Nevoľnosti v 34 týždni

misinka612
7. nov 2012

Ahojte babulky chcem sa opytat ci sa vam niektorej vratili nevolnosti z prveho trimestra ? Ja som teraz v 34 tyzdni a nemozem nic robit ani riad sa mi neda umyvat co mi je hned na odpadnutie. Nechuti mi nic jest. A ked sa nasilu najem aby babenko malo aspon nieco v brusku tak to vyzvraciam a potom ma strasne boli zaludok. Moze to byt z nizkeho tlaku?

sisaha
7. nov 2012

@misinka612 toto je otazka iba na tvojho lekara...

misinka612
autor
7. nov 2012

Viem, ale poradnu mam az o tyzden a je to neznesitelne ... tak som sa len chcela opytat ci ma alebo mala nejaka mamina s tym skusenost :/

sisaha
7. nov 2012

@misinka612 ak je to neznesitelne, tak bez na pohotovost. Urcite ta neodmietnu. Radsej 100x zbytocne ako 1x neskoro

renab
7. nov 2012

@misinka612 ja som mala takéto problémy celú tehotnosť, takže sa mi nič "nevrátilo" ale pretrvalo až do pôrodu. nie je to nič nezvyčajné. nenúť sa jesť, keď ti je zle, dieťatku nič chýbať nebude.

misinka612
autor
7. nov 2012

Dakujem za odpoved 🙂

misinka612
autor
7. nov 2012

@renab ja som to mala len na zaciatku tehotenstva prezvracala som cely prvy trimester .. potom to preslo a teraz znova .. dakujem za odpoved 🙂 dufam, ze mu nic nebude chybat 🙂

renab
7. nov 2012

@misinka612 ja som vracala ešte aj na pôrodnej sále, pri všetkých troch tehotenstvách som schudla a deti sú zdravé. "žili" len zo zmrzliny (tú jedinú som mohla v malom množstve zjesť) a z glukózových infúzií.

slava76
9. nov 2012

Ja som pri prvom tehotenstve zvracala celých 9 mesiacov, všetko čo som zjedla, este aj oplatku aj čistu vodu tak tu som vyzvracala.. 🙂 takže to nieje nič nezvyčajné.. Vydrž už máš to len za pár.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre