozem sa opytat co si teda nakoniec mala? Ze sa Grochal nezmili? 🙂

dominikali
9. mar 2017

Teda mas 🙂

majulino
9. mar 2017

aj, sestre atkto v nemecku na 3D povedal doktor, ze bude chlapcek a o 2 tyzdne jej dr. na obycajnom povedala ze dievcatko a naozaj sa jej narodila Sarah :D

@lerea ako si vyedy dopadla ty?

faca
9. mar 2017

@dominikali druhy syncek a tretia vytuzena dcerka tak ako povedal pan doktor Grochal......aj kamoskam sa nepomylil...je to podla mna pan doktor s velkym P....velmi rada ho odporucam...

..

misinka26
9. mar 2017

HIHI Kamoške ešte pred pôrodom vraveli, že dievčatko a o pár hodín sa narodil 4 a pol kilový chlapčisko a riadnymi vajčiskami 🙂 🙂

faca
9. mar 2017

@lerea ahoj tak to som aj ja zvedava,ci sa pan doktor Grochal trafil alebo nie...mne sa nepomylil....

dominikali
9. mar 2017

@faca my sme tiez pri nom boli pri prvom a teraz sa zas chystame...moj mi povedal ze chlapec tak som zvedava 🙂

faca
9. mar 2017

a v ktorom si tyzdni?A tebe sa trafil pri prvom?Pre mna to bol krasny zazitok byt unho...aj fotky robi super...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre