Amniocentéza a určenie pohlavia

e3v3a3
23. okt 2020

Baby nestretli ste sa s tým, že traja doktori videli pohlavie chlapca a z amniocentezy zistili dievča? Ešte včera pred amnio dr robil ultrazvuk, povedal že je to chlapec a dnes mi volali že je to dievčatko. Neviem čo si mám o tom mysliet či nezamenili výsledky, alebo niečo iné nieje v poriadku? Myslela som že po amnio už bude konečne kľud a teraz toto... Keď mi dr ukazoval na ultrazvuku tiež som videla chlapca. Som v 19 tt

lubka73
23. okt 2020

mne na prehliadke po amnio tiez zahlasil ze chlapec, tak som sa ho spytala ci urcite, nakolko na amnio bolo ze dievca, potom pozrel lepsie a povedal ze ano mate pravdu je to dievca a aj bolo uz ma 9 rok.

tilko
23. okt 2020

Mne dr. do 19tt tvrdila, že zaručene čakám chlapca...na amnio som nechcela ísť , zvolila som Dr. Grochala (poradila mi to doktorka na genetike) a veruže on tam žiadneho chalana nenašiel....smial sa, že ak sa mi narodí chlapček, tak nám kúpi najdrahší kočík na trhu....máme krásne zdravé 2ročné dievčatko

renatka1985
23. okt 2020

amniocenteza sa urcite nemyli. doktor mohol na usg vidiet nejaky tien.

e3v3a3
autor
23. okt 2020

Baby keby to bol jeden doktor, ale traja? Mne je to úplne jedno čo to je, len nech je zdrave. No nič počkáme ešte na 4D, len sa zase bojím či je všetko vyvojovo v poriadku

ayanamirei
23. okt 2020

@e3v3a3 z amnio predsa musis mat vysledky ci je vsetko ok... ak ti tam povedia, ze je vsetko ok tak uz na 100% bude vsetko ok aj na 4D a ziadna vada sa nenajde

naloxon
23. okt 2020

Ja som bola na genetike, z krvi mi zistili že je to chlapec potom som bola na odbere choriových klkov doktorka mi na druhý deň volala že je to zdravý chlapec len aby som sa nezlakla že do správy musí napísať že je tam nejaké percento ženského pohlavia ale to preto lebo to bola moja krv z vpichu. Na ultrazvuku to je jasný chlapec.

e3v3a3
autor
23. okt 2020

@ayanamirei to som mala ešte len prvé výsledky na downa, ostatné budú až o dva týždne.

pseudomonas87
23. okt 2020

@e3v3a3 ak už si mala určené, že to nie je down, tak už aj určité vedia pohlavie na 100 percent

deti95060810
23. okt 2020

na amnio sa lekári nemýlia.... tiež mi povedali že to bude dievčatko, ja som povedala že asi srandujú, načo mi oni povedali že na tejto sále sa nesranduje....Mali pravdu - dievčatko..... 😉

sterea
23. okt 2020

Na amnio sa nemýlia. Nám povedali, že bude dievča a chlapec a aj tak bolo 🙂 Na ultrazvuku záleží na tom aký kvalitný ultrazvuk to je a hlavne na tom kto ho obsluhuje. Kamarátke doktor na ultrazvuku nevidel 18 cm myóm, čo k tomu dodať ☹.

e3v3a3
autor
4. nov 2020

Baby tak bola som si pre výsledky z amniocentezy a je to chlapček 😂

petka69
20. nov 2020

Ahoj ja mam zatial len foto z ultrazvuku.skusite si tipnut ci chlapcek alebo dievcatko?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre