Tehotná 3 mesiace po pôrode

28. nov 2021

Ahojte maminky,pravdepodobne som tehotna po 3 mesiacoch po porode…ja sa asi zblaznim ale co uz,stalo sa.Chcem sa spytat ako ste zvladli taky maly vekovy rozdiel?a finance?Dakujem

mamamasama
28. nov 2021

To mas skoro ako ked su dvojicky, akurat, ze troska lepsie, lebo nemusis kupovat veci dvojmo. Mam takyto rozdiel so sestrou. Narodili sme sa obe v aprili akurat s rocnym rozdielom. Mamina vravela, ze akurat noci boli tazke nakolko ja som mala happy hour od 2-3 rano a sestra od 1-2 🤣 Sestra je moja najlepsia kamaratka a zboznujem ju najviac na svete, takze co sa deti tyka. Bude to super 🙂

ankare
28. nov 2021

Gratulujem! ❤️

punkerka2510
28. nov 2021

Drzim palce narocne obdobie

malinovka333
28. nov 2021

nie si ani prva ani posledna, jeden znamy ma rozdiel medzi detmi 10mesiacov🙂

dzulli1980
28. nov 2021

Moja švagriná zostala tehotná hneď po šestonedelí 😀 ... no bola to divočina, ale zvládli to ... pomáhali babky, tetky, sesternice atď. ... všetko sa dá ... kde je vôľa, tam je cesta 🙂 ... držím palce ❤

leuska1991
28. nov 2021

Ja som tak bola. A vies co?nemenila by som🥰

tomikejt
28. nov 2021

Ale ved to máš úplne super, pre to mladšie nemusíš kupovať už žiadnu výbavu, akurát postieľku.. A budu vyrastať takmer ako dvojičky 😊

roztlieskavacka
28. nov 2021

“Ja sa asi zbláznim ale co uz stalo sa “ ... a ty si pri tom nebola ked sa to stalo alebo ako ? Neviem ci to len mne pripadá divne tieto príspevky tehotných tesne po pôrode..

autor
29. nov 2021

@roztlieskavacka kedze kojim,nechcela som brat ziadnu antiku,aj ked viem ze su aj pre kojace zeny…
Mali sme pohlavny styk bez kondomu IBA RAZ! ano manzel stihol vytiahnut,ale zrejme to bude kvapocka lasky…ja dobre viem co sme urobili,bola som tam,aj tak som v soku lebo neviem ako to budem zvladat…
nie som ani prva ani posledna co takto otehotnela..
fakt aby sa uz clovek bal nieco napisat na MK,vzdy sa najde nejaka mamicka ktora ma nevie pochopit…
A ostatnym dakujem,ja sa samozrejme tesim,len sa toho trosku bojim,ale nejak to dame♥️

leuska1991
29. nov 2021

Bude to dobre. Zvladnes to,budu ako dvojicky. Ja som mala velmi krasne prave to obdobie,ze teraz uz deti mam 11 a 10rocne ,ale 9mesacneho synceka maleho a som v 3mesiaci tehotenstva,takze sa mi to opakuje po 10rokoch. Velmi drzim palceky ,hlavne nech ste zdravy vsetci a pojde to. 😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre