Nevoľnosti v 6tt

miseliiik
31. mar 2019

Ahojte , chcem sa opytat, bolo tiez niekomu v 6tt tak strasne zle ? nemozem pomali nic jest , ked az nasilu lebo nevladzem uz, ale nechuť do jedla je velka.
Toci sa mi hlava je mi az na odpadnutie a zle od žalúdka ani nevravim 😒
nieje skoro na take nevoľnosti ? idem o par dni iba na kontrolu ci uz bije babetku srdiecko

darci17
31. mar 2019

@miseliiik ahoj, je to v poriadku. Plus mínus v tej dobe začali nevoľnosti aj mne. Niektorí lekári tvrdia, že je to znamenie, že ide o zdravú tehotnost. Suché pečivo, sušienky, tyčinky a takéto niečo vyskúšaj. Malo by to okolo 12-14 tt prejsť.

klaudia_kaja
31. mar 2019

@miseliiik no jasné.. len to najhoršie prišlo až v 9tt kedy som bola hospitalizovaná, ževraj sa hovorí, čím horšie tebe, tým lepšie bábätku no sranda je, že pri prvom mi nebolo nič, no malý sa mal viac než dobre

gabuliacik
31. mar 2019

Je to prirodzene. Pre tvoj klud. Hovori sa,ci viac je ti zle,tym lepsie je v brusku babatku a lepsie sa zahniezduje. Krasne tehulkovanie

petra2019
31. mar 2019

Ahoj, ja som 6+3tt a teda zo dňa na deň je to "lepšie a lepšie" dnes už len čakám na moje prvé objatie s misou... 🤢🤷🏻 Ale na druhej strane tak skoro sa nedostanem k lekárovi takže tak ako píšu baby vyššie, beriem to tak, že je v brušku všetko v poriadku, hormóny pracujú a ja sa potichučky teším.. ❤️

andika1989
16. apr 2019

@miseliiik ahoj v 6tt este babatko nemalo akciu? Ja som v 5+6 a o 2t mam ist naspat ci budu ozvy.som sa zlakla ze chce ma vidiet este pred dovolenkou.hadam vsetko ok :( aj mne je zle cely den na hovno. S prvym bolo vsetko ok par krat som vracala a to bolo vsetko ale teraz ledva zijem :D

miseliiik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miseliiik
autor
18. apr 2019

@andika1989 bola som v 6tt a o par dni na kontrole uz bylo srdiecko 🙂 teraz som v 8tt a zle mi neni iba som unavena a obcas sa mi toci hlava
no kazdy den je iny raz mi zle je ,raz uplne super no 😀🤷‍♀️ napriklad ja nezvraciam vobec
ale kazda zena je ina

andika1989
18. apr 2019

@miseliiik super dakujem 🙂 tak uz len verit.ja 24h lezim a vracam ale aspon viem,ze raz to prejde :D drzim palce a pekne tehulkovanie

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre