Každý druhý týždeň iné pohlavie bábätka.

bojka22
16. okt 2019

Baby ahojte. Viem ze tém je tu veľa, ale nedá mi to nenapísat. V 17 týždni som bola na ultrazvuku kde mi lekár povedal ze to vyzerá na dievča. Hned na začiatku 19 týždňa som išla do Lv na 3D ultrazvuk k Dr. Neubauerovi kde mi povedal ze to je chlapec (neukázal mi nič že na základe toho a toho chlapec). A dnes v 21 týždni som bola znova u svojho gynekológa a znova mi povedal ze dievča. Ze žiadny pipik tam nie je.. Tak som sa spýtala ze veď v lv mi lekár povedal ze chlapec a on ze a kto? Doktor neubauer? A ja ze hej a len sa usmial. Ze veď pipik to nemá. Tak komu veriť? Už hrozne by som niečo chcela kúpiť bud ružové alebo modré. Podotýkam ze môj doktor je už starší tak možno ma viac skúseností. Alebo veriť 3D sonu?

rumba01
16. okt 2019

@bojka22 skor by som asi verila tvojmu doktorovi, kedze ti aj teraz ked je babo vacsie povedal, ze to je dievcatko. ved to uz musi aj na klasickom sone vidiet.

limetka69
16. okt 2019

@bojka22 ahoj, no tak moj gyndos si nebol isty, nechcel mi na rovinu povedat, len povedal, ze asi chlapec, ale, ze nevidi presne, no a na 3D sone sfleku chlapec, a ja, ze ci sa nemohol mylit, a on, ze nie, ze to je vidiet podla semennikov, ci podla coho, ze je to chlapec, viem, ze nie podla pipika, ale podla vnutornosti to zistil, bud nevidel vajecniky u dievcata, abo proste neviem dristam, ale hned vedel a tak aj bolo, ked som potom opat sla k svojemu, tak tiez nevedel este, cize nejake slabsie sono mal

bojka22
autor
16. okt 2019

@limetka69 nepovedal mi ze na 100%dievča, len ze vyzerá to byt. Ze žiadny pipik to nemá. Tak by som chcela vedieť už aj pohlavie okrem toho ze je zdravucke. Rozmýšľam teda ci ešte skúsiť inde 3D

0silvia0
16. okt 2019

@bojka22 myslim, ze ak to nie je nevyhnutne, netreba podstupovat zbytocne sono vysetrenia.

limetka69
16. okt 2019

@bojka22 tak čo viem aj v dnešnej dobe sa dejú prekvapenia na sálach, čiže istotu budeš mať až po porode a ak ti smiem poradiť, kupuj len biele vecičky, ja som bola najvdačnejšia za biele, retože som ich vedela vybieliť keď sa malý prekakal a pogrckal, všetko ostalo fľakaté, no a vedela som vyprať poriadne len tie biele v save perex, veď dokúpiš potom, keď budeš vedieť na isto, ja viem, že je ťažké sa dočkať 🙂

bojka22
autor
16. okt 2019

@limetka69 tak som zvedavá predsa. Fakt by som niečo kúpila keď len nejaké drobnosti. Ďalšiu poradňu mam až 15.11 tak snáď vydržím dovtedy počkať
😄

limetka69
16. okt 2019

@bojka22 pozerám, že si vo februárovkách a marcovkách, to som ja tak bola presne, termín okolo 2.marca som mala, nakoniec 24.2 prisiel na svet a pamatam sa, ze na 3D sone som bola ked bola uz strasna kosa vonku, asi polka novembra, sa mi mari aspon, tak este tomu daj mesiac 🙂

bojka22
autor
16. okt 2019

@limetka69 v polke novembra mam poradňu tak už vydržím teda. Len som zaskočená. Potom som myslela ze 3D sa nemôže mýliť. Tak ze aj dnes mi povie ze chlapec ale keď zas dievča tak už neviem 😀😊

evittam
16. okt 2019

@bojka22 Kupuj neutrálne. Istota je až pôrod. Alebo si zaplat krvné testy ak si nedočkava. Mam xy známych co mali na "100%" urcene pohlavie -vobec nie to o čom píšeš-a porodom "hups"...

jankabenji
16. okt 2019

Ja som bola tiež v Lv u toho istého a povedal,že dievča a teda sa ani nemylil 😃,už mi tu mrnci skoro 2 mesačná dáma

dominikamacakova
16. okt 2019

Hovorí sa, že keď je to dievčatko, žena má chuť na sladké a pri chlapcovi na slané.. Ja som nikdy nejedla sladkosti a teraz v tehotnenstve áno a čakám dievčatko. Ďalšia vec ktorú som skúsila je test so sódou bikarbónou s vyšlo mi dievčatko. Ešte sa dá pohlavie "zistiť" podľa čínskeho lunárneho kalendára a tam mi tiež vyšlo dievčatko. Skúsila som všetky možné internetové rady, lebo som nemohla vydržať 🙂 Na sone sa ma teraz pýtal doktor čo si myslím, že to bude a ja som mu povedala, že na 100% dievčatko a on to potvrdil 😁

mogaa
16. okt 2019

@bojka22 je to ešte malinké, sono samo o sebe skresluje a väčšinou býva aj dieťatko otočené tak že tam môže byť niečo vidieť a nemusí......veď nemusíš hneď kupovať všetko modré alebo ružové - ale biele, žlté, zelené - to znosí aj chlapček aj dievčatko. aj lekár je len človek a sama si videla ako je vidieť obrázok zo sona....tak isto to vidí aj lekár.....

miadi
16. okt 2019

@dominikamacakova jo to su blbosti tiez mi to vsetko vyslo spravne pri malej a pri malom vsetky tieto babske recepty ukazovali zas ze baba. A je to chlapec na 100% z dna testu
@bojka22 Tak si kup krvny test na urcenie pohlavia tusim 85e alebo vydrz ak ti budu este robit utz.

limetka69
16. okt 2019

@dominikamacakova mala som to presne na vlas ako ty, az na doktorovu odpoved, :D mam chlapca, riadne to potom so mnou zamavalo, :DDDD ale som rada, vlastne som zistila, ze dievca by som nezvladla, panboh vie co robi 🙂

bafka
16. okt 2019

@dominikamacakova Ja som nikdy na sladké pažrava nebola a v tehotenstve staaaale. A čakala som chlapca 😉

nini1010
16. okt 2019

@dominikamacakova to su blbosti,to nevychadza,to je iba zhida nahod u teba.

bojka22
autor
16. okt 2019

@dominikamacakova mne podľa čínskeho lunárneho kalendára dievča, podľa sódy tiež dievča. Chuť mam viac na sladké. Malo slané. Ale pila som čistú vodu vždy a furt teraz len sirupovu a čokolády co mi posledných rokoch až tak nebrali. A chuť na mäso mi nejak prešla 😀

lenka2710
16. okt 2019

@bojka22 ahojik, uz tu to.bolo spomenute,kupuj biele, veď malicke v tom vyzerá ako anjelik 😉 ja som nechcela vedieť, ale veľmi som túžila po dievčatku! Aj tak som kupovala všetko biele a bezove! Neboj,ruzovych alebo modrých veciciek ešte nakúpis az az 😉

bojka22
autor
16. okt 2019

@mogaa len keby povie lekár ze dievča, chlapec, chlapec tak pochopím. Ale dievča, chlapec, dievča tak to už ozaj neviem 😀

via88
16. okt 2019

@bojka22 kup neutralne farby, nejaku bezovu, hnedu, biele s macikmi 😁 aj je to vkusnejsie podla mna aj mas po probleme

bojka22
autor
16. okt 2019

@via88 tak áno dá sa aj tak. Aj keď no. Ale preto som sem písala ze ci ma niekto podobnú skúsenosť.

juliet86
16. okt 2019

@bojka22 daj si spravit test z krvi za 300eur

terka224
16. okt 2019

Mne v 17tom týždni povedali dievčatko. Tesne pred pôrodom mi môj gynekológ povedal, že to vyzerá na chlapca. Ja všetko ružové nakúpené, ale verila som, že to je dievčatko. A prvé, čo som sa opýtala keď mi ju vytiahli bolo, či to je dievča 😁😁😁 do poslednej chvíle som si nebola na 100% istá. Ale verila som tomu, čo mi povedali ako prvé. A mám krásnu dcérku. Ale najdôležitejšie je, aby bolo bábo a vy zdravé❤

dominikamacakova
16. okt 2019

@bojka22 Presne ako ja, ani mäso mi nechutí, takže by som verila variante dievčatko 😊

dominikamacakova
16. okt 2019

@bafka No, to sa len tak hovorí, neviem čo je na tom pravdy ale u mňa to vyšlo 🙂

dominikamacakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miadi
16. okt 2019

@dominikamacakova ved je tam 50% sanca ze to vyde 😆ved ti vravim ze aj mne to vyslo pri prvom teho a 2x nevyslo pri chlapcoch to vyslo na baby. Sak pockaj pri dalšom teho či ti to vyde.je to len na pobavenie presne to ale nie je.

kluska
16. okt 2019

pohlavie na 100% iste je len vtedy ked doktor uvidi bud pipinu alebo pipika, ziadne take, ze nevidel pipika alebo videl semenniky alebo neviem co, musi vidiet pipika alebo pipinu a az potom to je iste, u teba to je tak 50 na 50 a pozor, zbytocne nechodit an sono, sono sa uziva cca 30 rokov, nikto nikdy neskumal ake to ma ucinky na plod.

jeliz59
16. okt 2019

@bafka Presne aj ja😅😅 nikdy som nejedla sladké ,a nikdy som si sama od seba nekúpila buchty alebo niečo podobné...a v tehu presný opak všetci to je dievča to je dievča...dnes mám 2 ročného chlapčeka 😂😂😂takže chute niekedy klamú
A ako bonus som pribrala 50kg....našťastie som ich dala dole 7 mesiacov po po porode....pekný večer....🤗🤗🤗🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre