Neustále nevoľnosti a nechutenstvo v 1. trimestri. Čo robiť?

noemikatka
8. sep 2019

ahojte ja fakt nezvladam tieto nevoľnosti mám to monstop som rada keď zaspim a keď sa znovu zobudím zase dokola to iste bolest hlavy bolest žalúdka som strašne hladná ale nechuti mi jesť znechutí sa mi jedlo na ktoré pomyslím alebo vidím toto má adi naviac zabíja pomôžete co robiť to mám fakt len vydržať 😭😭😭😭😭😭

bojka22
8. sep 2019

@noemikatka ja od začiatku som vracala niekoľko krát denne. Skúšala som všelijaké krekry alebo kukuričné chrumky a v lekárni mi poradili nejaké lizatka pre tehotné.

noemikatka
autor
8. sep 2019

@bojka22 skusala si zaberajú ?

bojka22
8. sep 2019

@noemikatka tak neskúšala. Ja som skúšala skôr jest takú suchu stravu to mi pomohlo

noemikatka
autor
8. sep 2019

@bojka22 ja ani tak nevracam mám pocity že by som vracala ale nejde to zomna ale ten pocit že som hladla a znechutou v hrdle že nechcem ten má ničí 😭

ruzasipova
8. sep 2019

Mne pomahalo uz par hltov zazvoroveho caju. Ale s nim opatrne v 1. trimestri.

kattyy3
8. sep 2019

@noemikatka ja mam to isteso zaludkom a ked som hladna je to este hordie obcas mi pomaha par glgov coca coli a niekedy jablcko o kuskoch a niekedy nic nepomoze a aby toho nebolo malo tak som chytili nadchu a boli ma v krku tak sa citim este horsie

ecoli
8. sep 2019

Ja som mala tiež hrozné nechutenstvo.... Schudla som 3kg v prvých mesiacoch... Jediné čo som mohla zjesť bolo ovocie a jogurt. Neskôr už aj polievku... U mňa to zo dňa na deň skončilo asi vo 4.mesiaci....

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noemikatka
autor
9. sep 2019

@oliolijanka môžte poslat foto alebo link ako to vyzerá prosím 🙏🏽

mariska1989
9. sep 2019

u mňa zabrali jedine čípky

oliolijanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klaudia_kaja
9. sep 2019

U mňa nezabralo nič, pri prvom do 20tt a teraz to mám cele tehotenstvo ... Viem ako sa cítiš.. pri prvom mi dosť pomáhal zázvorový čaj, teraz som mala k nemu odpor, ale nepomáhalo nic ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre